Mümkün olduğunca gerçekçi ve hızlı bir şekilde kilo vermek

Aşırı kilo getirdi sinir krizi bir grup insan etrafında beyaz bir ışık. Temelde bu, tabii ki, ama kadın ve temsilcileri güçlü seks yatkındır böyle hastalık. Başka bir şey, onlar hemen hemen hiç düşünüyor bu konu hakkında, çünkü en korkunç erkek – yalın cüzdan değil, kalın bir vücut. Ancak, hikaye bu değil. Mesele ciddi olarak etkili bir şekilde kilo vermek, hiç bozulmadan bu değerli sağlık. Her şeyi size özel kitaplarda ve web sitelerinde yer hakkında, gerçek kilo taşır, olumlu bir etkiye sahiptir. Ancak, her şeyi sırayla.

Hatalı görüşler kilo

Kesinlikle unutmayın en sık karşılaşılan öneriler: daha fazla hareket, daha az yemek, daha fazla su içmek. Tamam, bu gerçekten yardımcı olabilir kilo kaybetme, ama az bilmek yolları, dikkate alınması gereken, kendi bireysel özellikleri ve unutmayın tüm bu olacak evde.

Örneğin, bir kadın için karar sonra, 18.00. Kilo vermek için popüler bir yol, ama zarar ondan almak çok daha iyi. İncelik, ayrı bir liste halinde arifesinde, mutlaka ertelenmesi yanlarda ve karın ertesi sabah, vücudun tadına bakmayı, ona gerekli ikmal yaşam stokları. Bu şekilde olmaz, bu nedenle zayıflama değil, eğer bir dizi gözlemlemek için drive-by koşullar.

Hareket hayattır, bu konuda konuştuk, hala eski bilgeler. Ama ne olacak, eğer bir kişi bir kaç yıl led «kanepe» görüntü yaşam, ve sonra aniden karar verdim kilo vermeye başladım spor yapmaya ve bir gün iki saat? Mümkün zayıflatmak kalp kazanmak, damar hastalıkları ve tamamen yıkmak metabolizma. Yarar? Olası olsa da, ağırlık, tabii ki gidecek.

Gelenek içmek için günde üç litre su, diyetisyenler, son ne olacak, yani bu bir kilo kaybetme. Ayrıca, ünlü doktorlar, bu üç litre dahil değildir çorbalar, meyve suları, sütlü içecekler, sadece su! Bu doğrudan bir şekilde hastanede uzun bir tedavi, kilo gitmeyecek, bir gram fazlası yok, hatta tam tersine, böyle bir miktar sıvı ihlal metabolik süreçleri, yani yeni kilo.

Ve şimdi en ilginç – eğer gözlemlemek için ek koşullar, her biri bu yol yapabiliyor kilo bile evde sağlık bu devam edecektir. Tüm bilmeniz gereken meru mücadele ile gereksiz kilo – bir istisna değildir.

Kilo ile beden eğitimi

Evet spor gerçekten yetenekli yağma sağlık, özellikle söz konusu kişi aşırı kilolu. Ama onsuz zayıflama pek mümkün değildir. İçin almak değil sorun, yeterince hatırlamak için birkaç önemli kurallar, açıkça onları gözlemleyerek:

  • Olamaz hemen saldırmak egzersiz! Onlar büyür yavaş yavaş, en azından kas gelişimi.
  • Eğer bir hastalık kalp-damar sistemi ile danışmak gerekir kardiyolog başlamadan önce egzersiz. O söyler, nasıl bu yükü dağıtmak için ve herhangi bir egzersiz kaçınmak gerekir.
  • Eğer düşünüyorsanız, başa ağır gerek, yükü azaltmak.
  • Etkisi fiziksel aktivite mutlaka olacağını, ancak yalnızca seçilmiş doğru alım modu, gıda ve sıvı.
Önemli: eğer aniden kötü egzersiz sırasında, egzersiz kesmek gerekir, bu çok tehlikelidir!

Tesis bünyesinde halter

Bu egzersiz için daha uygundur kasları güçlendirmek, daha gidermek için ekstra bir yağ, ama bu süreci yakından bağlantılıdır, spor aletleri evde olmalı. Yok saldırmak dambıl 10 kg, ilk anda yeterince yük 1-1.5 kg, her el.

