Nasıl kilo vermek için, haftada yöntemleri, beslenme

Bilim adamları tarafından kanıtlanmış, tam olarak ne bu süre gereklidir vücut için imkanlar açıkça hissetmek olumlu etkisi deneyler ile kilo kaybı. İlk bakışta, bu kısa bir süre, ancak, bakış bir psikolojik açıdan, o yeterli gerekçe sağlar ve güvenle güvenebilirsiniz dikkat çekici bir sonuç.

nasıl kilo vermek için, haftada

Kenara monoton diyet içinde büyük bir seçim ile sunulan beslenme planları, izin sıfırlamak için bir hafta ekstra kilo ve yemek doyurucu ve çeşitli. Farklı bir diyet bağlı olarak, zorluk ve odak kaybetmek izin yedi gün, 3 ila 10 kg aşırı bir kilo. Etkinliğin başarısı geniç seçimine bağlıdır, belirli bir diyet diyet, bir rahat, ve sizin için olacak yapılabilir. Uğruna zayıflama zorunda değil, büyük ölçüde yaşam tarzlarını değiştirmek ve çok daha iradeli patlatır.

Fiyat haftalık zayıflama

İçin girişimlerini kilo vermek için, haftada etkisi, başarı, dikkatle yaklaşmak diyet seçimi, o zaman istenen sonucu verecek size. Performans göstergesi değil sadece yatıyor, bu kilogram olan yeniden yüklediğinizde, ama aynı zamanda özellikleri kaydetmek sonuç ve bu zarar, yaşam kalitesi ve sağlık.

Zaman önce vücut tarafından ayakta koşullar, zaman kısıtlamaları, ana vurgu, günlük diyet. Herhangi bir diğer iyi başlangıçlar gibi değişiklikleri mod uzunluğu, olumlu tutum ve artan fiziksel yük sırasında isterdim başaramayacak vermek görünür sonuçlar böyle kısa bir sürede.

Üç yolu vardır verenlerin kesin sonuç için isteyen tutmak için haftalık diyet:

 • Ciddi kısıtlama kalori alımından («aç» diyet ağır giyer, vücut ve eksikliği içerir egzersiz);
 • Mono -, düşündüren bir kullanım menüsü ile tek bir ürün belirli özellikleri (monotonluk, farklı etkiler psikoloji sürecin birisi olmadan tiksinti absorbe buğday yoğurt ilaç olarak fazla kilolu ve birisi zor durumda monotonluk);
 • Dayalı bir diyet protein beslenme hizmeti veren bir etkisi kimyasal işlemler ve düzeltici metabolizma (bu sonucu kaydetmeden uzun süre eksikliği nedeniyle, risk azalma kas kütlesi aksine, hızlı diyet).

Bazı araştırmacılar azlığı ve monotonluk, güç yardımcı olur en iyi sonuçları elde etmek aslında zayıflama. Ama bu kadar gerçeğe yakın gibi istiyorum. – Bir hafta çok uzun bir süre için sıkı diyet kısıtlamaları, sağlık riski, bu durumda aşan bir değer elde edilen bir sonuç.

Birçok benzer diyetler var talihsiz bir eğilim, «plato», zaman, ilk birkaç gün gözlenen güçlü bir başlangıç, ama sonra aniden kilo kaybı durur, çünkü koşullarında kısıtlamalar organizma içerir acil çalışma modu ve adam yavaşlıyor falan güç tüketimi. Bu neden olur ve kilo gerçekten sıfırlanır ve gücü bırakın bir organizma hissetmeye başlar gibi, uyuşuk bir rüya.

İsteyen için minimum atmak sayısını kilogram seçmek için çalışın kötülüklerin az, ölçülü değerlendirmek, riskleri ve sınırları özellikleri organizma. Kısa bir diyet ile iyi sonuçlar ortaya çıkmasına neden olabilir iş için motivasyon takipleri kurtulmak için aşırı kilo. Ama her zaman hatırlamak, sonra «açlık» diyetler eski kilo geri yeterince hızlı. Bu nedenle, sonra bir haftalık açlık uğruna ince rakam ve güzellik önemlidir ve daha sonra aşırı yemekten kaçınmak.

Zarar vermez de yeterli puan durumu onun sağlık. Tavsiye edilmez kilo vermek için kendinizi aşırı kilo fazla 30 kg, bu durumda gerekli çok boyutlu desteği doktorlar. Mutlaka tavsiye isteyin doktora, önce şiddetle azaltmak, enerji değeri diyet ya da git mono-diyet.

