Fitness zayıflama

Sağlıklı bir yaşam ve düzenli spor yapmak şimdi moda. Birçok kızlar, kadınlar, çocuklar ve erkekler için hayal, bu mükemmel bir rakam ile, doğranmış basın ve çekici kaslar. Gerçekten, sağlıklı ve tonlu gövde bir sır, incelik ve güzellik. Ama onu elde etmek için gerekli her türlü çabayı ve kapsamlı bir şekilde yaklaşmak onun hobi olduğunu ve bunu yapmak için yardımcı olacaktır fitness zayıflama.

Fitness zayıflama

Günlük ve düzenli egzersiz ile birlikte, sağlıklı ve doğru beslenme, egzersiz, fitness ve iyi bir motivasyon katkıda bulunacak erken bir üründür. Eğer haklı çalışıyoruz, kendi tembellik ve isteksizlik, egzersiz programı, fitness, düşünün, ne kadar büyük bir iyilik getirmek mümkün olacak, size bir günlük egzersiz. Bu fark, eğer spor salonuna gidiyorum sevinç ve coşku ile, motive edici, kendini derse. Bu makale hakkında temel yönleri sadece bir kaçı. Okuyun isterseniz onu tanımak ile kuralları beslenme hakkında bilgi edinmek, her türlü fitness ve almak, kendi düzenini egzersiz.

Kuralları güç oynarken spor

Eğer ana amacınız zayıflama, seçilen karmaşık egzersiz ve spor mutlaka tamamlanmaktadır doğru beslenme. Kullanımı bu iki yönü ayrı ayrı yapacak zayıflama etkili. Bu yüzden birçok uzman tavsiye değil, sadece doğru almak için bir program egzersiz, ama aynı zamanda oluşturmak ve kendi menü, hangi hakim kullanışlı bir ürün.

Teklif okuyucular ile tanışmak için önerileri, doğru beslenme, hızlandırmak sizin zayıflama:

 • Ortadan kaldırmak, diyet tatlı, yağlı, kızarmış, alkollü ürünler. Unutmayın, kilo kaybı olabilir, bir porsiyon olacak küçük ve sık sık olacak.
 • Tercih edin dengeli beslenme konusunda küçük porsiyonlar halinde.
 • İçmek, yeterli miktarda temiz su, egzersiz ve onlardan sonra. Bu alımını önlemek için yardımcı olacaktır organizmanın zehirlenme ve dehidratasyon.
 • Yemeyin hemen sonra bekliyorsunuz, bekleyin 1-2 saat.
 • Mutlaka izleyin tüm gıda yemek. Bu-ebilmek yapmak bile özel bir yiyecek günlüğü. - Her şeyi hatta en küçük aperatifler. Bir kaç gün sonra size analiz kayıtları ve anlamak için, ne yemek yiyecek bir sürü, sadece bu yüzden değil, açlık ve can sıkıntısı. Tavsiye makaleyi okumak için nasıl saymak gerekir kaç kalori bir gün kilo vermek için.
 • Spor sırasında, program, fitness vücudunuzun karbonhidrat gereklidir. Bir şeyler yiyin kalori, ama en geç 2 saat kadar antrenman.
Fitness, zayıflama, ev

Sunulan öneriler önemlidir herkes için ilgi egzersiz fitness zayıflama. Ancak yapışır onları değil, her zayıflama. Bu nedenle, beklenen sonucu kilo kaybı olur.

Eğer ilginç bir fitness egzersiz hızlı kilo kaybı için, dikkat edin, aslında onlar yapılmalıdır tesiste özel bir diyet. Hazırlanın zamanda geçmesi zor bir adaptasyon dönemi. Vücudunuzun alışık olan spor ve eğitim, bu nedenle, yavaş yavaş yeni koşullara uyum sağlamak için yaşam ve köklü değişikliklere görünüyor. Mutlaka seveceksiniz spor, eğer doğru bir plan yapmak egzersiz fitness ve diyet gıda.

Bunun dikkate alınması için, aşağıdaki özellikleri vücudun:

 • düzeyde kan akımı, basınç, verim oksijen taşınması;
 • gerek destek, bağışıklık ve hormon düzeyi;
 • metabolik süreçleri;
 • solunum fonksiyonları;
 • durum kemik ve kas.

İnsan vücudu bu karmaşık bir sistem, ve işini doğru yapılan varsa, tam kompleks vitaminleri, mineraller, protein, karbonhidrat, yağ ve sıvı. Eğer egzersiz fitness yapılacaktır olmadan, doğru ve dengeli bir beslenme yerine, güzellik ve incelik spor olsun yıpratma ve kritik durumu tüm hayati fizyolojik sistemleri.

