En etkili şekilde kilo vermek için evde

Kilo vermek için evde basit değil gibi görünüyor, çünkü dersleri spor salonunda eğitmen gözetiminde önemli ölçüde daha verimli, daha bağımsız egzersiz için, kendi topraklarında. Ama varsa çok büyük bir arzu, bir sonuca ulaşmak mümkündür. Bu makalenin amacı, en etkili şekilde kilo vermek için evde. Önerilen tüm yöntemler ayrı ayrı ve aynı anda onlar birbirine kesinlikle karışmaz.

zayıflama

Ne için, kaldırmak gerekir?

Önce ne olduğunu öğrenmek için en etkili yolu, kilo vermek, gerekli vücut hazırlamak işlem yağ kaybı, ve burada hiçbir belirli kurallar vazgeçilmezdir.

 1. Alkol. Kilo kaybetme süreci mümkün değildir eşzamanlı alımı ile alkollü içecekler ve tüm ürünler mantar tabanlı atandığı demlemek ve alkolsüz bira.
 2. Dışarıda hazır yemek ve fast food. Yüksek kalorili gıdalar, düşük proteinli izin vermez sonuçlar elde edin.
 3. Normal bir uyku gerekir, en az 6-8 saat.
 4. İstisna ürünleri ile şeker ve gazlı su, cola, tatlı, çay ve kahve, çikolata ve diğer tatlılar, diyet sırasında kilo kaybı bulmamanız gerekir.

Yürütme şartlar listesinde belirtilen, kelimenin tam anlamıyla birkaç gün zorlar şerit değiştirmek, vücudu sağlıklı bir yaşam tarzı. Ağırlık başlayacak belirgin bir şekilde düşecek, ama bir noktada durur, ayarlanabilir bir iş, yeni bir mod. Devam etmek için zayıflama ihtiyacı daha radikal önlemler.

Kontrol tüketilen gıda

Herhangi bir diyet! Gerek yok berbat kendi vücut flört onunla anlamaya çalışırken onun özellikleri. Algılama yetersiz beslenme, ilk fırsatta o da atar o kadar çok hisse senetleri ağırlığı azaltmak yerine, yukarı gidecek. Zayıflama lazım ince bir yaklaşım sağlayacak bir tedarik vücuda düşük kalorili gıdalar ile az yağlı ve çok yüksek protein. Bu ikame çoğu kişide oluyor sessizce ve ağırlığı yavaş yavaş başlar, ama emin azalmaya.

En etkili yolu, kilo vermek için evde bu öğrenmek için kalori saymak. Seçenek çok: arkadaşlar günlük, bir tabloyu yazdırmak kalori ve takı belirlemeyi unutmayın işareti ve telefonunuza yüklemek bir fitness programı olacak kendiniz yapmak. Her iki durumda da, doğru hesaplamalar için gerekli giriş verileri, hangi ile birbirimizi tanırız.

Biraz matematik

En etkili yolları kilo ile başlayan hesaplamalar, oldukça basit ve kullanımı gerektirmeyen bir bilgi yüksek matematik. Sadece bilmek doğru ağırlık ve dolayısıyla onun içinde bir formül hesaplanırken.

 1. Vücudun düzgün çalışması için bir erkeğe tüketmek gerekir 30 kalori, bir kilo ve bir kadın – 25.
 2. Gerek erkeklerde, karbonhidratlar ve proteinler ise 4 ve 3 gram bir kilogram vücut ağırlığı, sırasıyla. Kadınlarda biraz daha az – 3 ve 2 gram.
 3. Kalori karmaşık maddelerin kullanımı oldukça basittir: bir gram protein içerir ve 4 kcal, 1 gr karbonhidrat 4 kalori, bir gram yağ 9 kcal.
diyet

Daha da ileri gider, basit bir matematik uygulayabileceğiniz bir örnek. Örneğin, giriş verileri aşağıdaki gibidir: cinsiyet – kadın kilo ‒ 80 kg.

