TAVSİYE BESLENME: NE KADAR VE NASIL DÜZGÜN SU İÇMEK

Haklı olarak su denilebilir «yaşam iksiri». O mevcut her hücresine bir vücut. Abartma zordur yarar bu sıvı:

 • İçeriden cildi nemlendirir, böylece arttırır, elastikiyetini ve rengini iyileştirir. Yeterli hidrasyon cilt kurur ve ortaya istenmeyen kırışıklık.
 • Azaltmada yardımcı olur kilo. Eğer su vücuda doğru olarak, karaciğer vermiyor normal bir şekilde çalışması. Ve bu sona gereksiz bir çift kıvrımlar kenarlarında.
 • Doğru sıcaklık kontrolü. Yaz ısı sırasında veya sonra yoğun bir antrenman biz ter. Patlamadan ve yangından oluşan deri yüzeyi üzerinde sıvı damlacıkları katkıda soğutma vücut — bizi korumak için aşırı ısınma.
 • Filtre görevi görür yardımcı olur toksinler, toksinler ve diğer tehlikeler vücuttan.

Yararlı özellikleri su vücut için

Bir bardak
 • Enerji geri yükler ve güç verir. Sık sık baş ağrısı, apati, yorgunluk ve sinirlilik – tüm bu işaretler, vücudun su kaybeder.
 • Erir vitaminler ve mineral bileşikler, aktarma, onları vücut hücreleri. Eğer bir sıvı geliyor az bu hızı yavaşlar taşıma besin. Sonuç olarak, hücre aç ve ölüyor. Bu da sorunlara yol açar metabolik – görünür ekstra ağırlık.
 • Bir yağ olarak hizmet vermektedir eklem. Eğer her gün yeterli miktarda su içmek, bu olasılığını en aza indirir sorunları, kas-iskelet sistemi ile.

Verilere göre, vücudumuzun %70 su oluşur. Bu önemli bir nokta, neden mutfağa gidip bardak daha, bir bardak H2O

Su kilo kaybı teşvik etmektedir

Geçenlerde okudum bir ilginç bir çalışma. Sırasında ona okudu etkisi artan su tüketimi 1 litre / gün. Bulduk, bir yıl kadın düştü 2 kilo ve daha fazla. Ayrıca, onlar oldukça yapmamış herhangi bir değişiklik onun yaşam tarzı. Belki çelikten daha fazla su içmek. Sonuçlar çok etkileyici.

Elde edebilirsiniz, daha iyi sonuçlar, eğer tüketimi, su soğuk. Ne zaman içmek için serin bir sıvı, vücut daha fazla kullanır kcal getirmek için onun vücut sıcaklığı.

İçme yarım litre su artırırsınız sayısı, yakılan kalori, saatte 23 kcal. Bir yılda çıkan yaklaşık 17 000 kalori kaybı olduğu için en fazla 2 kg ağırlık

Başka bir deneyde, katılımcılar, kilo, her yemekten önce içti bir bardak su. Deney ortaya harika sonuçlar! Katılımcılar düştü, %44 daha fazla kilo ile eşleşen kontrol grubu.

Kilo

Tüm bu yararlı özellikleri su vardı, yaşlı ve bireylerin orta yaş. Yapılan çalışmalar genç insanlar, göstermek değil, aynı etkileyici tüketimini azaltmak kcal. Yani, biz hala bağlamak için egzersiz.

İçme zayıflama

İstenilen sonucu elde etmek için, iyileştirici sıvı içmek gerekir, doğru. Düşünmeyin, eğer tüketmek, bol su 5-6 litre / gün, daha hızlı kilo . Böyle bir yaklaşım yanlış. Dahası, bu bile tehlikeli bir vücut için. Artacak yük, böbrek, kalp ve karaciğer. Bu nedenle, her yerde gerekli tedbir.

Aşağıdaki alıntı için temel kuralları doğru zayıflama:

 • Uyandıktan sonra içmeye aç karnına bir bardak ılık su için. Bu yüzden kapatıyorsun kalori yemek sırasında %13. Artı, yardımcı vücut uyanmak ve çalıştırmak için tüm önemli normal bir yaşam süreci.
 • Su içmek gerekir 20-30 dakika her yemekten önce. Bir seferde içmek daha iyi değil daha 1 su bardağı sıvı. Eğer çok su içmek, çok yayılmış mide. Bu da bir artışa yol açacaktır miktarına tüketilen gıda. Madem çok içmek istiyorum, bir yudum, bir bardak su için ve 10 dakika sonra ikinci.
 • İçiyorum yavaş yavaş – küçük YUDUM, hatta kamışla.
 • İçme suyu, yemek sırasında veya hemen sonra yemek. Sadece 15-20 dakika bekleyin ve sonra sadece şarj serinletici bir içecek.
 • Yatmadan önce sıvı alımını en aza indirin. Bu sayede uyku ve değil koşmak durmadan tuvalet ve şişmeye gözlerini her sabah.
 • Unutmayın su içmek egzersiz sırasında. Çünkü fiziksel efor kaybetmek çok sıvı. Eğer onu doldurmak gelebilir dehidratasyon.

