Zayıflama egzersiz evde

Düzenli fiziksel egzersiz, kesinlikle faydasını ve genel sağlık ve dış görünüm. İnsanlar, ciddi bir çaba var, sadece iyi bir sağlık, ama ve tonlu gövde ziyaret, spor için bakım fiziksel form, mükemmel durumda.

Jimnastik

Sürekli spor kompleksi, çok zaman gerektirir ve belirli bir nakit harcama, tasarruf edebilirsiniz, eğer yapmaya başlamak için bir ev. Olması için güçlü bir istek, kilo vermek ve korumak için yapılan normal kilo, meşgul ve en konforlu kendinize bir ortamda, yani doğrudan ev.

Orada çok sayıda etkili egzersiz zayıflama, evde , çizilmiş yıllar antrenör fitness eğitmeni. Onlar etkili ve test uygulama gerektirmez herhangi bir özel eğitim. En önemlisi, sabır, anlayış, sonuç almak zaman alır, yeniden, diyet, çünkü sayısını azaltarak olmadan tüketilen kalori kilo vermek oldukça zordur.

Hiçbir teorik bilgi ve anlayış, vücutta neler olur, ne zaman yağ tabakası «bozuldu» çalıştırdığınızda, fiziksel aktivite, ulaşmak imkansız gerçekten iyi etkisi kilo kaybı ve kas geliştirme. Düzenli egzersiz, kesinlikle, izin almak için iyi bir vücut, ama sadece dengeli ve iyi inşa edilmiş bir beslenme daha da güzel.

Kurtulmak için değil, sadece aşırı kilo, aynı zamanda yağ mevduat, dikkate alınması gereken üç önemli nokta:

 1. Mutlaka tüketmek daha az kalori. Bu demek değil ki, sadece sayma besinlerin enerji değeri, «atma» onun her zamanki menüden herhangi bir yemek yemek için kalori kesmek. Budamak gerekir tam olarak bu ürün, sahip olduğu aşırı yüksek enerji değeri. Günlük diyet için tasarlanmış olmalıdır, kalori miktarı, vücudun tamamen geri dönüşüm gibi aşırı ve sık sık yağ içine çevirmek.
 2. Seviyesini kontrol insülin. İnsülin taşıma şekeri, alınan gıda, hücrelere kas yapmak için stok glikojen. Son madde ağır bir rol oynar rehabilitasyon sürecinde her çalışmadan sonra. Denetim eksikliği nedeniyle bir derece artırmak insülin yeteneğine sahip olma nedeni, vücut kitle indeksi artış. Ve almak için bir ters etkisi var karbonhidratlar yalnızca doğru ve belirli bir süre için böyle bir yemek.
 3. Egzersiz sadece düzenli olarak. Olamaz kilo vermek zaman fiziksel egzersizler başvurdu zaman. Kesinlikle iyi bir şekilde kontrol aralıkları için ideal ve geniş donanımlı bir spor salonu, bir ama bile istihdam çeşitli vardır giraud-yanan programları, başarılı bir şekilde evde gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edebilmek için kendinizi kontrol etmek için değil, bir bahane icat için kendi tembellik.
Burpee

Eğer uymak için bu üç kural, daha sonra sonuçları önümüzdeki uzun değildi, ve tüm çabaları olmadığı gibi tam.

En iyi yağ yakma egzersizleri evde

Aşağıdaki yedi egzersiz temsil eden güçlü bir araç kilolu mücadelede, mükemmel gerçekleştirmek için evde olanlar olmak istiyor ince.

Burpee

Egzersiz için özel olarak tasarlanmıştır faydalanarak kas kabuk, ayak, üst gövde. Çalışma birden fazla kas gruplarını yapar burpee yeterince zor ve ağır bir performans, ama im onun yardımı ile yağ yakma etkisi tamamen haklı bu çaba ile birlikte gelen.

Çalışan burpee aşağıdaki diyagram:

 • ayak, ayakta, belirlerler omuz genişliği ve bodur;
 • kalan kabul edilen pozisyonda, yere dokunmadan iki eliyle;
 • taahhüt sıçrama, geri tekme ve daldırma göğüs kafesi;
 • yükseltmek göğüs ve ileri atlamak tekme;
 • dönen pozisyonda «ağız kavgası»;
 • kaldırdı bacak, taahhüt atlama için yukarı eller bazı odaları ara tavana.

