Karmaşık etkili egzersiz zayıflama

Fiziksel aktiviteleri ve kapsamlı çalışmaları çok olumlu etkiler sağlık. Ama, sadece güçlendirmek için vücudun genel durumu, ama ve kilo kullanarak aynı basit ve bilinen tüm egzersizleri. Düşünün, hangi en etkili zayıflama egzersiz, ve en önemlisi, basit ve kolay uygulanabilir.

kompleks zayıflama

Aşamaları doğru bir egzersiz

Önce egzersiz yapmak gerekir organizmanın, ayarlanır, fiziksel ve zihinsel. Özellikle önemlidir, eğer bunu harcamak için gidiyoruz egzersizleri zayıflama.

 • tercihen, her egzersiz yapmak aç karnına;
 • ısınma (her egzersiz öncesi. Örneğin, bir koşu, bir yerde beş dakika boyunca mükemmel bir egzersiz);
 • ısınma başlayacaktır yavaş yavaş – hızlı yürüme;
 • kurs boyunca ders tüketilmesi gazsız su;
 • mutlaka odayı havalandırmak egzersiz öncesi;
 • vitamin almak her zaman yararlıdır, ve fiziksel efor çok daha fazla;
 • en uygun zaman egzersiz taşıyan, öğleden sonra saat 14.00 ve 18.00-20.00 saatleri arasında;
 • egzersiz yapmak değil, daha sonra 2 saat kadar uyku;
 • rahat spor giyim önemli bir kısmı, başarılı bir egzersiz.

Kontrendikasyonları başlamadan önce egzersiz:

 • alınmamalıdır protein bir sürü öncesi eğitim;
 • alınmamalıdır kalori gıda (iyi yemek, bir elma veya muz);
 • değmez kendinizi açlıktan, çünkü bu tersine yol açar, aynı zamanda vücut başlar stok yağ;
 • kapatmayın pencere – ışık olmalıdır oda bu teşvik daha iyi özel ders;
 • eğer kalp sorunları, kötü baskı, horlama ya da hastalığı ile ilgili kan damarları kompleksi etkili egzersiz kilo kaybı için ise, ilgili bir doktor. Belki yürütülmesi kardiyo egzersiz basitleştirilmiş modu.

Kardiyo egzersiz kilo kaybı için

Bir kardiyo egzersiz için en uygun başlangıç yeni başlayanlar için. Kim bir süredir uğraşmaktadır. onlar çok uygundur. Çünkü kardiyo egzersizleri güçlendirmek ve kalp - damar sistemi, doyurmak, bütün vücuda oksijen ve bir miktar artış iyi kolesterol. Bir kardiyo yük altında ısınma konusunda en az 10 dakika.

Kardiyo egzersizleri:

Koşarak merdivenlerden yukarı ve aşağı. Orta tempo ile biraz daha büyük, hafif rüzgar rüzgar merdivenlerden aşağı. Doğru nefes 1 nefes alın 2 adım, nefes 3 adım. Çalıştırmak için en az 4 kez 20 basamak her iki tarafında. İleri uzatmak 5-10 adım her egzersiz.

İp atlama. Atlamak gibi bir şey, ama en iyi sonuç elde edilir atlama üzerinden ip ile düz tekme, birlikte. İlk egzersiz için yeterli 20-40 atlar. İleri uzatmak her zaman 10-15 atlar.

Bir adım ileri. Gerekir, sandalye, step veya aynı basamaklar. Yaptığımız ileri adım adım, koyar ikinci ayak. Yapmak, bir adım geri bu aynı ayak değil, yerine koyma ile ilk basamak. Tekrar 7-10 kez her bacak. Daha yüksek bir adım, daha, daha fazla verimlilik bu egzersiz başaracaktır.

Şınav pozisyonu. Ol sağ (kollar omuz genişliğinde), oturun, dinlenme elleriyle zemin hakkında. Eğilerek ellerini, çıkın konumuna doğru sonuna kadar yalan. Başlangıç pozisyonuna dönün. Egzersiz tekrar 5-10 kat artış izledi egzersiz 3-4 kez.

Egzersiz kilo kaybı için

zayıflama egzersiz

Önlemek için sarkma cilt ve çirkin kırışıklıklar, özellikle karın bölgesi, egzersiz hızlı kilo kaybı için kabul edilecektir. Bu sayede sopa birden fazla kural güçlendirmek, fiziksel sağlık, bu ekstra kilo kaldırmak için sarkma cilt. Optimal kombinasyonu kardiyo egzersiz ile ağırlık veya münavebe gibi aktiviteler.

Ağız kavgası. Ayaklar omuz genişliği, eller tutmak tam önünde. Alçalma kaldırmadan topuklar yerden 10 kez. Her bir sonraki ders artırmak için 5 mekik. Egzersiz, kasları güçlendirir, ayak, el, sırt, basın. Crouch için kalça olarak, yere paralel (değil yukarıda, ne de aşağıda) ve geri orijinal konumuna.

Köprü. Sırtüstü yatarken, ellerini boyunca gövde yükseltmek işine kemerler bacak, kalça, popüler olacaktır. Kasları güçlendirir, sırt, pelvis, bacak, boyun.

Bir egzersiz topu ile. Aynı ağız kavgası, sadece bir vurgu ile geri döndü. Basın, mümkün olduğunca sert, beyaz duvara ve crouch. Önemli: tutmak, sırt dik. Omurga, güçlendirir. Egzersiz topa - kilo kaybı için daha etkilidir.

Yıldız. Atlar ayakta. Birlikte bacaklar, eller arkaya. Atlamak için yukarı, yapmak mahi kolları ve bacakları farklı yönlere. Arazi konumuna. Omurga germek için izin verir ve tüm kasları aktif olarak kalori yakar.

Yaparak, bu tür spor, egzersiz, zayıflama, güvenle olacak kalori yakmak geliştirerek, tüm kasları güçlendirmek, fiziksel durum, vücut hissediyorum ve bu mükemmel. Egzersiz yapılmalıdır 2-4 kez bir hafta. İstismar etmeyin, yağlı ve yüksek kalorili gıda, vedalar olmadan diyet tüm yükü boşuna olacaktır. Doğru beslenme ve düzenli egzersiz kilo kaybı için yardımcı olacak çok daha iyi hissediyor, daha güvenli ve daha rahat olarak gidecek ekstra kilo.