Egzersiz olmamalıdır yıpratmak ve vermek için fahiş bir yük bağlar. Unutmayın, okumuş beden eğitimi öğretmenliği? İşte tam da bu prodelyvat:

  • Kaldırma halter üzerinde kollar uzanmış pozisyonda ayakta. Başlamak gerek kısa yaklaşımlar, 7-10 kez, çünkü kasları henüz alışık değil stres.
  • Oturma pozisyonunda anlamak gerekir dumbbell, dirsek bükme. İdeal olarak, bir halter olmalıdır, omuz seviyesinde.
  • Yatar pozisyonda yükseltmek için gerekli olan halter üzerinde ve yavaş yavaş kaldırın. Bu egzersiz çok faydalıdır, güçlendirir değil sadece, göğüs, aynı zamanda basın.

Her egzersiz yapılmalıdır akıllıca değil, başarısızlık önce bacaklarda. Dozu yavaş yavaş artırmak gerekir. Eğer siz dumbbell yükseltmek sadece 10 kez denemesi yapmak onbirinci olmalıdır sadece 3 ve 5 gün sonra egzersiz başlatmak.

Sabah koşu

Aslında koşmak, sabahın erken saatlerinde oldukça zararlı bir kas ve bağ henüz toned uyandıktan sonra, onlara zaten sorarlar insana yakışır bir yük. Ancak daha fazla hasar, vücudun zararlı koşu akşam, yani daha iyi gitmek için bir koşu bandı üzerinde bir sabah, bir saat sonra uyanıyor.

Mesafe gerekir aşmak için ilk başta geçmemelidir buçuk kilometre. Ancak, varsa, ciddi bir spor deneyimi, ve sağlık durumu iyi, bir kilometre artırmak için 2.5–3 kilometre. Kapak gerek yok bütün bu mesafeyi bir hamlede, koşmak gerek mühlet, örneğin, her 250 metre uzaklıktadır.

Şınav yerden

Bu egzersiz iyi gider dambıl ile tamamlayan bir etkiye sahiptir. Bu güçlendirir basın ve göğüs kemiği yanı sıra el. İlke şınav gerçekleştirmek aynıdır ve çalışma dambıl ile.

Gerçekleştirmek gerekmez şınav aşan, kendi fiziksel özellikleri, örneğin, bu kulaklar ya da bir yandan. Bu yüzden ve yaralı almak, etki ve minimal. Ana görev – mümkün olduğunca düşük ihmal beden ellerinde, ve yavaş yavaş onu yükseltmek. Görevleri oldukça gerçekçi ve evde.

gerçek zayıflama

Verim yürüme mesafesindedir

Söz konusu mesleki yürüyüş ve günlük yük kullanılabilir hatta yürüyüş sırasında bir iş. Yerine gitmek için havasız bir otobüs ile birkaç durak geçebilir belirtilen mesafe yürüyerek. Bu, tabii ki, sadece ilgili zaman önce işyeri eldeki diğer durumlarda gerek yok aptalca bir şey yapıyor.

Tavsiye edilir yapılacak gün mesafe 4.5–5 kilometre. Kullanıyorsanız, pedometre, adım sayısı olmalıdır 10-12 bin fazla değil. Hedefiniz kilo vermek değil, boşa bir kalp ve diğer kilolu.

Ek olarak listelenen türlerin yükleri, söz değil yüzmekten. Çok güzel geliştirir, tüm kas gruplarını ve teşvik sıfırlama aşırı kilo. İlk sonuçlar görebilirsiniz zaten bir hafta sonra yürüyüş yüzme havuzu. Ancak, satın almadan önce satıcı mutlaka gidin tavsiye doktora yük olacak olan devasa, gelişmesine uygun bir hastalık.

İle zayıflama diyetler

Daha az ye – az kilosun sen, hatırlıyorum böyle bir iddia? Yani, bu tamamen doğru değildir. Gıda miktarı, tabii ki, etkiler, kilo, ancak önemli bir rol oynar, onun kalitesini ve kompozisyon. En etkili diyetler gerçekten kilo kaybetmek için izin, temel, ilk, değişen miktarda yağ ve karbonhidrat tüketilen bir gıda. Herhangi bir ayarlama modunu yemek mevcuttur evde yatmaktadır devamını değeri doğru beslenme.

Diyet, zayıflama anlamına yakışır bir miktar balık yemekleri. Özelliği, bu bir ürün içeren küçük bir sayı, kalori, tam yağlı değil, ama aynı zamanda vücut verir her türlü madde. En iyi seçenek yemekleri pişirme kaynatın. Yani kayıp sayısı en az yararlı öğeleri ve kalori yemek düşer. İyi de eklemeye hazır balık garnitür, pişmiş, iyi, taze sebze. Seçmek gerekmez bunların yüksek kalorili bir kenara koyarak onları bir kenara. Sebzeler yararlıdır, tüm, böylece güvenli bir şekilde karıştırın salatalık, domates, biber ve diğer bir yığın, ve afiyet olsun!