Eğer diyet iyi düşünülmüş bir egzersiz yapılacak yüksek yoğunluklu. Onun sayesinde, eğer mümkün olacak:

 • önlemek üzere ortaya yorgunluk;
 • konsantrasyonu artırmak, doğru çalıştırma fitnes egzersizleri;
 • destek almak için yeniden canlılık;
 • doldurmak vücudunuzun güç arasındaki oranı değiştirerek yağ tasarruf ve kasları;
 • riskleri en aza indirmek oluşumu, mide ve baş ağrısı;
 • olasılığını azaltmak için yaralanma.
Fitness zayıflama sonucu

Planlıyorsanız, spor, mutlaka maç başlamadan önce egzersiz bir diyet. Unutmayın, sadece kapsamlı bir yaklaşımı teşvik etkili bir üründür.

Seçin görünüm fitness hızlı kilo kaybı için

Zayıflama uzman bir programda daha iyi bir egzersiz ile birlikte gibi düşünen, bu durumda, çünkü olmaz neden pes. Eğer fırsat yoksa spor salonunda, egzersiz yapmak, ev toplama programı bu tür spor Online ya da satın alarak bir cd ile dersler. Karar ne tür bir egzersiz fitness düģünebilirsiniz, zor olabilir. Özellikle sizin için bir araya getirdik en etkili fitness egzersizleri, kilo vermek ve sorun unutun aşırı kilo.

Seçerek kompleksi, egzersiz, zayıflama, benimseyin, aşağıdaki kriterler:

 • kendi tercihleri ve özellikleri, vücudun;
 • seviye hazırlık ve natrenirovannosti (deneyimli bir atlet ya da acemi);
 • sağlık durumu.

Örneğin, kadın (kız) spor salonuna gelip ilk kez, seçilmiş bir egzersiz tüm kas grupları. Çünkü zayıflama bir sonucu olarak ortaya çıkar, yoğun bir harcama, enerji elde etmek için hangi aracılığıyla geniş donanımlı alanlar sunmaktadır, serbest ağırlıklar (halter veya kettlebells). Mutlaka öğrenmek istiyorum, ne tür spor için en etkili bir zayıflama? Orada pek çok yönden sporun, ancak bu makalede okuyucuların dikkatine sunulan önemli ve popüler olanlar. İnceleyin listesi çeşit fitness, aşağıdaki tabloda listelenmiştir.

Tablo özellikleri farklı türleri fitness

Tipi fitness Özellikleri
Aerobik Step

Teşvik hızlı kilo kaybı. Egzersiz fitness bu yöntem kasları güçlendirmek için yardımcı ayak ve bacaklarda yanı sıra, eklem. Onların yardımı ile yapılır ve iyi bir önleme artrit ve osteoporoz . Eğer daha önce geçirdiniz, yaralı diz, spor olarak step-aerobik size uygun olacaktır. Meşgul bu tür spor için daha özel bir platform kullanarak, ağırlaştırıcı bir yük (örneğin, dambıl 2 kg ağırlığı için).

Spor tekniği step içerir basit hareket, kuvvet altında gerçekleştirmek için her yaştan insanlar. Eşit yük step-aerobik bu aynı oluşturulur cardio exercitium, münavebe yoluyla inişlerde ve tırmanıyor platformu için fitness, değişen, yoğunluğu ve yönü hareket.

Slayt İsterseniz kasları güçlendirmek için bacak ve kalça egzersiz programı slayt-aerobik. Bu egzersiz fitness için idealdir isteyen kadınlar kaldırmak aşırı yağ boşlukta kalça. Gerçekleştirmek için egzersiz gerekir hareketli slayt bandı (kimlik bilgilerine sahip bir kayma etkisi). Hareket gibi bakmak zorunda olanlar ne yapar patenci veya bir kayakçı. Doğal olarak, bu tür bir fitness gerektirir kıyafet özel bir forma.
Dans Dans yardımcı işlemini başlatmak zayıflama, vücut daha esnek ve plastik artırmak, koordinasyon, uyum, duruş. Spor olarak dans aerobik uygundur sevenler için hareket dans.
Su aerobiği, Spor bu tür bir temsil uyacak şekilde egzersiz korumak, yüksek verim. Meşgul aqua izin bile hamile kadınlar. Böyle bir spor için uygun her yaştan insanlar, rüya eğer gereken hızlı kilo kaybetme. Düzeltme kilo olur güzel ve kolay, geliştirir, eklem hareketliliği ve kas esnekliği. Masaj tüm vücut geliştirmeye yardımcı olur genel sağlık.

Su aerobik – spor ile minimum risk traumatism meşgul gereken bir havuzda. Su omurga üzerindeki yükü azaltır, oluşan sırasında yoğun egzersiz.