 • vücudun çalışması için gerekli tüketmek 25 x 80 = 2000 kcal;
 • protein gerekir, bunu 2 x 80 = 160 gram (veya 160 x 4 = 640 kcal);
 • karbonhidrat - 3 x 80 = 240 gram (veya 240 x 4 = 960 kcal);
 • yağ hesaplanan matematiksel olarak, subtraction protein ve karbonhidrat tüketiminin: 2000 – (640+960) = 400 kcal (veya 400 / 9 = 44 gram).

Keserek kalori alımının en fazla %2-3 oranında her gün, birkaç ay içinde elde edilebilir, güzel bir sonuç.

Protein sallar

En hızlı ve etkili bir şekilde kilo vermek sunan şirketleri protein sallar. Yapılan bir araştırma, dünya çapında etkinliği kanıtlanmış bu ürün. Hiçbir dolandırıcılık, hiçbir iş temsilcileri, ne de kendileri maddeler yok. Bakılırsa, çok sayıda değerlendirme, zayıflama ile protein kokteyller çok karmaşık, pahalı, ama etkili.

Bir sonuca ulaşmak için gözlemlemek için gerekli tüm şartları belirtilen talimatları uygulamaya. Bu en önemli etkendir kilo protein. Pişmiş gıda hızlı bir şekilde sıkıcı ve düşük kalorili bir gıda yapar aperatifler yapmak. Çok az geliyor sonuna kadar. Bakılırsa, çok sayıda değerlendirme, tutmak, sağnakları yemek yüksek kalorili gıdalar yetenekli bir elma. Kilo onları yemek için değmez, onlar da çok şeker, ama loş bir iştah onlar uzun bir süre.

Yararlı gıdalar ve canlı su

Sergiyi, hangi en etkili yolu, kilo vermek için evde, birçok kişi unutmak kaynağı hakkında hayat – su. Bilindiği gibi, uyarıcı yönetir ve metabolizma, daha hızlı, daha etkili yağlar yakılır. Basit bir su tüketimi düzenin 3-4 litre günlük (ağırlık 80-100 kg) zorlar vücut yağ yakmak. Söz konusu canlı olan suda çıkarılan kuyu ya da su musluktan edilen teknik özellik için temizlik. Çay, kahve, meyve suyu, kaynamış su, metabolizma değil işlettikleri.

Anlaşılır, kullanımı, tatsız su, çabuk bıkmak. Bunu önlemek için, vermek için, tat – taze sıkılmış limon suyu, zencefil veya nane yaprakları olağanüstü görevi. Tek bir uyarı, hangi her zaman hatırlamak gerekir: bu içecek, gıda, su. Tercihen suya hiç dokunmadan 30 dakika önce ve yemekten sonra.

kasnak

Zayıflama ile çember

En etkili yolu diyet yapmadan kilo vermek yaratıcıları sunuyoruz fitness çember. Büyük bir çember ile çivili ilk başta sadece gündeme kahkaha alıcılar arasında. Ancak, birkaç yıl sonra medya ortaya çıktı hakkında çok olumlu tepkiler etkinliği sürecinde zayıflama.

Çok isteyen insanlar kurtulmak için yağ tabaka arıyor, hafif ve çözüm yolları, sadece hayır. Çalışma hula upupam ilk aşamada (ilk hafta) oldukça acı – dönen büyük bir hız ile bel kasnak çivili travmatik deri örtüsü bile giysi ile. Sonuç olarak, birçok yeni başlayanlar gördükten sonra morarma, bel ve karın, çöp egzersiz ile çember umuduyla, bir şey bulmak için daha kolay. Aslında bu değer değildir. Sadece cesaretini topla ağrı, bir hafta sonra unutulur gider, çünkü vücut yapabiliyor uyum ağrı hissediyor, evet ve göstergeler ölçeklerde önemli ölçüde aşağı gidecek ‒ kadar çürük zaten.