Şınav

Parçası kesinlikle herhangi bir egzersiz programı dışında, belirlenen hedeflere bağlı olarak, kolayca anlaşılabilir bir özellik kendisi bir egzersiz. Şınav arasında iş tüm vücut kasları, izin yükseltebilir veya düşürebilir zorluk gerçekleştirmek.

Yapmak şınav aşağıdaki gibidir:

 • elleriyle keşkelerin olmadığı bir yere alarak konumunu düzeltir;
 • ayak parmakları katta;
 • daldırma vücut için tamamen kurdu düz bir çizgi;
 • nefes ve geri başlangıç konumuna getirin.

Tekrar şınav, 10 ve 20 kez. Yineleme sayısı düzeyine bağlıdır, özel eğitim.

Şınav

Jumping Jack

Ne zaman, herhangi bir zorlukla performans burpee ve şınav oluşmaz, mutlaka yapılmalıdır atlama, olan, oldukça basit bir kardiyo egzersiz. Onlar çok iyi kalori yakmak, yapılması ev.

Yürütme Jumping Jack:

 • ayak belirlerler omuz genişliği;
 • atlamak başlar ve ellerini hareket yukarı ve aşağı;

Rotasyon tekme

Güzel bir ritmik egzersiz gerektiren, sadece bir dakika çalıştırılır. Özellikle tasarlanmıştır için tetkik basın ve iç uyluk.

Yürütme döndürme:

 • ayakta dik durma, el koymak, ense, bacak yükseltmek ve eğik açılarla döndürün daire yaklaşık 15 saniye;
 • ileri, çağdaş dönemlerde benzer bir hareket, ama diğer ayak.

Sadece her bir bacak çıkıyor 2 yaklaşım.

Push-UPS baş aşağı

Güçlendirilmesi yönelik orta delta ve triseps. Avantajı, bu tür şınav olmasıdır gerek yok faydalanarak ek donanım.

Yürütme:

 • olmak için basit şınav, ama ayakları da gel kollara;
 • yavaş yavaş yükseltmek ve kalça için kuruldu ters latin «V»;
 • eller bükülmüş dirsekler, emin baş dokunur bir zemin yüzeyi;
 • geri başlangıç poz.

Bu şınav yapmak bir dakika.

İp atlama

Basit ve kolay bir egzersiz, sizin için en uygun ve erkekler için ve kadınlar için. En önemlisi, var ipi. Atlamak için bir ip gerekir yaklaşık yarım dakika. Eğer eğitim seviyesi sağlar, ilk tempolu yaparken normal, daha sonra şiddetini artırmak. Zorlayarak, iyice ter, gibi atlama yardımcı sizin kilo.

İp atlama

Pull-up

Güzel ve oldukça etkili bir egzersiz etkisi kelimenin tam anlamıyla her kas insan vücudunda. Birçok çeşidi vardır ve onu gerçekleştirmek. İçin çalışmak, omuz kuşağı ve sırt gerekir almak için enine elleriyle çekerek ulaşmak için basamakları çene. Batan tekrar aynı şey. Biceps çalışma ve zaman çekerek yatarken.

Canlandırıcı diz ayakta

Mükemmel bir egzersizdir basın mükemmel tamamlayacak bir egzersiz. Yeni başlayanlar için daha iyi gerçekleştirmek başında kendi ana egzersiz.

Egzersizleri, kas geliştirme, evde

İle birlikte kilo kaybı, pek çok arzu ve daha iyi almak için kazancı kuru, yani yağ kas. Bu hedefi elde edilebilir olmadan, spor salonu. Egzersiz almak için bir çekici ve kabartmalar vücudun çok kalori yakmak için izin, ama bu etki ikinci en önemli olduğu ana vurgu artış, kas, ve kalori tüketimi sırasında önemli ölçüde artar ve ne zaman bir kişi istirahat.

Skaters

Hareket bir yandan başka ve ileri ve geri sağlar güçlendirmek kalça kasları. Bu tür ağız kavgası, sol ve sağ tarafında yapılmalıdır 40 saniye sonra devam adımlar üzerinde p. Yapmak skaters gerekir en az 40 saniye.

Ağız kavgası

Harika bir adaptif altında bireysel özellikleri eğitim egzersiz. Onu ve kolaylaştırmak ve zorlaştırmak.