Eğer birkaç şişe ya da bir bardak su ile bir daire. Böyle daha kolay hatırlamak için gerekli olan su, kaçmak için değil buzdolabı arama hızlı karbonhidrat. Ben varken böyle bir kural bana yardımcı olur. Mutfakta mutlaka değer bir sürahi kaynar su ile. Zaten alışkanlığı geliştirdi – içeri girersin mutfağa, dökün bardak, sonra zaten düşünmeye başlar ne yemek lezzetli. Ve biliyor musunuz, gerçekten durdurur yeme ekstra.

Hangi su içmek için bir kilo

Şekil

Mavi ekran ile bize ısrarla tekrar en yararlı su – mineral. Asla sizi ikna etmek zorunda kalmak onun yararlı özellikleri. Sadece bir sürü tuzları. Ve eğer onun günlük içme ve bol – böbrek taşları ile sağlanır. İzin tüketilmesi en fazla 1 bardak için bir gün varsa, SİNDİRİM sorunları (gastrit veya ülser). Genel olarak, kilo kaybı için bir içki değil.

En yararlı olarak kabul edilir sıvı, çok az bakım ile alkali ve nötr ph. Bu çözülme ve normal filtrelenmiş su

Pişirmek erime su, bir çırpıda. Özledim musluk suyu ile içme suyu filtre ve ona yarım saat bekletin. Sonra dökün onu şişeye koyun ve derin dondurucuya. Yaklaşık bir saat sonra çıkarın kapasite olur mu. Eğer yüzey göreceksiniz kabuk – kov (orada bulunan zararlı maddeler).

Ve tekrar yerleştirmek için birkaç saat için bir şişe dondurucuya. Sonra sonra onu, birleştirme değil kalanlar sıvı. Ve fırsat vermek buz doğal bir şekilde erimiş. Çalışmayın bu süreci hızlandırmak koyarak havzası su banyosu. Yani erime su kaybeder tüm yararlı özellikleri.

Kilo kaybı için de kullanılabilir satın alınan bir şişe su. Sadece tercih vermek ürün üreticileri kanıtlanmış.

İşte kaynak suyu içmeye değmez.

Bir kaç kelime söylemek istiyorum ve gazlı su. Karbon dioksit gazı hangi kremi bu içki etkiler mide duvarına (uzanır). Yani, daha fazla miktarda gıda emilir. Ayrıca karbondioksit sürecini hızlandırır sindirimi yemek. Bu nedenle, zaten bir saat sonra yemek yedikten sonra bir kişi yeniden açlık. Bunun nedeni de o kadar soda ilave edilir şeker. Biz de hem onu, hem de aldığımız gıdalar, doğal bir şekilde. Ne kadar şeker, bir gün, detaylar

Su diyet

Ne gün olurdu adipem ardens programı – 3-4 hafta. Daha uzun olamaz, aksi takdirde güçlü ve büyük bir yük boşaltım sistemini. İstenirse bir ay sonra tekrar ders.

Orada çeşitli yöntemler sağlayan hesaplamak için, ne kadar su her gün içmek gerekir, bu diyet:

 • Birinci düzenlemede – ağırlık bölünmüş 20. Diyelim ki, eğer ağırlık 60 kg, yani norm – 3 l
 • İkinci seçenek — kilo kilo sadece 30-40 ml sıvı. Bu plan uyarınca ağırlığı 60 kg için günde bir içki gerekli 2,4 litre su.

Gördüğünüz gibi, günlük göstergeler değişir. Bir hata ile norm yardımcı olacak ipuçları beslenme. Önce oturup sulu diyet, ziyaret edin bu uzman. O, özellikleri göz önüne alındığında, vücudun, hesaplar sizin için uygun olan günlük ücreti sıvı alımı.

Su diyet vaat çarpıcı sonuç -3 kilo için 4 hafta. Herhangi bir kısıtlama yeme ve fame percusserit!

Sadece içki ile sabah ferahlatıcı sıvı. Ayrıca içmek gerekir yemekten önce yarım saat için ve daha sonra 1,5-2 saat sonra yemek. Bu rejim miktarı azalır tüketilen porsiyon yemek ve hızlandırılmış bir metabolizma. Faydaları böyle bir diyet önemli. Onun hakkında size daha fazla anlatacağım işte video:

Ancak, eğer isterseniz, ağırlığı önemli miktarda kaybetmek zorunda daha çok daha fazla yapmak için sadece su içmek. Sonuçta, bu sadece bir çok küçük bir parça bulmaca. Burada olmadan ılımlı fiziksel aktivite yapamaz.