Beş en popüler haftalık diyetler

 • Japon diyet. Sıfırlamak için 4 ila 7 kg. Özü diyet içine neredeyse yokluğu karbonhidrat ve öğün boyalı kesinlikle saat ve gram.
 • Kefir diyet. Bir fırsat sağlar sıfırlandı 3 ila 5 kg haftalık bir süre için. Menüde yoğurt ve birkaç diğer izin verilen ürünler.
 • Karabuğday diyet. Verir, bir rekor sonucu – 1 kg / gün. Ruslar çok seviyorum bu faydalı tahıl, ancak, diyet menüsü buğday değil haşlanmış tanıdık bir şekilde, yorgun kaynar suda tuz olmadan. Tadı böyle irmik farklıdır haşlanmış karabuğday, iyi o ne tutar hemen hemen tüm yararlı özellikleri.
 • Suyu mono -. Bu diyet tapıyorum manken olduğu için sorunsuz çalışır hızlı bir zaman. Ancak yemek, sadece meyve suları vücut neden korkunç bir zarar ve bir hafta – bu çok büyük ve aşırı bir süre için benzer bir diyet. Onu almaya değer bir silah sadece aşırı bir durumda. İlk rahatsızlık belirtileri vücutta diyet durdurmak gerekir uğruna sağlık. Meyve hayranları için uygun bir yere daha sabit ve dengeli bir diyet, greyfurt.
 • Boşaltma diyet beslenme uzmanı Rusya'dan Margarita Kraliçesi. Bu diyet içerir günlük beslenme planı içeren 2,5 litre sade su, 1 litre yağsız yoğurt, 100 gr peynir, 400 gram tavuk, 1 adet patates ve bir çift salatalık. Bir hafta böyle bir diyet sağlar sıfırlamak teknolojimiz modunda 2-3 kg.

Hızlı estonya diyet

5 kilo vermek sadece bir hafta ile mümkün estonya diyet, dayanışma uygulanması son derece karmaşık güç planı, aslında oluşan birkaç mono-diyet. Boyunca yedi gün yasak olan tuz ve şekerin yanı sıra baharat ve soslar. Bu süre içinde tüketilmesi tavsiye edilir kahve ve çay, ve yapmak için basit bir su ve gaz olmadan, istediğiniz en az 1,5 litre günde. Belirtilen menü gıda miktarı eşit olarak dağıtılır sabahtan akşama kadar.

 • 1. gün. 6 adet haşlanmış yumurta.
 • 2. gün. 1 kg az yağlı süzme peynir.
 • 3. gün. 300 gr buhar veya haşlanmış tavuk fileto.
 • 4. gün. Pirinç çorbası: 100 gr irmik, haşlanmış 1 l su.
 • 5. gün. 6 adet haşlanmış patates derileri.
 • 6. gün. 1 kg elma.
 • 7. gün. 1,5 litre ayran.

Doyurucu diyet yumurta

yumurta diyet

Karıştırılmamalıdır etmeyin, kelime «tatmin edici», çünkü yumurta diyet iyi sonuçlar verir: haftada 3 ila 10 kg (doğrudan sonucu bireysel bağlıdır, metabolizma ve ilk ağırlık). Etkisi bir haftalık yumurta diyet dayanmaktadır yararları, biotin, teşvik hızlandırmak lipid ve karbonhidrat metabolizması bozukluğunu ortadan kaldırır ve kan şekeri. Biotin büyük önem taşımaktadır şeker hastaları için diyet.

Gerektiğinde hızlı bir şekilde kilo vermek için diyet yumurta tercih edilir, çünkü bu ürün, iyi formüle edilmiştir vücudu. Yumurta sindirimi yavaş, bu yüzden size bir tehdit değil bir nagging açlık. Çok yararlı olmaktadır ekleyerek yumurta menü greyfurt içeren özel bir flavonoid naringenin, düzenleyen insülin salgılanmasını sağlayan tutmak için iştahınızı kontrol altında.

Ömrü boyunca bir diyet olamaz yenen tuz ve şeker, soslar, mağaza ve diğer hazır soslar, meyve suları, gazlı içecekler ve ekmek. Günde içmek gerekir en az 1,5 litre sade su.

 • 1. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle yemeği: domates, çift yumurta, bitki çayı. Akşam yemeği: salata yağ, pancar, patates ve havuç, çift yumurta, greyfurt, şekersiz çay.
 • 2. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle yemeği: greyfurt ve bir çift yumurta. Akşam yemeği: 150 gram yağsız pişmiş et, çift yumurta ve yeşil salata.
 • 3. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle yemeği: ıspanak, çift yumurta ve şekersiz çay. Akşam yemeği: salata tereyağı, çift yumurta, bitkisel çay 100 gr az yağlı peynir.
 • 4. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle yemeği: ıspanak, çift yumurta ve kahve. Akşam yemeği: salata, yağ, 150 g deniz balık, çift yumurta ve çay.
 • 5. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle yemeği: ıspanak, çift yumurta ve kahve. Akşam yemeği: lahana salatası, 150 g deniz balık, çay veya kahve.
 • 6. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle: meyve salatası (meyve, herhangi bir isteğe bağlı). Akşam yemeği: 150 g haşlanmış yağsız et, çift yumurta, marul, kereviz, salatalık ve domates, bitki çayı.
 • 7. gün. Kahvaltı: greyfurt, çift yumurta, kahve, süt ve şeker. Öğle yemeği: soğuk haşlanmış tavuk, bir çift yumurta, greyfurt ve domates. Akşam yemeği: 150 g soğuk haşlanmış tavuk, bir çift yumurta, lahana salatası, havuç ve domates, şekersiz siyah kahve.

