5 beslenme ilkeleri bir kilo

Bu makalede, dedikleri değil, ne beton, ne miktarda ve ne zaman ihtiyacınız vardır. Burada özetlenen temel ilkeleri ile sopa gerekir, eğer kilo vermek istiyorsanız, koruyarak kas. Onlar gibi o kadar da karmaşık.

Zayıflama

Tüketin, %20 kalori daha az harcıyoruz

Bu ilk ve en önemli prensibi. Olmadan uyum kilo alamadım temelde. İçin doğru miktarda hesaplamak için kalori, günlük, hotel, hesap makinesi kalori.

"Peki, neden %50? - sorabilir miyim? Sonuçta, daha az yiyorum, daha hızlı kilo ". Bu, tabii, çok. Ama eğer çok az, tüketimi gidecek sadece yağ, aynı zamanda kaslarınızı. İstemiyorum bu? Ve tüketim sadece %15-20% (maksimum %25) daha az olacak, kilo, yaklaşık 1 kg, her hafta. Bu bile çok iyi. Çünkü 3 ay sonra bir will atmak zaten 13 kg. bir kez Daha tekrar ediyorum: hızlı kilo vermek – çok kötü.

Yiyin sık sık, ama azar azar

Sık sık, yani 4 – 5 kez bir gün. Neden mi? Mesele şu ki, daha fazla ve daha uzun vücudumuzun yaşar açlık, daha güçlü o «özelleştirilebilir» yaprak yağ. Bu hizmet onun için bir tür adaptasyon dış koşullara. Bu nedenle, sen-meli var için sık sık mümkün olduğunca az endişeli vardır. Almak için menüde mümkün olacak bir hesap makinesi ile kalori tüketimi.

Ayrıca, yemek olanlar nadiren, genellikle telafi edebilirsiniz bu çok yemek gıda. Yedikleri nadir, ama çok. Bu seçenekte, midenin zamanla gerilir, başlar şişkinliği karın. Genellikle, geri sonra mide orijinal boyut neredeyse imkansız.

Yiyin hemen sonra egzersiz

Ne olursa olsun, kilo kaybetmek eğer ya da kilo – egzersiz sonrası mümkün olduğunca erken. Aksi halde, her fırsatta vücut başlar yine ertelendi yağ. Açıklanan nedenlerle, paragraf 2 no.

Hatta eğer senin eğitim bitti 10 pm – hala gereklidir yemek!

Protein

Daha fazla protein yiyin

Peki, orada daha fazla protein ise %15 azaltmak için diyet? Tüm oldukça basit. Miktarda tüketilen yağ azaltır kadar geriledi. Enerji 1 gram yağ yaklaşık 2 kat daha fazla 1 gram protein. Azaltarak yağ artırmak tüketimi, protein gibi sağlıklı beslenmek, kilo vermek ve kas korumak için).

Bunu sağlamak için, vermek için değil, kaslara yanmış yağ ile birlikte. Peki karbonhidrat: onların sayısını azaltmak. Aksi takdirde ayak uydurmak kurtarmak. Çünkü zayıflama zorunda oldukça sık ve yoğun egzersiz 4 ilkesinin başarılı bir şekilde kilo).

İçme suları ve sıvı çok karbonhidrat

İçiniz daha iyi su. Tabii ki, içme suyu, ama o zaman daha zor olacak gerçekleştirmek için madde no 2. Çünkü bu artış toplam kalori kaynağı. İşte içtik eğer egzersiz sırasında yarım litre suyu. Sen sanki yedim ve açım. Ama yaklaşık 250 kcal aldınız.

Sonuçlar

Kesim diyet 15% - 25% günlük kalori tüketimi. Kurtulun gıda yağ. Kadar yalın proteinler. Zorlamayın vücudunuzu uzun süre ve sık sık açlık. Yiyin en azından günde 4 kez. Biri sıvı içmek, özellikle su. Ve kilo!