İlaçlar hap, iştah azaltan ve yağ yakma

İlaçların tablet için tasarlanmış olan iştahınızı azaltmak ve yağ yakmak için, çok sayıda var. Birçok kişi bir rüya peşinde kazanmak için güzel bir rakam çok çaba olmadan yönelen benzer araçlar.

Uzmanlar uyardı kullanmadan önce iyice bilgi, yararları ve dezavantajları farklı tablet.

Eylem prensibine göre onları birkaç ayrılabilir kategoriler:

kilo kaybı iştah kontrol kapsül
 • Yağ brülörleri - yıkmak, yağ hücreleri yağ asitleri metabolizmayı hızlandırır ve arttırır, vücut ısısını. Sadece hareket sırasında yoğun fiziksel aktivite. Artı bir uygulama olmasıdır yandı bu yağ dokusu değil, kas;
 • Dolgu maddeleri - önemli ölçüde artış miktarı mide oluşturarak tokluk hissi. Nedeniyle bu sayısını azaltabilir съедаемой gıda ve kalori alımı. Yeterince güvenli, ama onlar yan etkileri rahatsızlık ve tahriş sindirim sistemi, alerji;
 • Yağ blokerler - tablet bağlamak yağlar, mide ve olumsuz etkileyen enzimler, sorumlu emme ve emilimi lipid. En etkili ve güvenli. Onların eksileri - neden olabilir, ishal, göğüste rahatsızlık hissi sindirim sisteminde, hem de emilimini inhibe önemli yağda çözünen vitaminler. Birlikte iyi bir düşük kalorili diyet;
 • Bastırmak iştah - bu tür hapları hareket, düşünce kuruluşları, sorumlu açlık. Açım çok daha az yetenekli bir adam kolay bir diyet sürdürmek. En tehlikeli haplar, iştah azaltmak ve yakıcı yağlar yol açabilir ruhsal bozuklukların.

Ayrı ayrı işaretleyebilirsiniz içeren ilaçlar, vitaminler ve faydalı elementler. Kendilerini onlar kilo kaybına neden, ama destek sırasında vücut, sıkı bir diyet, entangles, eksikliği yararlı bir besin.

Seçim kuralları hap iştahı azaltmak için

Hapları, iştah azaltan ve yağ yakma, son yıllarda neden büyük talep, bu nedenle bu tür ilaçlar üretmek değil sadece farmakolojik şirket ile ciddi bir üne sahip, ama aynı zamanda şüpheli firması, yeni çıkan piyasada.

Bu konuda özellikle dikkatli seçimi hap ve dikkat çekmek için hiçbir zarar vermediler sağlık.

Mutlaka:

 • Okumak deyimi, incelemek, çalışma prensibi, yan etkileri ve kontrendikasyonları;
 • Aramak için yorumları olanlar bunları zaten zevk;
 • Tartışmak için seçilen hap doktorunuza veya bir beslenme uzmanı. Konuşma, dikkat, uyumlu olup olmadığını, yaş, bireysel özellikleri ve kalıtsal faktörler kabulü ile benzer ilaçlar.

Birçok hap, iştah azaltan ve yağ yakma için tasarlanmış zayıflama insanların büyük kütleli bir vücut. Ya da bu tür hapları dahil, kapsamlı bir tedavi obezite, diyabet ve diğer ciddi hastalıklar.

Eğer amaç bunları uygulamak, sıfırlama, küçük bir ağırlık, onlar olabilir en iyi ihtimalle, yararsız ve kötü - ve hiç bir zarar veremez.

Olası yan etkileri hap

Herhangi bir diyet hapları doludur eşlik eden bulgular arasında:

 • Anksiyete;
 • Sinirlilik;
 • Depresyon;
 • Artan kilo;
 • Yüksek tansiyon ve kalp çarpıntısı;
 • Ruh hali değişikliği;
 • Mide bulantısı;
 • Baş dönmesi.

Bazı bileşenleri ile birlikte gelen bu fonların iyi bir şekilde vücudu etkiler:

 • Kafein artar, sinirlilik, sinirlilik. Nabız hızlanır ve basınç artar;
 • Selüloz eter - olumsuz etkiler işleyen bir sindirim organları;
 • Yeşil çay özü - neden kramp, aritmi, bağırsak bozuklukları ve kolesterol düşürücü.

Dikkat! Hapları hızlı kilo kaybı için tavsiye edilmez Yönetimi ve kontrolü, gıda ve ilaçlar, neden olabilir ciddi zarar.

hapları, iştah azaltan ve yağ yakma

Ne bir yağ yakma ilaçlar, sağlık için tehlikeli olabilir

Herhangi bir diyet hapları olabilir vücut üzerinde belirli bir etkisi vardır. Başlangıçta oluşturulan ciddi hastalıkların tedavisi için, örneğin, obezite veya diyabet.

Zararlı eylem farklı ilaçlar tabloda gösterildiği:

Hapları, iştah azaltan ve yağ yakma (çalışma prensibi) Zararlı etkisi
Bastırmak, açlık hissi; Uykusuzluk, ilgisizlik, ruhsal bağımlılık, sinirlilik;
Temizlik vücut, müshil etkisi; Potasyum seviyesini azaltma, gevşeme bağırsak hareketliliği, pankreatit;
Mesken edinen vücudu oluşturan tokluk hissi; Sandalye ile ilgili sorunlar, sinirlilik;
İdrar söktürücü etkisi ile; Bozulması, kalp, kas zayıflığı, hızlı geri kilo uygulaması tamamlandıktan sonra;
Yağ brülörleri ve blokerler, yağ emilimini. Aynı sorunları görürseniz, sandalye, şişkinlik, irritabl bağırsak sendromu.

Görüş diyetisyenler hakkında, hap, iştah azaltan ve

Çoğunluğuna göre beslenme, iştah azaltan ve yağ yakma hap, en iyi ihtimalle işe yaramaz ve en kötü hasara neden olabilir, somut bir darbe, sağlık vücut.

Anksiyete uzmanları neden olan birçok bileşenleri inceltici etkiye sahip ciddi yan etkileri bazı, örneğin, sibutramin, ve tamamen yasaklandı bazı yabancı ülke.

Hap, tamamen oluşan doğal maddeler, güvenli, ama sahip küçük bir etkinlik. Kısıtlama olmadan beslenme sıfırlayabilirsiniz artık, 2-3 kg.

En iyi ve en doğal bir şekilde zayıflama, dengeli beslenme ile birlikte fiziksel aktivite.

Etkisini artırmak için ve süreci hızlandırmak için ekleyebilirsiniz bu önlemler, kullanımı, hap, iştah azaltmak ve yakıcı yağlar. İçin gerekli parçası olarak, doğal ve organik bileşenler, vitaminler ve faydalı elementler.