Nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek için, haftada

Bir soruya yanıt olarak hızlı bir şekilde kilo vermek için, haftada bir, bir sunan en farklı seçenekleri. Hepsi kısıtlamaları ile ilişkili diyet ve artmış fiziksel aktivite. Ama ana koşul kilo kaybı temsil eder, enerji sıkıntısı, sonuçta yağ bu bizim pil durumunda koşullu açlık, rezerv, bir çok azaltmak için sadece yedi gün. Tabii ki, eğer böyle bir olasılık varsa, daha iyi planlama operasyon için «Slim» daha uzun bir süre için gözlemlemek için daha az sıkı bir diyet, ama ne zaman süre doldu, kullanılan farklı özel teknikler

Beslenme belirtiyorlar ulaşmada yardım istenen sonucu sağlayabilir ve özel bir kozmetik. Örneğin, simulating krem. Ama bu onun seçimi çok dikkatle yaklaşmak gerekir. Uzmanlar tavsiye modelleme kozmetik, üretilen doğal maddeler.

Yaz aylarında kilo vermek için, haftada

zayıflama

Soran, yaz aylarında kilo vermek için, haftada bir adam bekler duymak, yılın bu zamanında, yeterli sebze ve meyve, ve değer sınırlamak için diyet, sadece onları, beklenen olur.
Gerçekten, ısı daha zor oturup protein diyetler ve basit karbonhidrat. İlk derstir şekeri düşürücü, kan ile birlikte doğal dehidratasyon nedeniyle, ortam sıcaklığı genellikle kışkırtır baş dönmesi ve açlık.
En hızlı şekilde kilo vermek için haftada erzak sebze.

Mümkün olduğunca kilo vermek için, haftada sebze ile

Eğer hızlı sonuçlar daha önemli tat gıda, deneyebilirsiniz sözde diyet Xenia Brodin veya moderatione bazı salatalık. Bir gün alınır 1, 5 kg taze salatalık, 1 yemek kaşığı zeytinyağı (isteğe bağlı, eklemek, eğer salatalık olmazlar salata) ve biraz yeşillik. Tuz yasaktır, içme tüm içecekler şekersiz ve kimyasal «tatlandırıcılar».

Salatalık potasyum içerir, ve bol bol su bu arada atılımı teşvik, büyük miktarda sıvının kısa sürede. Uygun bir diyet ile mücadele edenler şişliği, ve nedeni, –tuzlu ve füme gıda ve değil olanlar için uygun su tutma ile ilişkili hastalıklar.

Benzer bir diyet var, hemen hemen tüm ünlü «bahçe sakinleri». Sadece listeden seçin:

 • domates taze ve biraz fesleğen, gerekirse kurtarma hızlandırmak ve vücudun yardımı ile antioksidanlar. Bu seçenek mono üzerinde olumlu etkisi vardır sağlıklı bir cilt, ama tavsiye edilmez, yüksek asit mide suyu;
 • kabak, dereotu ve maydanoz – en hafif seçenek için karaciğer ve bağırsak, sebze, çiğ yenebilir ovuşturdu rendelenmiş, pripustit bir miktar su ile ezin, püre yapmak, bunların benzerlik çorba. Özelliklerine göre kabak hatırlatıyor salatalık – harika görüntüler «su», mide doldurur. Tavsiye edilmez bir seçenek fiziksel olarak aktif (seviye profesyonel spor düzeyinde değil, 30 dakika spor video altında) insanlara;
 • havuç, içerdiği A vitamini, daha iyi emilimi için ekleyebileceğiniz 1 çorba kaşığı zeytinyağı marul, kalitesini artırır, bronzlaşma ve «genç» cilt. Havuç iyi bir diyet ile birleştirmek tatil, örneğin, ülkede tan «deniz» görünüm ve tasarruf ürünleri – önemli;
 • genç lahana oldukça düşük kalorili bir sebze, orada daha fazla sayıda, en fazla 2 kg, günde bir yerdir zor tahammül diyet salatalık ve domates. Vücut verir, c vitamini, katkıda desteği bağışıklık zor zamanda diyet.

Nasıl kilo için 1 hafta meyve

Diyet meyve ile daha kolay aktarılır, eğer karşılaştırmak ile sebze. Onları daha kolay gözlemlemek için, eğer birleştirmek zayıflama ile okul veya iş. Meyve yok yemek sadece temiz yıkamak. Onlar mevcut yıl boyunca, ve her zaman almak bir şey değil «yener» göze:

sebze ve meyve
 • 800 gr muz ve bir paket krema veya 1 litre süt, yağ, değiştirebilirsiniz ve son olarak badem sütü, bir tat bir inek gibi değil;
 • 1, 5 kg elma, herhangi bir meyveleri (karpuz, bu da meyve), armut, olgun erik (güçlü bir müshil etkisi, diyet acil durumlar için).

Saygı, sebze ve meyve diyeti önemli dikkatle takip hijyen, ağız ve diş. Tüm yararları doğanın hediyeler bir sürü içeren, diyet lifi, olabilir, sıkışmış dişler arasında ve «benzer, kendisi hakkında» ağrı ve sorunları. Kullanın diş ipi yanı sıra, rutin temizlik, ve her şey iyi olacak.

