Hakkında yorumlar DuoSlim

 • Xeyale
  Arkadaşına yaza kadar kilo vermeye vakti olmadığından şikayet etti. Kendi aldığı DuoSlim kapsüllerini ve damlalarını tavsiye etti. Ben de almaya başladım - ve ayda yaklaşık 7 kg kaybettim. İstediğim her şeyi yediğimi düşünürsek, bu çok iyi!
  DuoSlim
 • Loukas
  Spor salonunda sallanmayı severim - ama yemek yemeyi de severim. Fazla yağın gerekmediği yerde birikmemesi için fazla kiloları azaltmak için DuoSlim alıyorum. Bu, herhangi bir kimyasal içermeyen doğal, bitkisel bir preparattır ve harika çalışır.
  DuoSlim
 • Maria
  Diyetler ve fiziksel aktivite benim için her zaman zor olmuştur ama kilo vermek istedim! DuoSlim ilacını almaya başladım - ve vücudu zorlamadan yavaş yavaş çok nazik davrandığını gördüm. Ama ağırlık hala düşüyor. Harika, fazla çaba harcamadan 15 kilo verdim!
  DuoSlim
 • Andri
  Çocuğun doğumundan sonra kilo aldım ve genellikle kendimi başlattım. Normale dönmeye, her türlü ilacı denemeye başladım . . . DuoSlim kapsüllerini ve damlalarını gerçekten beğendim, onların yardımıyla iyi kilo verdim.
  DuoSlim
 • Ευαγγελία
  Çocukluğumdan beri aşırı kiloluyum ve çocukluğumdan beri sürekli kilo vermeye çalıştım. Her türlü tekniği ve fiziksel egzersizi denedim ama pek başarılı olamadım. Ağırlık ise ve bırakılırsa, ardından hızla tekrar geri döner. İnternette DuoSlim ilacı hakkında okudum, çok övüldü. Ve beni övmeleri boşuna değildi - onun yardımıyla zaten 2 beden kaybettim! Nihayet!
  DuoSlim
Kullanıcı oyu DuoSlim
4.7
16