Mısır püskülü zayıflama

Bu üründe bulunan sitosterol, uçucu (0,12%) ve yağ (%2,5) yağ, pantotenik asit, reçineli (2.7%) ve diğer (3,8%) madde, acı bir glikozit, inositol, cryptoxanthin, saponinler (önce 3,18%), alkoloidler, yanı sıra c vitamini ve K vitamini, etkileyen, kan pıhtılaşması.

Tohumları içerdiği nişasta (kadar 61,2%), pentosans kadar (7,4%), sabit yağ (yaklaşık 4,7%), maddenin özel bir karakter (yakın 0,2%), pirüvik asit, flavone türevleri ( zeaksantin, isoquercitrin, quercetin, vb.), biotin.

Mısır yağı içerir sitosterol ve diğer biyolojik olarak aktif, yararlı bir madde.

Mısır içerir protein, yağ, karbonhidrat, mineral maddeler, uçucu yağlar ve reçine. Hala, vitamin c, P, PP, K, E, alkaloid ve askorbik asit.

Yarar için mücadele küsur kilo?

zayıflama

Mısır püskülü izin kurtulmak için gereksiz ağırlık, çünkü bunların kullanımı neden olan bu tür sonuçları:

 • İştah bastırma. Kaynatma açıklanan ürün verir, vücudun her türlü normal işleyişi için yararlı öğeleri değil, çok kalori içerir. Bu nedenle, vücudun doymuş, ancak alır ekstra kalori. Kayda değer bir gerçektir, bu uygulama mısır ralec bastırır özlem insanın tatlılar, anlamı, diyet, diyet dahil olduğu böyle bir madde, daha kolay taşımak ve hiçbir sağlık tehdidi.
 • Metabolizmasının iyileştirilmesi. Daha hızlı çalışır, metabolizma daha hızlı bir şekilde vücudu terk toksinler. Buna karşılık, bu offloads organların (örneğin böbrekler ve karaciğer), yanlış işleyen hangi neden olabilir obezite. Mısır püskülü gibi hareket müshil sayesinde toksinlerin vücudu terk, ve böbrekler çalışmaya başlar verimlidir.
 • Kurtarma tuz dengesi. Tam olarak rahatsız su-tuz dengesi neden olur, iştah artması ve aşırı yemek yeme. Onu geri yükleyerek, vücuttan gidecek tüm fazla sıvı, artık rahatsız şişlik.
 • Kolesterol düşürücü, kan. Yüksek kolesterol göstergesi slagging, ayrıca hala ve neden kan pıhtıları. Düzenli kullanımı, mısır ralec olur bunu önlemek.

Yararlı özellikleri mısır ve mısır ralec

Mısır, kesinlikle kullanışlı bir ürün, çünkü içerdiği çok sayıda vitamin ve eser elementler. İçinde mısır taneleri yaklaşık %40 yağ, yardımcı olmak, uyarmak, ateroskleroz, diyabet ve obezite.

Ham ham mısır yağı vücut görüntüler kolesterol damarları güçlendirmeye yardımcı olur, aterosklerotik plak oluşumunu engeller.

Mısır püskülü – organlarındaki üst koçanı, benzer bir tutam saç. Tabii ki, onların tadı mukayese edilemez zevkli koçanı, ama onlar yeteneğine sahip olarak hareket diüretik ve choleretic aracı, çözünmüş böbrek taşı, rahatlatmak ve ödem, hatta durgun.

Evet vitamin ve onlara daha fazla mısır çekirdekleri. Hazırlıklar mısır ralec kullanılan resmi tıp sırasında hepatit, kolesistit, taşlar safra kesesi içinde, durgunluk safra, karaciğer ve prostatit.

Mısır püskülü sahip büyük bir listesi için, tedavi edici özellikleri etkileyerek, böbrek, safra kesesi ve metabolizma. Tedavi edici etkisi her şeyden önce: 1) böbrek (sistit, piyelonefrit, oligüri, ödem, böbrek taşı, enürezis, mesane enfeksiyonları, sıvı retansiyonu);

 1. Gösterilmiştir infüzyon mısır ralec immunomodulatory özellikleri sahip olur. Hayvan çalışmalarında gözlenmiştir uyarım üretim interferon (anahtar madde reaksiyonu, vücudun enfeksiyon), yanı sıra artış kaydetti «göç makrofajlar» (yani artan etkinliği ve hareket özel beyaz kan hücreleri absorbe yabancı parçacıklar).
 2. Farmakolojik çalışmalar (in vitro ve in vivo) göstermiştir ki, mısır püskülü antioksidan özelliklere sahip, düşük hiperglisemi vardır, antidepresan, yorgunluğu gidermek ve sahip etkili bir idrar söktürücü etkisi vardır. Bazı araştırmalar daha erken sonuçlar, bu araç güvenli ve toksik olmayan.
 3. Laboratuvar çalışmaları göstermiştir ki, mısır püskülü mümkün inhibe bazı bakteri yapışmasını hücreleri, mesane. Buna ek olarak, bu araç, bazı engeller oluşturan kanser bağlantısı – tümör nekroz faktörü-alfa-indüklenen.
 4. İdrar söktürücü gibi tıbbi özellikleri mısır ralec de kanıtlanmıştır yapılan bir dizi araştırma.