Güncel konu

Eğer bel yağ buradan uzaklaşıp sadece bir ayak gidiyor çok uzun bir süre. Sonucu elde etmek için tek bir hareket yapamaz, gerek daha radikal önlemler. En etkili bir şekilde kilo vermek ayak – ağız kavgası. Çok yapmak bu egzersiz ilk başta çok zor, bu yüzden fitness antrenörler tavsiye etkinleştirmek için günlük egzersiz, merdiven çıkma yukarı. İlk ay için ideal ve geniş donanımlı bir tavsiye geçmek için 100 basamak durmadan.

Dağınık kan arterler, tam bir ay yürüyüş adımları başlayabilirsiniz çömelme. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olacak sağlam desteği (kapı gibi) ve bir sandalye. Sırasında ağız kavgası önemli bir nokta olduğunu otur sandalyeye gerek yok, o sadece korur düşme. Egzersiz aşağı gelir sadece soyutlama pelvis ve geri bükülmeye ve eğilmeye karşı dayanıklı diz 90 derece (spin bu pürüzsüz kalır). Duygu altında bir tabure, hızlı bir şekilde kalkmak.

Statik egzersiz

Statik egzersiz «planck» en etkili bir şekilde kilo vermek. Bu konuda yorum sadece olumlu. «Planck» çalışan oldukça basit. Gerek uzan yere yüz aşağı. Ayak hizalamak için, bir araya koymak ve dayanacak paul tibialia. Dirsek sıkmak sağlar, vurgu yapmak ön kol zemin ve gövde yükseltmek, yukarı. Hizalayarak, sırt ve ayak kalmak, hareketsiz, mümkün olan zaman miktarı. Bakılırsa, çok sayıda değerlendirme, ilk dakika içinde «arma» bir sonsuzluk gibi görünüyor.

En azından zayıflama bu bir egzersiz, verilecek daha kolay, bu nedenle öğrenerek durmak «arma» birkaç dakika, yükünü artırmak: yukarı kaldırarak gövde yukarıda, gerek dayanacak avuç içi zemin.

egzersiz

Esneme yardım

Birçok antrenörler kullanarak en etkili bir şekilde kilo vermek için, size egzersizleri germe egzersizleri kas. İlk başta, misyon imkansız gibi görünüyor, ama bu izlenim yanıltıcı. Aslında insan vücudu, herhangi bir yaşta ve herhangi bir boyutunda bir fırsat sağlar hızlı bir şekilde germek istediğiniz kasları dahil olmak üzere, sicim. Doğal olarak, bunun için ihtiyaç, günlük egzersiz.

Temel egzersiz olduğu için öğrenmek gerekir – yamaçlarında dokunarak el cinsten. Herhangi bir ani hareketler yapmayın. Olma, poz, yeterince dinlenmek için bir kaç dakika: kaslar kendilerini streç, mümkün olduğunca. Öğrenerek yere değiyor, gitmek daha zor egzersizleri – kelebek, yamaçları bir dokunuş ile göğüs, diz ve diğer gymnastic tekniklerini, hangi ile tanışmak için daha sonra.

Sonuç olarak

Yukarıdaki tüm yöntemleri yeterince etkili, yeni başlayanlar için, isteyen ekstra ağırlık kurtulmak için evde. Eşzamanlı kullanımı, tüm yol verecek iyi bir sonuç ilk aylarda egzersiz, ancak bu daha sonra yeterince etkili kilo kaybı için. Herhangi bir durumda, zorunda, koşu veya spor salonunda egzersiz yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, arayan ve en etkili bir şekilde kilo vermek için, haftada olası bir çözüm bulmak için bile bir uygulama ile kimyasal ilaçlar. Eğer bu mümkün olsaydı, hiç kimse meşgul arama yolu. Sonuçları elde etmek için gereken büyük bir istek ve emek ‒ sadece bu yüzden kendi sorunlarını çözmek için bir ağırlık ile.