Yürütme:

 • ayakta, bacaklar birinde omuz genişliği;
 • eller gibi gövde boyunca, ön ya da arkasında;
 • hareket önce, daldırma uyluk ve kalça.

Sırtınızı düz tutun ve küçük bir sapma bel bölgesinde.

Lunges

Lunges

Mutlaka yapılır, kim sahip olmak isteyen güzel ve elastik kalça:

 • kabul ayaktayken;
 • yakınlığı bir adım ileri;
 • diz bükülmüş dik açı, ayak bileği ile silkme olmalıdır kalça üzerinde;
 • aşağı düşüyor;
 • geri başlangıç duruş, tekrar aynı hareket, ama diğer ayak.

Set sayısı eşit 3-10, artar eğitim daha büyük bir yük.

Başka hangi egzersiz ve egzersizleri evde yapılabilir?

Yukarıdaki egzersizleri — bu sadece küçük bir parçası gibi eğitim programları, her, kilo vermek isteyenler yapabilir evde. Diğer yön, izin, kalori yakmak ve çeşitlendirmek dersleri, neden birçok noktada eksik bir bağımsız egzersiz.

Yoga

Buna rağmen insanlar, pratik yoga, doğabilecek yanlış bir izlenim ne onunla meşgul oldukça basit, çünkü hareketleri yapılır az miktarda, eğer karşılaştırmak ile diğer tür egzersiz. Arkasında görünen çok kolay gizlenen büyük bir «emek» sağlayan yakmak çok kalori. Yoga sizin için ideal ve geniş donanımlı bir ev, oluşur, meditasyon, nefes kontrolü, kabulü, farklı pozlar, giderici yağ mevduat.

Pilates

Yanlışlıkla olduğuna inanmak için pilates yapabilirsiniz sadece spor salonunda. Yeterli mat ve video temel esasları, eğer bu teknik bir yenilik. Bu Pilates orada birçok egzersiz kasları güçlendirmek kabuğu. Zaten bir kaç dersten hissedilir bir vücut olur, çok daha güçlü, daha erken. Bazı hatta geliştirmek kabartma kas, esneklik artırabilir. Buna ek olarak, düzenli çalıştırma, pilates duruş daha iyi olur.

Günlük diyet beslenme ve besin takviyeleri zayıflama

En iyi sonuçlar için kilo kaybı elde, o zaman düzenli egzersiz eşlik uyum, doğru beslenme, ve bazı durumlarda ve kullanımı özel gıda takviyeleri.

Ulaşmak için iyi etkisi kilo kaybı, nispeten kısa bir süre gerekir:

Doğru beslenme
 • Ortadan yüksek gıdalar, yağlar, şeker, yağ, bunların yerine daha sağlıklı bir alternatif. Bunun yerine, fast food ürünleri, izler var, sebze meyve ile. Sağlıklı ve doğru gıda vücut verir kesinlikle tüm besin ve gerekli maddeler gerekli olan kişi.
 • Bol temiz su. Korumak için, su dengesi, çünkü ders sırasında nem çıkar, bol, sonra, mutlaka su içmek.
 • Kaçının alkol. O birikimi, vücut yağ.
 • Yemek protein açısından zengin ürünler. Protein temsil eden önemli bir unsur «inşaat» vücut. Çünkü spor, bir tür «vücut geliştirme», o zaman bu madde için gereklidir büyüme ve kurtarma kas lifleri. Ayrıca, protein alır ve doğrudan katılım sürecinde kontrolü kendi ağırlığı.
 • Almak için özel takviyeleri zayıflama. Yağ brülörleri, eğer sağlanan hedef kilo kaybı gerektirir, hemen harekete geçerek, daha hızlı sağlamak ve istenen sonuca ulaşmak. Bu takviyeleri kanıtlanmış iyi bir verim yıllar boyunca.
 • İzin vermeyin, overtraining. Çok sayıda egzersiz değil sağlar, vücudun hızlı bir şekilde kurtarmak için, ne de çok kötü.

Sonuç

Elde etmek istenilen kilo zayıflama sürecinde, «inşa» mükemmel bir vücut için hazırlıklı olması gerekiyor ciddi ve verimli bir çalışma olan, tabii ki, getirecek, sonuçlarını ve bir rakam elde güzel silueti. Birlikte etkisi ile yağ yakma, düzenli yürütülmesini yukarıdaki egzersiz sağlığı üzerinde olumlu etkisi vardır, riskleri azaltır gelişme birçok hastalık.