Miktarda tüketilen tatlı olmalı iniyor en aza indirmek. Ancak, tam bir reddi, bunun da geçersiz düşünün karaciğer, ona gerekli şeker! Nasıl düşük düzeyde tüketilen tatlılar, zarar vermeden sağlık:

  • Hariç kek, özellikle yağlı. Bu kadar şeker, ne kadar içeren bu pasta gerek bile karaciğer. Ayrıca kek çok yağlı, bu durum kilo garanti.
  • Şeker de iyidir sınırlamak, şeker çok fazla, kalori içeriği yüksek. Bir özel durum olarak göze karamel olmadan çikolata kaplama, tercihen meyve doldurma. Ama en fazla bir kez yedi gün!
  • Çay ve kahve kesinlikle yasaktır ekleyerek şeker. Hayal etmek zor, ne kadar kalori tüketmek onunla birlikte. Madem içmek değil şekersiz içecek, satın alın şeker yerine, o ucuz, bu ekstra kilo geçmez, tadı verecek tatminkar.

Muhtemelen, sizce, ne tatlı bir diyet değil olmalıdır. Üzgün almak için acele etmeyin, kaynağı şeker var – acı çikolata. Tatlı fayans, verilir, için lezzetli bir pasta ürün için uygun değildir, onlar şekerli içerir kendi içinde bir sürü yağ var. Bitter çikolata oldukça pahalı ve bulması sadece daha fazla veya daha az iyi bir mağaza, ama buna değer! Ama unutmayın – bunu daha fazla tüketmek 3 küçük karanfil defadan fazla 4 gün.

Egzotik zayıflama yöntemleri

Bazen böyle bir genel kabul görmüş yöntemleri zayıflama yardımcı olmuyor hiç, belki de vermek istenilen sonuç kısa bir süre için. Sorun değil ciddi bir kitle var, diğer yollar az bilinen sakinleri, ülkemizin ancak zevk çılgınca popüler uzak bir yabancı. Yani, gerçek mi kilo yöntemlerle alınan, uzak ülkelerde?

İtalyan diyet

Kadın Akdeniz inanıyorum teminat ince rakam – büyük miktarda tüketilen lif. Aslında, klasik italyan mutfağı ve onu içeren hemen hemen tüm yemeklerinde uzmanlaşmıştır. Kullanımı aynı, onu kabul değil, sadece Bu Apenin yarımadası, hatta Güneydoğu Asya ülkelerinde.

gerçek zayıflama menüsü

Lif vücudu temizler koyarak cüruf, normalleştirir ve değişim madde ve teşvik tam bir gıda sindirimi. Bu kompleks bir eylem için elverişli en aza indirmek için yağ mevduat ile birlikte tıkanıklık vücudun vazgeçilmez unsurlardır.

Japon açlık

Bazı insanlar inanıyorum, Japonya – ülke, balık diyetler. Bu kesinlikle doğrudur, ama burada kadınlar, uzak bir ülke asla yemek bol. Kalkarken masadan, herhangi bir japon bir anlamda duygu hafif bir açlık.
Göre, japon felsefesi, insan hep mi aç, biraz da olsa. Yani üretilen bir alışkanlık daha az yemek anlamına gelir, karın olacak.. Bizim için bu bir diyet değil, çok iyi – biz alışık yemek sıkıca, böyle bir gönüllü yetersiz beslenme dengesizliği, metabolik süreçleri. Ancak, tolere edilebilir malnütrisyon duruma göre, örneğin, birkaç kez bir ay.

Hint ruhsal uygulamalar

Hintliler nasıl sıfırlayabilir, aşırı kilo, ama teknoloji oldukça karmaşık. Öğrendiklerini birleştirerek bir diyet, meditasyon ve trances, topluca verir, etkisi çarpıcı olarak mevcut gürültü büyük bir şehir, hem de evde. Öğretim denilen Ayurveda ve temsil vedik tıp.

Temel öğretileri yatıyor kuralı, vücudun yeteneğine sahip, etkili bir geri dönüşüm gıda sadece güneş ışığında. Bu nedenle, yiyoruz onlar mutlu bırakarak, bir akşam sadece hafif bir aperatif. Ve akşam yemek çok kolay, hemen hemen getiriyor kalori. Bu mini-akşam geçer en az üç saat önce sıcak bir yatakta.

Önemli değil, hangi yöntem, gerçek zayıflama seçebilir. En önemlisi samimi bir arzu sonuçları elde etmek için, ve yeteneği tahammül. Bir şey geliyor hemen. Tüm diyet ve spor egzersizleri neden olumlu bir eğilim sadece belirli bir süre geçtikten sonra. Senin görevin – asmak, burun ve almak istediğiniz sonucu olarak ideal rakam!