Zayıflama: kullanım talimatları

Kilo vermek isteyen ve sağlıklı? Hakkında bir makale başlatmak için ağırlık azaltma ve daha iyi kullanmak için en kolay değişim alışkanlıkları ve yaşam tarzı.

Dikkat! Hazır değilseniz, kanepede kurtulmak istiyorsanız, bir sihirli hap, o zaman bu yazı sizin için değil.

Anahtar kavram uygulamak

Siz, tabii, biliyorum, hiçbir sihirli hap, mucize bir merhem ve kremler uygulayarak edilebilir bir iz bırakmadan kurtulmak istenmeyen kilo ve ekstra inç. Ama neden böyle büyük bir yüzdesi insanlar inanıyor bu tür ilaçları satın alıyor ve onları bekleyen bir mucize? Bu efsane yönelik para pompalıyor ve daha da kötüsü, bu tür manipülasyon önemli ölçüde zarar vücut. Bunu unutmayın, düşmez bu hileler.

Birkaç adım kilo kaybı:

Deyim zayıflama
  1. Lütfen bir karar verin.İşte şimdi, makaleyi okuduktan sonra, aynaya bakın ve dürüstçe cevap verin kendinize bir soru üzerine, «seviyorsun, olsun, bana, benim bir yansıması mı?» Eğer bir cevap varsa, bir parçacık «Değil», şimdi hareket zamanı. Beklemeye gerek yok, pazartesi tatil ilk ay, gün veya zaman gelecek bu yaz. Başlayın şimdi hareket. Unutmayın, iyi bir gün bugün.
  2. Seçeneğini aktif. Ne olursa olsun pencere dışında hava, her zaman keyfini bir yürüyüş açık havada. Her sezon, kendi avantajları var. Parkta yürüyüş, bisiklet veya paten için mükemmel bir çözüm düşünmek ve tartmak artılarını ve eksilerini acı bir gün. Sadece başlayın yapmayı en sevdiği spor almak ve süreci zevk. Vücudunuz size söyleyecektir teşekkür ederiz.
  3. Olun her zaman iyi bir ruh hali içinde. Kesinlikle olamaz kendini azarlamak ve sitem için başarısızlık. Kendinizi övün , en zor görünür sonuçlar ve vücut için mutlaka size cevap verecektir karşılıklıdır. Olursa olsun, hangi hızda gitmek, devam etmeli.
  4. Başlayın bir Günlük tutmak başarı. Yazın oraya, hatta en küçük başarıları. Onlar önemli! Bu senin zaferin. Asla kıyaslamayın kendinizi yıldız ve talip parametreleri 90-60-90. Her kişi eşsizdir. Önemli olan sadece sonuç. Dünyada zaten yeterince süper. Rahat olması gerekir. Amaç kendimizi sevmeye her geçen gün daha fazla. Dikkat edin sadece kendi ile ilgili değişiklikleri dün. Günlüğü size yardımcı olur bulmak güç, özellikle o anlarda görünüyor zaman, sen bir şey yapamazsın. Yeniden okumayı, kendi başarıları ve görünür enerji, hareket, devam ve durmak yok.
  5. Değil azarlamak için kendini arızası. Yanlış değil sadece kim bir şey yapmaz. Bazen verebilir zayıflık:. Korkutucu değil ve bu düzeltilebilir, önemli olan zamanında durdurmak. Mutlaka kendinizi sevin!

Olun kendileri ile uyum içinde ve çok iyi bir vücut ve sadece güven inanıyor ve kanıtlanmış bir bilgi. Önemlidir, sadece kilo vermek değil, aynı zamanda tutturmak, onun sonucu bu patlatarak sağlık zayıflatıcı bir diyet.

Başlayın bugün hareket etmek ve mutlaka başarılı!