Desteklemek için elde edilen sonuç, içiniz en az 1,5-2 litre su günlük. Bu 6-8 bardak. Emme hayat veren su, kolayca aynı modda, diyet. Yani, sabah aç karnına, yarım saat önce bir yemek vb.

Kontrendikasyonlar ve yan etkileri

Su diyeti, diğer oruç beslenme programı, kontrendikasyonları vardır. Onun terk edilmesi gereken bir patoloji:

 • böbrek;
 • kalp;
 • diyabet;
 • hipertansiyon;
 • cholelithiasis (cholelithiasis).

Ayrıca böyle bir diyet yoktur, gelecekteki anneler. Var ve bu yüzden vücudu üzerinde güçlü bir yük. Ve eğer su alımını artırmak, bu ek yükü böbrekler ve diğer organ ve sistemleri.

Eğer bir kilo kaybı, aniden tam anlamıyla bir zayıflık ya da baş dönmesi, kesin bir diyet. Unutmayın, kilo su kademeli olarak ele alınmalıdır. Diyelim ki, bundan önce zar zor içiyorlar günde 2-3 bardak sıvı için. Ve burada büyük ölçüde içmeye başlamadan 2 l, ödem sağladı. Aynı zamanda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir, kalp ve böbrekler. Deney değil! Akıllıca artırmak için sıvı miktarını yavaş yavaş.

Aynı zamanda zararlı maddeler su vücuttan dışarı floş olacaktır ve yararlı öğeleri. Bu potasyum, kalsiyum ve vb bu Nedenle, aqua studios mutlaka alın vitamin ve mineral kompleksi.

Gibi yapmak «vitamin içeceği»

Madem lezzet saf su size çok kabak tadı, deneyin bir parçası, onun yerine vitamin içeceği. Bunu kendiniz evde.

Sadece karıştırmayın: su değil, çay ve kahve bile şekersiz. Ve daha şekerli gazlı içecekler. Tüm bu vücut algıladığı gibi yemek

Onlardan sırasında kilo kaybı beslenme tavsiye vermek. Ancak, aniden o kadar çok istiyorum, bir fincan kahve içmek göze böyle bir zevk. Bu sıvı hacmi olmak için ek bir günlük normal, çünkü kahve, vücudu kurutur.

Aşağıda önerdiğim üç en özgün tarifi çeşitlendirmek tüketimi için basit bir su. İnan bana, bu çok lezzetli ve canlandırıcı

Pişirmek için nasıl sassi

Bir litre su alın:

 • 1/3 kısmı limon;
 • 1/2 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil kökü;
 • dostum soyulmuş cilt taze salatalık;
 • 5-7 yaprak nane;
 • 1,5-2 litre su (isteğe bağlı).

Limon, zencefil, salatalık ve nane doğrayın lapa blender kullanarak. Ve zenginleştirmek, su bu kokulu bir kitle. Çıkan içki gönderin buzdolabında bir gece. Sadece ön kapak kapasite bulunduğu, kapaklı. Aksi takdirde, değerli bir aroma components buharlaşması.

Zencefil içeceği

İhtiyacınız olan 2-2,5 litre su, 1/2 limon ve 2 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil kökü. Su kaynatın. Narenciye meyve ile birlikte derileri kesilmiş, biz dilimleri. Gemi termos limon ve zencefil dökün ve tüm bu sıcak su.

Sonra 4-6 saat vitamin içeceği hazır tüketmek. İçecek 150 ml, 20 dakikada bir yemek. Gibi, yardımcı olur mu bu içecek, kilo vermek, hatta hiç şüphem yok. Çünkü zencefil metabolizmayı hızlandırır, iştahı azaltır ve yağ yakar. Ve limon güçlendirir yararlı özellikleri. Yorumlar kim içki içti, bu onaylayın. Tek, önlemek için, uykusuzluk için, son bölümünü gingiber su içmek için 4 saat uyku.

Yapmak cucumis su

Bu ferahlatıcı içeceği metabolizmayı hızlandırır ve açlığınızı bastırır. Ve yine cucumis su hazırlanan bu tarifi, etkili bir anti-kanser bir araç. O sadece kilo yardımcı olur, ama aynı zamanda sağlıklıdır.

Onun tarifi şöyle:

 • 2 litre su;
 • 1 salatalık;
 • birkaç yaprak nane;
 • 1 limon;
 • bir demet fesleğen.

Tüm bileşenleri, su hariç, gemi, kase blender ve puree. Sonra ekliyoruz onlara su ve iyice karıştırılır. Kapasite içki ile bir kapak ile kapatın ve gemi bir gece buzdolabında.