Sonuçlar zayıflama: ekmek tatlısı, antrenörler

«Annem çok güzel yemek pişiriyor, bu profesyonel pastacı ve her zaman şımarık benim ev lezzetleri», – açıklıyor kız neden aşırı kilo. En sevdiğim ve tek çocuğu, o içinde kalmış hayranlığı ve görmedim olmaması için bir sebep zevk ile kendinizi yemek için annemin köftesi.

Katja Pylypets

Karar değiştirmek, kendinizi ve yaşam tarzınızı zamanla ortaya çıkmıştır Katja baktı ince sınıf ve anladım ki vazgeçmeye hazır ve yüksek kalorili yiyecek uğruna incelik. Ama bunu anneme söylemek için rahatsız değil mi?

Kalp kalbe bir konuşma karar tüm sorunları – Oksana, anne Kati, duydum argümanlar kızıma söz verdim, onu desteklemek için bu zor bir çaba.

Birlikte – rüya

Annem sadece reddetti hazırlamak için alışılmış yüksek kalorili yemekler için değil baştan-kaja'yı diyorum aromaları, ama onunla birlikte randevu almış spor. «Ben utandım, oraya gitmek, annemle oldu sakin ol», – diyor kız kendi eski kompleksleri.

Tekrar egzersiz için ince antrenörler, Katya, boğulacak gibi oldu, terleme, sokak ile ritim, ama gizlice hayal, bir gün görürse sonuçları zayıflama... ve kendisi yürütmek mümkün olacak bir egzersiz.

O zaman bu bir rüya gibi görünüyordu bir kız ulaşılamaz. Fiziksel yük, neden ağrı. Beslenme alışkanlıkları bile düşündüm solmaya saldıran bir kız için en kötü zaman. İzin değerli bir uyum uzanmış, uzun ay – Katya annem o atma işi, sonra tekrar kilo alınır.

Yardım almak için ilk sonuçlarını zayıflama?

«Ama ben her zaman hissettim ki, er ya da geç benim hayalim gerçekleşecek» – gülümsüyor Katya. Arama «onun» fitness anne kızı ile denedim, tüm eğitmenler, pilates, koşu ve hatta yoga. «Ve sadece ben geldim derse ve step-aerobik, o zaman fark ettim ki, bu benim!» – gülümseyen kız.

Aerobik ile birlikte kuvvet elemanları gün geçtikçe geliştirdi şekli Kati. Aşırı kilo gitmeye başladı ve rakam yavaş yavaş görmüştür sportif şık. Bu noktada Katja anne ile deneysel olarak kendiniz geldi sağlıklı beslenme. «Yoğun egzersiz sonrası yazık oldu çarpma sıfır tüm ekli çaba yemek zararlı bir şey, diyor Katya. – Ama çünkü çok istekli, biz de aramaya başladı aferin o bir ürün, bir açlığı giderir, devam edecek kuvvet, ancak yağ dönüşecek bel».

Tamamen sezgisel Katya vazgeçti kızartma, tatlı ve nişastalı besinler – ne daha önce oldu neredeyse yarısını onun günlük diyet. Kız biliyordu ki, bu tüm koymak için bir çaba bu hangi vakıf inşa edilecek onun rüya.

«Zayıflama sürecinde ben tartılır – sadece evde yoktu ağırlıkları» diyor Kate. Sonuçlar kilo kaybı bir kız gördüm kıyafetler – alışılmış elbiseler-dipleri çelik ona utanmadan büyüktür. Katja baktı elbiselerini ve inanamadım, o milli oldu onunla dikişleri.

O bugün değil bilir onun yeni «ince bir bel» ağırlık – dış ünite gelmedi kendi evinde. Ama kız fark azlık değil rakam ölçeklerde ve uçan hissi zevk, kendi fiziksel form.

«Ben çok aşık step-aerobik, anladım, daha somut olarak yapmak istiyorum ileride. Benim hayalim bir antrenör olmak, her zaman giderek daha yakın – kalbimde ben hep insanlara yardım şişmanlık ile mücadele ve düşük benlik saygısı. Ve silahı bir mücadele oldu, step-aerobik».

Sonuçlar zayıflama: bayan spor

Okul mezuniyet Katya bir sansasyon yarattı – ince, kendine güvenen, o fotoğrafçılığın kendine hayran bakışları sınıf arkadaşları. Ama en önemlisi bir şey aksine bir eş, o kesinlikle biliyordu, kim olmak istiyor. Ve bu seçim çok şaşırttı – dünkü çörek rüya antrenör olmak mı?! Katja cevap gibi, gizemli bir şekilde gülümsedi – o zaten yazdığı dilekçe eğitimi spor okulu.

O zamandan bu yana beş yıl geçti ve Katja kanıtlamıştır ki doğru karar vermişler. Bugün o beş egzersiz bir gün, nefes kesen esneme ve etkileyici bir listesini olanlar yardımcı o değiştirmek için, şekli daha iyi. «Biliyorum, nasıl bir şey olması aşırı kilo, – diyor kız. – Biliyorum, insanları motive hayatınızı değiştirmek, aşmak kompleksleri ve şüphe. Çok zor kilo vermek, eğer desteği yok. Beni çok destekledi annem ve şimdi ben destekliyorum insan kendi gayreti».

Neşeli, eğlenceli ve pozitif, Katya bulur her müşteri için bir yaklaşım ve onun 22 yıl haklı bir gurur oldu ne bulmak azlık birçok koğuşta.

Diyet koçu

«Benim kahvaltı bu yararlı karbonhidratlar. Yemek 4-5 kez bir gün küçük porsiyonlar. Şeker önlemek için deneyin, ama eğer çok istiyor, izin veriyorum kendime bir dilim günün ilk yarısında. Öğle yemeği yemek pişmiş et, haşlanmış sebze veya sebze çorbası et suyu. Akşam yemeği için tercihim balık ve mevsim salatası. Ve eğer bana bir şey istiyorum tehlikeli bir şekil için, kendimi hatırlatmak, şimdi ben bir örnek müşterileri için en iyi teşvik formda tutmak».

Ve son olarak, Katya itiraf minnettar ekstra ağırlık ne oldu onun hayatında. «Onun sayesinde öğrendim hedefleri belirlemek ve onlara ulaşmak, ve hatta inandım, ne herhangi bir hayalleri gerçekleştirmek mümkündür, eğer istersen».