Etkili diyet: çeşitleri ve tarifleri

Bugün, orada çok çeşitli diyetler, çok zor seçmek için tam olarak hangisi size en uygun. Ancak, ne yapmak gerekiyorsa iyi bir diyet kilo kaybı için, bir tam olarak getirecek istenen sonuçları. Bu yüzden bugün biz yapalım özel bir soruşturma ve biz tam bu sistem, pratikte kanıtlanmış yüksek verimlilik ve güvenlik. Çünkü en önemli şey sağlığınızı korumak. Burada bir önemli nokta, her olabilir onun için iyi bir diyet, zayıflama, insanlar farklı. Bu yüzden biz yapacağız gözat en popüler sistemleri için seçim.

diyet zayıflama

İyi ya da hızlı diyet

Gerçekten, bu iki birbirini dışlayan kavramlar. Ancak, anlamak isteyen bir kişi olmak, ince, iyi bir diyet kilo kaybı için yardımcı olmalıdır birkaç gün içinde. Bugün var olmayan bir sistem için izin verecek, kısa bir süre için bir model haline, sağlığına zarar vermeden, mezun olduktan sonra tutmak için elde edilen sonuç. Ve bile değil, sonunda diyet hemen saldırı, kekler ve hamur işleri. Sadece bir vücut, güçlü bir stres yaşadıktan sonra başlayacak aktif stok yapmaya yağmurlu bir gün. Buna ek olarak, kısıtlama altında güç sistemi iç öz metabolizma yavaşlar, enerji tasarrufu için. Bu nedenle, geçen, normal yemek, hatta hala yemek daha az norm, sen-ecek eklemek ağırlık. İyi bir diyet kilo kaybı için değil, belki, hızlı, ancak, bu hızlı yöntemler, en çok, vermek istediğiniz etkiye sahiptir. Bakalım en hızlı diyetler, siz de kendiniz için bir seçim yapmak.

En iyi diyet hızlı kilo kaybı için

Biz değerlendirildi diyet açısından performans puanına sahip kişiler denedim bunları uygulamaya. Sadece bir dizi veri sonucuna daha kolay tolere düşük karbonhidrat diyeti, bu durumda, o oldukça verimli. Zorluk şudur ki diyet tamamen ortadan kaldırır şeker. Geri kalanı rağmen, sınırı karbonhidratlar, menü oldukça tatmin edici. 2-3 gün kaybedebilirsiniz önce 3 kilogram olduğunu, dikkat çekici bir sonuç. Kahvaltı oluşacaktır 30 gr peynir, katı çeşitleri, küçük bir parça çavdar ekmeği ve şekersiz kahve. Öğle yemeği en önemli öğün, göze birkaç kaşık haşlanmış fasulye, 200 gr az yağlı peynir ve kahve. Akşam yemeği oluşacak 100 gr balık, herhangi bir taze sebze ve bir bardak yeşil çay. Diğer zamanlarda bol bol maden veya sade su. Eğer açlık hissi çok güçlü, caiz yemek, birkaç karanfil, greyfurt. Söylediğimiz gibi, en iyi diyet hızlı kilo kaybı için vardır, ama orada ve diğer bir dizi.

Ekspres diyet

Bir popüler yöntem, patates diyeti. Görünüşte, patates tavsiye dışlamak için bir menü isteyenlere kilo azaltmak. Ama bu durum sadece bu durumda, ne zaman nişastalı sebze kelimesi ile birlikte proteinli gıdalar veya tatlılar. Aynı zamanda oldukça uygun bir ürün mono. İki gün izin var sadece patates, mümkün kaynatın ya da fırında. Eklemek yasaktır, herhangi bir baharat ve tuz. İstisna, az miktarda bitkisel yağ. İki gün tamamen kurtulmak için iki kilogram, kilo.

Şişe, ya da suyu diyet

Eğer konuşmak hakkında hız ve performans, en iyi kilo kaybı için diyet. Yorumları onaylamak, dayanmak çok zor, ama eğer gerekir şekil öncesinde önemli bir olay, bir deneyin değer. Pişirmek için suyu bir gün gerekebilir 8 portakal, 2 greyfurt ve bir limon. Sıkılmış meyve suyu sizin diyet bir gün. Bunu kullanmak için 3 kez ve aralarda yeşil çay içmek ya da sade su. Daha hiçbir şey var olamaz. Şartlar çok zor, bu yüzden bu diyet gerçek testi irade gücü. Süren diyet 2-3 gün, eğer mümkün tahammül, izin 5 gün, ama daha fazla değil.

