Kilo nasıl ayak: ipuçları ve egzersizler

Yerelleştirme yağ nedenleri bağlıdır birikimi ve şekil türü. Kadınlarda aşırı dolgunluk çok sık görünür, alt gövde ve bileşik oluşumu belirgin bir «portakal kabuğu» – selülit. Ama en rahatsız edici şey, bu gibi durumlarda bile sabit kısıtlamaları, diyet, son, genellikle kilo vermek ayak. Bu yüzden eğer rakam türüne karşılık gelir «armut», kilo kaybı için en iyi diyet uyguluyorum ayak. Gibi herhangi bir diğer yöntemleri kilo verme, o sağlar, yerel bölme yağ ve çalışan toplam düşüş miktarı vücutta. Ancak ana vurgu, beslenme ve diğer etkinlikler yapılacaktır, ilk etapta aday olmayan sorunlu bir bölge kendi ayakları üzerinde.

Yardımcı, kilo, bacak – görevler ve bunların uygulanması

zayıflama bacak

Garip, ama soru nasıl kilo bacaklarda en sık sorulan olanlar gibi zaman gerek yok yağ yakmak için. Genellikle bir tür yağma, öncelikle, selülit, kas tonda ve küçük yağ mevduat. Bu sorunları ile başa çıkabilirim oldukça kısa bir sürede. Gelince «genel» zayıflama – burada sen-ebilmek uygulamak için herhangi bir sağlıklı önlemler ve bacakları ince olacak. Peki, popüler fitness korku hikayeleri hakkında inatçı yağı, bir değil gider ayak hayır, asla olamaz, aksine ilgili rekabet estetik gerektiren değil, ortak bir form ve güzellik ve carpma ve minimum yağ tabakası. Her durumda, hatta en basit önlemler geliştirmek için bir görünüm, ve hatta en inatçı yağ vazgeçmez, sadece küçük bir çaba.

Ne yapmak için ince bacaklar

Başlamak için, unutmak için her türlü halk bilgelik türü «dans bacaklar, kilo ve burada bisiklet – none, none». Spor hekimliği amerikan koleji yayınlanan araştırma sonuçları, inandırıcı görülebileceği 50 dakika herhangi bir etkinlik orta yoğunlukta 5 kez bir hafta için yeterli neden normal yağ katmanı. Peki biz ekleyelim – mutlaka düpedüz ter fitness club, yürüyüş yapmak, örneğin, bale egzersizleri evde.

İçin ince bacaklar, yapmanız gereken sadece 4 şey:

  • normale diyet – çıkarma rakamlar genel enerji maliyetleri günde 300-500 kcal ve kadar yiyin, ne de kalori daha fazla. Yapmayın tatlılar ve meyveler diyetin temelini, onları yemek gibi davranır, ve rahat bırakın fikir oturup haftada bir yoğurt değil yardımcı olacaktır. «Sorunlu bölge» mükellef sadece uzun süreli beslenme az kalori açığı değil, stresli bir saldırı diyet;
  • kendinizi kabul edilebilir kardiyo, bir mümkün olacaktır gerçekleştirmek için 200 dakika haftada bir – koşu, yüzme, yürüyüş, dans, evet en azından bir oyun, küçük tabaklar, önemli olan bu artış kalp hızı ve daha uzun süren, 20 dakikalık seans başına. Kardiyo yapmak için ağırlıklı olarak sabah, arzu – 5-6 haftada bir kez;
  • kasları güçlendirmek için ne yapmalı, evde egzersiz, vücut bale ya da herhangi başka bir jimnastik salonu. Eğer bir acemi iseniz, fitness, daha hızlı işe yarar klasik kuvvet antrenmanı ağırlık;
  • sabırlı olmak – beklemek yok, ne ayak olacak ince bir kaç hafta içinde, kendine olumlu dersleri, uzaktım «kilo vermek, kısa sürede» ve hayatını yaşa.

Satın almak için egzersiz zayıflama bacak

Dürüst olmak gerekirse, ev aletleri daha etkili zayıflama egzersiz bacak pilates ya da bale. Tüm bu egzersiz olanlar için tasarlanmıştır:

  • sağlık nedenleriyle değil koşmak, yapmak, ağız kavgası ve lunges;
  • tembel ana egzersiz kendiniz için tercih dönmeyi belirli bir yörünge altında tv dizisi.

Herhangi bir durumda, egzersiz aleti, zayıflama, ayak tipi Leg Magic veya herhangi bir diğer benzeri verecek ilerleme yaklaşık 1-2 ay içinde, bu nedenle, en ekonomik satın alma dünyada. İsteyen «ebedi eğitmen» – alın mini step ya da tam teşekküllü bir step kardiyo için de beyaz artı halter bir dizi gerçekleştirmek için vücut geliştirme hareketleri.

Doğru egzersiz programı, zayıflama, bacak ve kalça

Aslında, ilkeleri böyle bir program çok basit – ilk aylarda öğreniyoruz koşmak, atlamak, yürüyüş veya pedal ile yeterli yağ yakma yoğunluğu, artı yapıyoruz hafif tonlama egzersizleri kasları güçlendirmek için. Takip eden aylarda gerçekleştirmek daha karmaşık güç, hareket ve «hızlı» kardiyo. Şartlı olsun 2 seviye.

Seviye 1

Kardiyo egzersizleri zayıflama bacak

İp atlama zayıflama ayak veya yavaş koşu – 5-6 haftada bir kez, 20-30 dakika. Eğer atlama seçin, hafif atlama, ayak ayak değil çift ya da bir şey benzer. Doğru koşu zayıflama ayak – sadece astar veya parça stadyum değil, asfalt üzerinde. Koşmak zorunda oldukça uzun bir süre, kendine iyi bak diz. Çalışmak kardiyo sabah, sonra küçük bir porsiyon protein yemek veya aç karnına.

Kuvvet egzersizleri zayıflama bacak

Öğrenin böyle bir dizi:

  • Squat zayıflama ayak olmadan rehin, mümkün olduğunca tekrarlar 20 saniye sonra 10 saniye dinlenme, ve tekrar döngüsü henüz 7 kez bu interval antrenman Tabata.
  • Lunges ile değiştiren ayak benzer.

Seviye 2

Olmaz yalan söylemek elde etmek için iyi bir yoğunluğu olmayan bir acemi sadece ağırlık ve aralığı koşu. İlk için iyi, yine de, spor salonuna gitmek ve almak için birkaç ders aletleri profesyonel bir antrenör. İkinci desteğini monitör ve düşünmek hakkında ne kadar koştuğunuzu ve ne kadar hızlı.

Kilo nasıl baldır bacak

Yine, eğer havyar büyük, kaslı doğadan – her şeyi okudum onları büzülme – bu beyaz yalanlar. Yakma kas için tehlikeli, senin hormonal sistemin ve kabul edilemez sağlıklı tarzı eğitim. Kaldırmak için sesi edilebilir tutarlı germe hamstring ve gastroknemius ve «sil bu oldukça işe yaramaz». Peki, eğer bu bölgede biriken yağ sadece takip etmek zorunda kendi programında zayıflama ve acele etmeyin, redaksiyon Online efsanevi sonuçları zayıflama buzağı 2 hafta.

Herhangi bir şekilde gidiyor kilo bacaklarda, ana kuralı unutmayın fitness – zayıflama, yani yağ kaybeder, vücudu bir bütün olarak ve herhangi tricks biz onu «kilo vermek sadece bacak ve uyluk», bu yüzden zihinsel olarak hazır genel bir azalma miktarda.