Nasıl kilo için 7 gün fiziksel olarak aktif bir kız

Popüler bir şekilde kilo vermek için haftada bir yaklaşım değil spor kızlara isteyen değil, sadece olması, düşük ağırlık, aynı zamanda tutmak için güzel bir rahatlama kas ve görünüm spor ve gergindir.

Tutarak normal bir eğitim modu (3 vücut geliştirme egzersiz 2 ila 5 aerobik, haftada bir), tavsiye edilmez sınırlamak için diyet bazı kaynakları karbonhidrat (meyve ve sebzeler).

Eyleme bağlıdır, geçerli stil güç:

 • eğer saygı bir diyet eksikliği, kalori, mantıklı manipüle karbonhidrat bileşeni diyet. Bir gün, boş vücut geliştirme sadece 1 gr karbonhidrat 1 kg geçerli (planlanan) kilo ve bırakın proteinler ve yağlar da değişmedi. Lütfen sadece bunu yapmak için zaman vazgeçerek, muz, şeker, beyaz pirinç ve makarna yerine tüm garnitür buckwheat ve «güzellikler» — yarım su bardağı sulu (çilek, yaban mersini) meyveleri;
 • eğer bir diyet değil, bir saygı, bir işe yaramaz, hemen hemen herhangi bir dengeli güç sistemi ağırlığı azaltmak için. Deneyin şeması – 1 alımı 100 g yulaf lapası+150 gr lor, 2 resepsiyon — 150 gr lor +0, 5 adet herhangi bir meyve, 3 alımı – sebze herhangi bir sayıda, 150 gr herhangi bir yağsız et/balık, 4 resepsiyon – kuru ekmeği, yoğurt, ceviz yağı veya macunu, 5 resepsiyon – sebze + 150 gr balık veya deniz ürünleri. Eğer meşgul iseniz, koşu veya yüzme gibi büyük spor, ekleyebilirsiniz karbonhidratlar tahıl öğle ve akşam yemeği. Kullanın salatalarda bitkisel yağ ve azaltın tuz 5 g / gün.

Eğer istiyorsanız, acil kilo vermek için, haftada vazgeçmek ağır bir egzersiz ayak 6-7 gün kadar sorumlu çıkmak, ve birkaç gün önce ondan sadece. buna aerobik, su baskınından sabıkası var vücutta ve arttı hacimleri.

Kilo nasıl evde 7 gün içinde hiçbir ücret ödemeden

Genellikle, soran olabilir mi kilo vermek için, haftada bir evde, insanlar güveniyor, bir şey çok basit ve ucuz. En ucuz diyet, kilo vermek için son 7 gün – bu, herhangi bir sistem, ağırlık azaltma tahıl. Sadece seçin, daha ne gibi vardır:

kilo vermek için, haftada
 • 1 su bardağı sırılsıklam akşam sıcak su ile karabuğday – iyi görüntüler bir sıvı içerir, ek demir;
 • beyaz pirinç, maserasyon önce pişirme gün – doldurur mide hızlı, yumuşak, neden olur, mide ekşimesi;
 • mısır uygun olanlara özlüyor tatlı, ama değil olabilir, çünkü aşırı kilo, içerir, lif, yardımcı olur, bağırsaklarını temizlemek için;
 • yulaf – zengin b vitaminleri sağlıklı bir metabolizma ve sinir sistemi, içerdiği beta-glycans, önlenmesine katkıda malign tümörleri.

Alabilirim, kilo vermek için, haftada 5-10 kilogram

İsteyen gerçekten kilo vermek için, haftada yani kurtulmak için, ağırlık 10 kg, önemlidir bilecek işte:

 • bir hafta içinde elde edilebilir önemli görsel değişiklikler, bel boyutunu azaltmak için, örneğin. Ama bu bir neden değil, bir çok yağ yakıcı ne kadar, arıtma, bağırsak, üreme aşırı sıvı, straggler vücutta ve azalma, kısmen, kas ve yağ kütlesi;
 • bilim adamları bu yağ yakmak için en fazla 400-500 gr için bu süre, tam da böyle bir tempo diyetisyenler;
 • ağırlık azaltma – bu, kısa bir koşu değil bir maraton, caydırmak için sonuçlar yine de değiştirmek zorunda, kendi beslenme alışkanlıkları ve tutum fiziksel aktivite;
 • güçlendirmek, görsel efekt, herhangi bir diyet yüzme havuzu ve sauna, bu görüntüler daha akışkan hale getirecek vücut hatlarını net bir şekilde şekillendirilmiş,;
 • isteyenler, kilo 10 kg bir hafta ve ulaştığı bu sonucu, nadir bir ağırlık tutun. Gerekli tüm irade için, patlamadan sonra sıkı kısıtlamaları, eğer geçmişte bir kişi olarak, kontrolsüz arıza yiyecek («gıda binges»), bölüm duygusal overeating, özlem belirli gıdalar (örneğin, çikolata, tatlılar, şekerli yoğurt).
 • En iyisi kendinize daha sıkı bir zaman çizelgesi, uymak ve dengeli bir diyet, önerilen sağlık kuruluşları.