Uzun, parlak ipeksi elyaf üstüne mısır «olarak adlandırılan mısır Tepecik» ve daha birçok uygulama yöntemleri tedavi aracı olarak. Yüzyıllar boyunca mısır püskülü yaygın olarak kullanılan farklı halk ilaçlar dahil olmak üzere dünyanın Ayurveda ve çin tıbbı.

Mısır püskülü tedavi etmek için kullanılır enfeksiyonları, mesane iltihabı, üriner sistem iltihabı, prostat kanseri, böbrek taşı, obezite ve gece idrar kaçırma. Mısır püskülü de tıbbi özellikleri var gibi hastalıklarda, kalp yetmezliği, diyabet, yüksek kan basıncı, aşırı yorgunluk ve yüksek kolesterol.

Genellikle biz sadece yemek tohumlar, mısır ve atmak bu lifler, sayma, onları işe yaramaz hale. Ama mısır püskülü içeren proteinler, karbonhidratlar, vitaminler, mineraller ve lif. Onlar da kimyasal maddeler içerir, çalışmak gibi su hapları (diüretikler), düşük kan şekeri yardımcı olur inflamasyonu azaltmak.

Mısır püskülü tedavi etmek için kullanılır enfeksiyonları, mesane iltihabı, üriner sistem iltihabı, prostat kanseri, böbrek taşı, obezite ve gece idrar kaçırma. Mısır püskülü de tıbbi özellikleri var gibi hastalıklarda, kalp yetmezliği, diyabet, yüksek kan basıncı, aşırı yorgunluk ve yüksek kolesterol

kilo kaybetmek için yollar

Mısır püskülü de var idrar söktürücü tedavi edici özelliği vardır. Taze mısır püskülü içeren, doğal, iyi yağlar ve uçucu yağlar, reçine, kauçuk, alkaloid, bir sıkılaştırma özelliği vardır, kan damarları, klorofil, fosforik asit ve bol potasyum ve manganez.

Kullanımı bu çay günde 3 kez bir gün, şehrin bir artış çıkış idrar zararlı etkileri, için özellikle önemlidir bu hastalıklar, su birikimi üzerinde olumsuz etkileri vardır vücut.

Çin tıbbı, mısır püskülü (yu mi xu) uygulanan binlerce yıldır. Onlar doğal, tatlı bir koku ve tarafsız bir varlık. Bu azaltmak için yardımcı olur dahili ısı, su ve nem vücutta.

 1. Ayrıca, mısır püskülü vermekteyiz iyileştirici etkisi sindirim sistemine yardımcı olarak daha etkin bir şekilde çalışması, besleyici ve dengeleme işlevi, mide ve karaciğer. Çin tıbbı, mısır püskülü uygulanan tedavi, safra kesesi taşları ve böbrek, hem de diyabet tedavisi için.
 2. Mısır püskülü katkıda idrara çıkma, şişme azaltmak, (özellikle yeşim). Onlar etkili bir hastalık idrar, eşlik eden yanma çıkışta kum böbrek. Bunları uygulamak için de diyabet.
 3. Ayrıca mısır püskülü tıbbi özellikleri var sırasında hepatit c, safra taşı, kolesistit ve hipertansiyon belirtileri ile nem.

Çin tıbbında kabul edilir, kontrendikasyonları ve yan etkileri mısır ralec eksik. Kullanırken dikkatli olunmalıdır diüretikler.