Hiçbir akşam yemeği bu da diyet

Ve çok etkili. Belki de böyle olmalıdır, en iyi kilo kaybı için diyet. Yorumlar bin kadın hakkında konuşmak, ne sopa böyle bir sistem zor, ama yavaş yavaş alışıyorsun. Beslenme süresi 2-5 gün, bu son yemek için muhasebe, öğle yemeği. Sabah göze bir yumurta ve bir fincan şekersiz kahve. Yaklaşık 12 saat sizi bekliyor brunch olabilir, 100 gr az yağlı peynir ya da bir bardak sebze suyu. Öğle yemeğinde 150 gram balık veya tavuk göğsü ile sebze garnitür, tatlı, şekersiz meyve veya biraz çilek. Bundan sonra sadece bitki çayı veya su.

yararlı bir gıda

Yumurta-bal diyet

Prensibi biraz farklı, ama yine de bu bir başka en iyi kilo kaybı için diyet. Yorumlar kadın demek, ne pahasına bal tolere edilir, o çok iyi. Vücudun çok miktarda besin. Yumurta sarısı – bu kaynağı esansiyel amino asitler, yağ, iz elementler, bal, güç için, bizim beyin ve vitamin kaynağı. Her yemekten önce (günde 3 kez) içmek gerekir karışımı bir yumurta sarısı ve bir çay kaşığı bal.

Kahvaltı bir fincan çay veya kahve ile küçük bir dilim çavdar ekmeği. İlk gün öğle yemeğinde 90 gr az yağlı peynir, ve ikinci - 150 gr balık, haşlanmış lahana. İzin tamamlamak için yemek çay. Akşam yemeği ilk gün hazırlayın, tavuk suyu tanesi çavdar ekmeğine, ikinci gün 90 gram peynir tanesi çavdar ekmeğine. Bir akşam yemeği olmak zorunda değil, daha sonra en az 4 saat yatmadan önce.

Mono

Başka bir yaygın seçenek, hızlı kilo kaybı için. Dayanmak oldukça zor, bu nedenle tartılır güçlerini. Diyet oluşabilir 250 gr haşlanmış pirinç, herkül veya buğday, tuz ve yağ. Seçenekleri var, ne zaman tahıl yerine yoğurt, bir gün kadar içmek litre yağsız bir içecek. Ayrıca, çok sayıda diyetler, teklif dayanacak bir kaç gün elma, mandalina, ananas, salatalık, etmişti, greyfurt veya portakal. Herhangi bir durumda, bu mono uygulamak için tavsiye edilmez, sadece oruç günü olarak takip etmek, onlara daha uzun 2 gün olamaz.

Bugüne kadar bitireceğiz inceleme hızlı yöntemler umut verici hızlı sonuçlar tutmak çok zor. Hadi ver zaman daha dengeli kompleksleri, çalışan yavaş, ama izin tutturmak için elde edilen etki ve zararlı ve hasar sizin sağlık. Biz gezinmek için yapılan bir araştırma, sosyal anketler, buna göre kiģi, on en iyi diyetler.

"Altı yaprakları" - iyi bir diyet kilo kaybı için evde

Geliştirilen bu sistemi, büfe diyetisyen, her yıl o sadece popülerlik kazanıyor. Gerçekten, etkileyici, sekiz on kadın başarmış ulaşmak için hedeflerinizi belirleyin. Bu acı değil, açlık ve kazanmaya kronik hastalıklar gastrointestinal sistem. Çekül bu diyet ise 500 ila 800 gram günde. Yani 10-15 kg kolayca sıfırlamak için bir iki hafta. Güzel bu diyet ki, bitirdikten sonra, bir daire, hemen, devam, ikinci, ve onun hedefe ulaşmak.

Aslında, bu diyet ilkelerine dayanan ayrı bir güç kaynağı. Altı yaprakları – altı mono-diyet, birbirini takip. Bu sistemi sadece kilo kaybı, ama aynı zamanda ilginç bir oyun. Başlamadan önce sen-meli tasvir çiçek altı yaprakları olacak yırtıp tek tek. İlk petal bir yazıt balık. Ne zaman bir gün biter, yaprak çıkıyor. İkinci denilen sebze. Üçüncü gün sizi bekliyor tavuk, dördüncü – hububat, beşinci, peynir, altıncı – meyve.

Bu yeterince kolay diyet yemekleri için zaman yoktu kadar kapsamlı değil. Hatta eğer çok seviyorsanız, bir balık, bir gün oldukça bekletin.

Diyet «Büyücü»

diyet

Anketlerde bu sistem, ikinci sırada yer alıyor, bu da başka bir iyi bir diyet kilo kaybı için evde. Biz sevgi yeni bir hayata başlamak için pazartesi, yani menü boyalı haftanın günlerine göre. İlk gün - «siyah pazartesi», ne zaman sen-ebilmek var, süzme peynir ve yoğurt, süt ve yoğurt olmadan meyve takviyesi. İkinci gün - «tatlı salı». Geçti sadece bir gün diyet ve zaten kendini memnun etmek için tatlı meyveler ve sebzeler (havuç, pancar), izin kurutulmuş meyve ve bal, çilek, meyveli jöle şeker. Çok tatlı, caiz tepsiyle alakası meyve reçeli, 50 gr bitter çikolata. Üçüncü gün et, denir «tatmin edici çarşamba». Yemek yağsız et, kümes hayvanları, yumurta, deniz ürünleri ve balık. Perşembe günü «çorbalar». Kaynamaya sebze, et ve balık, et suları, yanı sıra çok çeşitli çorbalar olmadan kızarmış sebze. Beşinci gün tahıl, geçerli herhangi bir püresi tereyağı. Cumartesi günü sizi bekliyor vaziyette bir gün. Bu gün çay ve kahve, komposto, su, ama içecek olmalıdır şekersiz. Son gün «salata». Yapmak için en sevdiği çırpıcı veya lahana salatası, salata ile bezelye. En önemlisi, eklemeyin mayonez ve ekşi krema köy. Yağlı peynir de %20 geçmemelidir. Bir hafta kurtulabilirsiniz 3-5 kg, gerekirse sıfırlamak için başka ekstra kilo, o zaman sadece o dersi tekrar. Aşağıdaki iki sistem bu en iyi kilo kaybı diyet. Yorumları onaylamak onlara sopa kolay, açlık hissi yok.

