En iyi diyet zayıflama kadınlar için

Mükemmel bir kilo kaybı diyet boyunca harika görünmek her önemli olay. Onlar gelecek gelirleri bu durumlarda, gerektiğinde birkaç gün içinde fazladan birkaç kilo kurtulmak için.

diyet zayıflama kadınlar için

Orada birçok etkili diyetler. Ne seçmek için? Herhangi bir size daha uygun olurdu. Ama bile kullanarak, en iyi diyet, zayıflama, kadınlar için, gerek beste menü ile yaş ve fiziksel özellikleri, vücudun.

Patates günler

Bu seçeneklerden birini mono. 2 gün izin var sadece patates. Onu fırında pişirin, aşçı üniformalı veya bir çift. Hazırlanan sebze tuz, baharat ve baharat. Ekleyebilirsiniz, biraz ham bitkisel yağ. Böyle bir ev yapımı diyet sıfırlamak için 2 kg.

Sadece meyve suyu!

Diyet sırasında içmeye izin gibi taze sıkılmış narenciye suyu. Yiyecek yok! İçki yapmak 7-8 portakal, 2 greyfurt ve aynı sayıda limon. Aldığınız bir miktar suyu içmem lazım bir kerede. Günde tüketilen üç porsiyon. Eğer açlık çok rahatsız mı ediyor, o zaman sınırsız su içmek. Bu tür bir rejim takip edilmelidir 2-3 gün.

Yumurta-bal diyet

Sadece iki gün ve bir uzun veda çift kilogram. İddiasız menü diyet tamamlandı özel bir kokteyl, kolay tahammül sınırları yeme. İçeceği hazırlamak için yumurta sarısı ve bir çay kaşık doğal bal. Onu içmek için aç karnına her yemekten önce. Yemek için değil tavsiye edilir, daha sonra en az dört saat yatmadan önce.

Muz ve süt – hızlı yağ yakma

Yüksek kaliteli diyet, zayıflama sürer ve 2 ila 5 gün. Bu dönemde sıfırlayabilirsiniz yaklaşık 3 kg. sırrı nedir? İki muz ve üç bardak taze süt – günlük diyet. Bu durumda mutlaka uymak için belli bir güç modu. Yiyebilir küçük bir parça muz veya içmek için biraz süt ne zaman açlık duygusu başlar hatırlattı kendine.

Pirinç günler

Özel pirinç diyet sağlayacak bir kilo iki kilo 48 saat. Bu süre içinde diyet borcu oluşan 250 g haşlanmış pirinç ve 2 ya da 3 domates. Ve diyet yaparken oldukça etkilidir, ama kötüye değmez. Şekil ağır vücudu kurutur, sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi.

Ekspres diyet

Hızlı kilo kaybı için tavsiye edilir yararlanmak için özel ekspres diyet. Onun özelliği bir akşam yemeği ile değiştirilir bardak yatıştırıcı bitkisel kaynatma. Karmaşık gibi görünüyor? Bir kaç gün sonra etkileyici sonuçlar yapacak unutmak korku ve şüphe.

Yemek yerine özel bir kokteyl

Bu seçenek oldukça zor. Çünkü tamamen vazgeçmek zorunda yemek yerine kokteyl. Ama çok özel bir içecek tarifi aktarmak için bu sınırları çok daha kolay. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olacak 1,5 litre karbonatlı su, 20 gr arı bal, 1 çay kaşığı karabiber, taze sıkılmış limon suyu. Malzemeyi karıştırın. Bütün porsiyon içmek gerekir bir gün.

Diyet modelleri

diyet zayıflama

Model için gerekli her zaman ince ve çekici. Bu yüzden ayda bir çare çok sıkı bir diyet. Kahvaltı yemek için bir tavuk yumurtası rafadan. Öğle ve ikindi oluşur yağsız peynir, şekersiz yeşil çay. Yemek yasaktır. Bu ipuçlarını takip ederek, 3 gün kilo 3 kg.

Düşük karbonhidrat diyeti

Bağlı kalarak, düşük karbonhidrat diyeti, vazgeçmek gerektiğini, şeker ve şekerleme ürünleri. Menü oluşur doyurucu, ama kalori yemekler. Kahvaltı – biraz sert peynir veya bir bardak taze çilek. Öğle yemeği yemek için tavsiye edilir bir tabak sebze çorbası veya haşlanmış fasulye, bir dilim ekmek (tercihen çavdar), süzme peynir, şekersiz kahve. Akşam yemeğinde sebze, salata veya 100 gr yağsız et ve şekersiz çay. Süre boyunca gerek kesinlikle bol su içmek.