 1. Tıbbi araştırmalar doğrulamaktadır, mısır, kanser hücrelerinin gelişimini engelliyor. Bu nedenle, tentür ondan alınmalıdır kuvvetlendirici bir araç için kanser önleme.
 2. Mısır azaltır, kan şekeri, biyolojik olarak aktif maddeler içerir ve eser elementler. Böyle bir tentür kullanmak isteyen, kilo vermek olanlar, şeker hastalığı. Bunun için hammadde kaynar su dökülür. Sonra içmek için yarım saat her yemekten önce. Eylem bitkiler kötü değildir eczane ilaçlar.
 3. Mısır püskülü iyi kullanımı, temiz bir şekilde zayıflama süreci. Bunun için toplanan kıllar kesilir, yerleştirilir, kap içine dökün, bal. Yemek için 1 çay kaşığı, 25 dakika önce yemek. Saklamak karışımı gerekir buzdolabında.
 4. Bitkisel kaynatma görüntüler safra. Bir tentür ile böbrek taşı, safra kesesi hastalıklarında. Seyreltilmiş infüzyon su içmek.
 5. Ek olarak, bitki, saçları güçlendirir. Mısır püskülü ile karıştırılır ısırgan ve süt serumu, bu aracı kürekler baş, bu saç dökülmesine önler. Uygulanan obezite, ateroskleroz, damarları güçlendirir, görüntüler kolesterol.
 6. Özü kullanılır, hepatit, kolesistit, prostat hastalığı, üreme sistemi, hipertansiyon, ödem. Anti-enflamatuar ve hemostatik özelliği.
 1. Aşırı kilo. Alın hammadde, kaynatın, onu bekletin. Almak için daha az yarım bardak. Ama dikkat edin kendi tepki alınan bir araç.
 2. Böbrek hastalığı. Ortadan bir taş çeker böbrek iltihabı. Ham su dökün, bir taşım kaynatın. Gerginlik ve içecek gün boyunca. Bundan sonra tercihen ılık bir banyo almak ya da bir ısıtma yastığı koymak konum mesane.
 3. Böbrek taşı hastalığı. Hazırlanan kaynatma benzer şekilde, önceki, take 2 yemek kaşığı et suyu 3 kez bir gün.
 4. Kan pıhtılaşması. Yoğunluktaki balyaları doğramak doğranmış hammadde kaynar su dökün ve süzün. Sonra bir içki ile her saat küçük yudumlar.
 5. Kolesistit tedavi ile bitmiş bir sıvı ekstresi. İçin kullanılan gibi, kaynatma.
 6. Karaciğer hastalıkları,. Konsantre viskozite düşürür, safra artırır salgılanmasını. Hazırlanan mısır ralec: dökülür hammadde kaynamış su vermek için ayağa. Sonra gerginlik ve 1-2 yemek kaşığı infüzyon, günde birkaç kez.

Her ilaç kontrendikasyonları. İçmek için tavsiye edilmez mısır ilaç gibi ihlalleri gibi:

 • yüksek kan pıhtılaşması;
 • iştahsızlık;
 • varisler;
 • tahammülsüzlük;
 • adet döngüsü sırasında;
 • insanlara eksikliği ile potasyum;
 • kronik hastalıkların varlığı;
 • böbrek taşı ve jelchnokamennaya hastalığı.

Ürün yapıştırma ile diğer otlar ve kabul edilmektedir. Uygulamaya başlamadan önce mısır ilaç almak için gerekli danışmanlık ve hekim.

mısır için zayıflama

Mısır giderek ortaya çıkmaya başladı mağaza raflarında. Yaz karşılayabilir tüccarlar sıcak mısır sokaklarında. Yıl sonra o tekrar geri döner bizim masaya. Ve bu bir rastlantı değildir. Daha o zamanlar hakkında bilgi, hangi yararlı maddeler içerir, herhangi bir ürün, basit değildi, atalarımız biliyordu özellikleri hakkında mısır ve özellikle mısır ralec.

Onları kurutulmuş, dövülerek yanı sıra kullanılan pişirme, kaynatma ve taze olarak. Olmasına rağmen, o insanlar hakkında hiçbir fikrim ne mısır kaynağıdır asit, hem de vitamin grupları, A, E, K ve P pozitif etkisi onu yenmesi kolaydı.

Kaynatma mısır kıllar sadece yararlıdır, sindirim, aynı zamanda yardım gibi sağlık sorunları olarak:

 • yetersiz eğitim, safra;
 • hepatit;
 • obezite;
 • kronik kolesistit;
 • bol kanama;

Düzenli kullanımı ürün mısır normalleştirir, iştah, metabolizma hızlandırır, sindirim sistemi temizler, hem de eşit olmayan yüzdesi vücutta tuz ve kolesterol azaltılması için katkıda bir parçası olarak kan.

Bunun dışında, et suyu, pişmiş dayalı tepeciklere mısır, tamamlar, birçok diyet. Gıda kısıtlamaları için tasarlanmış bir yol, kilo kaybı, sık sık önemli ölçüde azaltmaktadır içeriği diyet için gerekli maddeler düzgün çalışması, böbrek ve karaciğer.

Genellikle ilaçlar ve besin takviyeleri, bitkisel bazlı, ciddiye almayın. Bu nedenle bulmak zor, araştırma sonuçlarının etkisi, bu ilaçların vücut üzerinde. Ama, çünkü mısır püskülü resmen tanınan çare, herhangi bir ilaç gibi, var kontrendikasyonları.