Cycle Süreç zayıflama cycle-aerobik çalışır performans ile yoğun egzersiz, fitness, egzersiz bisikleti. Ağırlığı erime çok hızlı, güçlü bacak kasları etkili bir şekilde yararlanırken, kan damarları ve kalp. Artış kas kütlesi ve vücut mantarı olur, kabartma ve formda. Rağmen, satın alma, ince hatlarıyla vücut ağırlığı değişmeden kalabilir tam olarak ne artar, kas hacmi (yerine bir birikmiş yağ).
Şekillendirme Bir tür fitness sağlayan kazanmak için güzel bir vücut ve her şeyi temizlemek şekil kusurları. Başlangıçta egzersiz tam da geliştirilmiştir oluşturmak amacıyla mükemmel hatlarda ve güzel bir vücut. Egzersiz karmaşık şekillendirme yönelik çalışma farklı kas grupları. Eğitmen spor salonları tavsiye için kazanç maç sonucu spor masajı ile ya da özellikle seçilmiş bir diyet.
Pilates İyi bir görünüm fitness için kas, sırt, karın, pelvis ve karın. Egzersizleri üzerinde çalışan özel bir egzersiz. Derslere göre spor için elverişli verimli gerilebilir farklı kas grupları (dahil olmak üzere – ve en zayıf) ve kilo kaybı.

Teknik, pilates birleştirir ve en iyi uygulamaları doğu ve batı egzersiz. Düzgün çalışması için bir egzersiz ulaşmak için gereken yüksek konsantrasyonu, bu nedenle, daha iyi bir egzersiz, yavaş yavaş ve sorunsuz. Kompleksi idealdir herkes alışık değil ani hareketleri, tercih düzenlilik ve yavaşlık.

Teknikleri pilates geliştirmeye yardımcı kuvvet, dayanıklılık, esneklik ve esneklik eklem. Böyle bir spor kullanmanızı öneririz çeken insanlara bozuklukları, duruş şekli olan tip «elma».

Pilates – bu güzel bir seçenek gelecek ve genç anneler. Düşük olasılık yaralanma sırasında egzersiz pilates izin meşgul insanlar için bir geri yaralanma sonrası. Spor için zayıflama önerileri

Striptiz inleri ve striptiz plastik Bu tür fitness geliştirmek tamiri hareketleri, esneklik, teşvik etkili hazırlanmasına ayak kasları (özellikle alanında binici pantolonu binici). Kompleksi içeren pek çok farklı egzersiz dayalı olan derin ağız kavgası.
Callanetics Evrensel tipi fitness, benzer bir yoga. Callanetics farklı yumuşak ve yavaşlıkю vücut hareketleri, büyük miktarda oluşur garip pozlar sporcu gerek usta ve denemek dinlenmeye boyunca onlara 1 dakika.

Teknikleri spor yönünde callanetics içeren birçok grup kasları (kalça, uyluk, ayak, sırt, omuz, kas, karın ve kollar). İlginçtir, bu tür bir egzersiz yapmak çalışmak bile derin kasları dahil değil günlük hayatta. Saatlik egzersiz kallanetika eşit günlük jimnastik.

Kaçının bu sporun, eğer bir hastalığınız varsa, kalp hastalığı, bronşiyal astım ya da uzun bir tren bedenimi.

Eğer uzun düşünmek, üzerinde bir hizmet ve daha etkili bir eğitim kompleksi zayıflama ve maceracı ciddi fiziksel aktivite seçin callanetics.

Teknikleri T-Tapp Bu kompleks geliştirilmiştir spor koçu ve beslenme uzmanı Theresa Tapp (onur Yaratıcı o seçildi). En uygun kadınlara 30 yaş üzeri. Bu yönteme göre, insan vücudu ile temas gibi bir makine ile. Neden onun normal durumuna kullanarak spor basarak belirli bir «kaldıraç», «pedal» ve «düğmeler».

Doğru yönlü, kapsamlı bir egzersiz sağlar kilo kaybı ve hacim kaybı kalça 2 cm 1 hafta. Tüm karmaşık bölünmüş ayrı iş grubu için kalça, karın, bacak, bel, kol. Bir blok yapmak için tavsiye edilir 15 dakika. O birden fazla egzersiz için tasarlanmış ayrı bir kas grubu, her biri için tekrarlamak 8-20 kez.

Oryantal dans

İşlemleri başlatmak zayıflama kalça ve karın çalışmak, karın kasları için yardımcı olacaktır oryantal dans. Bu sporu oluşturan güzel bir duruş ve yürüyüşünü. Dans sırasında karın çalışmak en derin karın kasları ve bu teşvik, daha iyi bir eğitim kadın vücudu gebelik, doğum ve erken iyileşme doğumdan sonra bebek.

Tesis bünyesinde fitness zayıflama gerektirir değil sadece kısayol spor ile dengeli beslenme, aynı zamanda üretimini olumlu ilişkiler eğitim. Çünkü verim zayıflama da bağlıdır, özelleştirilmiş çalışmak isteyip sonuna kadar ekstra kilo için.

Unutmayın bu öneriler ve özellikleri ile ilgili egzersiz fitness ve kilo vermek ve yapmak şekli ince, güzel, gergindir. Seveceksiniz spor ve günlük çaba sonucu sizi memnun eder.