İlerledikçe yumurta diyet tercihen içme maden alkali su, içerdiği greyfurt asit oldu etkisiz.

Menü bu tür için de geçerlidir «kimyasal» sayesinde azaltılan karbonhidrat içeriği ve yüksek protein içeriği. Yumurta diyet iyidir sürecinde, zayıflama, kişi kaybeder protein rezervleri. Otelin seviyesini düşürerek ekonomik «yakıt» olarak karbonhidrat vücut başlar tüketmek yağ rezervleri.

Sağlıklı beslenme olmadan akşam yemekleri – 5 kg haftada kahrolsun!

Tahmin edebileceğiniz gibi, bir sonraki diyet için inşa edilen ilkeler sağlıklı beslenme, ve ana silah eksikliği bir akşam yemeği. Son kez bir gıda alınır en geç 18:00. Yan olumlu etkisi, bu diyet olur, erken hareket yatmaya olmadan boş ve sağlıksız gezinip önce bilgisayar veya tv.

Genel olarak tavsiye edilmez ölçüde ihlal tanıdık bir rutin. Bunun dışında kesinlikle sopa ürün listesi gün için değil, değiştirmek için onun irade ve ruh hali.

Çok önemli bir hafta boyunca tüketilmesi tuz ve şeker, izler tamamen ortadan alkol. Meyve menü yapma yemek, ana yemek, onların arzu var yarım saat önce bir yemek, ya da 30 dakika sonra. Bunun dışında her gün içmek gerekir, çok sayıda normal gazlı su.

 • 1. gün. Kahvaltı: 50 gr balık buğulama, salata yaprakları ile biraz zeytinyağı, bir bardak %1 oranında yoğurt. Öğle yemeği: iki dilim kepekli ekmek, haşlanmış yumurta, 90 gr tavuk veya hindi.
 • 2. gün. Kahvaltı: 80 g haşlanmış dana eti, 1 haşlanmış patates, kereviz, kısıtlama olmadan, haşlanmış havuç ve yeşil çay şekersiz. Öğle yemeği: 100 gram yağsız peynir, bir bardak az yağlı yoğurt, 5 hurma ve yulaf ezmesi, kaynaklı su.
 • 3. gün. Kahvaltı: 3 ekmek, 50 gr haşlanmış tavuk göğsü ve bir bardak tavuk suyu tuz. Öğle: 50 gr haşlanmış dana eti, bir çift dilim çavdar ekmeği, portakal, ıspanak, hiçbir kısıtlama olmaksızın, bir elma.
 • 4. gün. Kahvaltı: bir bardak 1%-vay yoğurt, haşlanmış buğday, domates, sızma zeytinyağı ile. Öğle yemeği: bir bardak taze narenciye suyu, haşlanmış pirinç, 100 gr peynir, kuru erik, kivi ve greyfurt.
 • 5. gün. Kahvaltı: haşlanmış yumurta, 60 gr haşlanmış sığır eti, bir çift tatlı bulgar biber ve bir salatalık. Öğle: bir haşlanmış patates, haşlanmış tavuk göğsü, bir çift ceviz, 3 adet kuru kayısı, portakal ve elma.
 • 6. gün. Kahvaltı: 100 g kırmızı balık kaç, 100 ml tuzsuz tavuk suyu, 3 yemek kaşığı bezelye, bir dilim çavdar ekmeği ve yeşil çay ve bal (1 çay kaşığı). Öğle yemeği: domates ve marul yaprakları sıkışmış susam ve limon suyu, kahverengi haşlanmış pirinç; bir saat sonra bir tatlı: muz, kivi, bir bardak yağsız süt.
 • 7. gün. Kahvaltı: bir tabak buğday 60 gram haşlanmış tavuk göğsü, 2 yemek kaşığı az yağlı süzme peynir, biber, siyah çay, 1 tatlı kaşığı bal ve bir tatlı avuç kuru üzüm. Öğle: 100 gr haşlanmış sığır eti ile mercimek, 125 gr yağsız yoğurt takviyesi olmadan, 30 gr badem.

Diğer zayıflama yöntemleri olmadan işkence

Olmasına rağmen, «altın standart» olarak kabul edilir kilo kaybı için bir hafta var, bir sürü etkili diyetler vermek iyi sonuçlar sürede sapma standart olarak aşağı ve yukarı. İşte birkaç örnek:

 • Kolay ve doyurucu bir diyet balkabağı, 12 gün. Alakalı sonbahar için bir açık hasat kavun.
 • Diyet «6 yaprakları». Temsil, dizi mono-diyet. Olarak ekstra motivasyon kullanılan çiçek, hangi bitiyor bir sonraki başarılı uzunluğu ile başarı duygusu çıkıyor petal.
 • Süzme peynir diyet yürüttüğü iki işleme uzunluğu. Temsil kanıtlanmış bir yol sıfırlamak için birkaç ekstra kilo.
 • Tavuk diyet biçiminde üç ya da standart yedi gün. Bu mono - ünlü verimliliği.