Diyet «Merdiven»

Beş gün – beş basamak, yeni bir görünüm. Bu sisteme geçilemez taraf tartışırken, en iyi diyet, zayıflama. Hakkında yorumlar onun gibi yanardöner, çünkü ona sopa zor, daha önceki iki. Ama sonuç buna değer. İlk gün – bu temizleyici basamak, ne zaman su içmek, elma yemek ve tüketmek için aktif karbon. İkinci gün – restoratif basamak, neden gerekli normal bağırsak mikroflorası. Orada peynir, kefir içmek ve su. Ertesi gün – bir enerji var, bir amacı stresi azaltmak, bu program. Bu gün var, kuru meyve ve bal. Ardından inşaat basamak – bu gün, özel bir protein ürünleri (tavuk ve hindi). Son basamak için yağ yakma, tüketilebilir yulaf lapası, sebze ve meyveler, lif kaynağı vardır. Beş gün dökümü, 2.5 ila 5 kg. Kabul edilir ki, bu en iyi kilo kaybı için diyet.

Diyet «Kabartmak»

Gerçek kurtuluş için ihtiyacınız olanlar sıfırlamak çok. Yazar bu tekniği kurtuldum 35 kg. bu onun İçin en iyi diyet, zayıflama, ama çok diyecekler sistemi çok katı bir beslenme düzeni. Ancak bu diyet onayladı dizi diyetisyenler. Gerekir üç ürün: inci arpa, balık ve yoğurt. Ekleyebilirsiniz lahana. Bir gece bekletin, 100 gr arpa tahıl ve sabah koyun kaynamaya bir saat. Başarılı 400 gr tahıl bölünmüş olmalıdır 5 öğün. Sabah kaş ekleyebilirsiniz bardak yoğurt, öğle yemeğinde bir dilim balık ve ikindi çayı – plaka rendelenmiş büyük rendelenmiş lahana. Boşuna değil, biz bugün dahil ettik onu bizim kadar listesini dikkate alarak en iyi kilo kaybı diyet. O çarpıcı sonuçlar verir.

"Temizleyici" diyet

Ve biz hala bizim geniş bir konu. Gerçekten, en iyi diyet, zayıflama, bugün açıklanmaz, sadece tembel, bu çeşitlilik deneyelim grep sadece iyi ve etkili bir sistem. Bu diyet doktorlar-beslenme uzmanları gibi, o vücut temiz yardımcı olur. Bir hafta kaybedersiniz yaklaşık 10 kg. İlk gün içme. Tüketilebilir bitkisel çaylar kurutulmuş meyve veya et suyu, su ve yeşil çay. İkinci gün sebze, salata, mutlaka ekleyin onlara lahana. Üçüncü gün tekrar içme. Dördüncü meyve, mutlaka diyet greyfurt. Beşinci gün protein tüketilebilir tavuk veya yumurta. Altıncı gün içme. Yedinci gün son, kahvaltı için iki yumurta, bir aperatif meyve, öğle yemeği için hafif bir çorba, ikindi meyve, akşam yemeğinde lahana salatası. Bu gerçekten en iyi kilo kaybı için diyet 10 kg.

Diyet "Montignac"

Bu, büyük olasılıkla, yeni bir güç sistemi kurtulmak için yardımcı olur 10 kg 30 gün içinde zahmetsizce. Yazarlar boya menü adımları, ancak teklif genel kurallar takip edebilirsiniz. Azaltmak en az şeker tüketimi, temiz bir şekilde ve onu içeren ürünler. Dışlamak için diyet ve çeşitli soslar: mayonez, ketçap ve hardal. Vazgeçmek buğday ekmeği, almak daha iyidir çavdar kepek. Tamamen ortadan kaldırmak için bir sürü içeren gıdalar, nişasta: patates, mısır, darı, beyaz pirinç. Bir kerede birleştirilemez yağ ve karbonhidrat ürünleri (ekmek ve tereyağı). Uyulması gereken yemek, içmek, 2 litre su ve tamamen alkol vazgeçmek. Bu çok iyi bir diyet kilo kaybı için bir ay.

yemek tarifleri

Hakkında konuşmak için diyetler sonsuz. Ayrı ayrı her bir yaklaşım olabilir bir sistem ve kabul edilemez bir başka. Tam da bu nedenle, biz yorumlanan 10 iyi diyetler kilo kaybı için bu çeşitliliği arasında seçebilirsiniz tam olarak ne olacak size daha yakın.