Etkili zayıflama egzersiz yanal

Muhtemelen, açıklama yapmana gerek yok, bu yağ kenarlarında oluşur ve yanlış beslenme nedeniyle. Aşırı tüketim için tatlı ve nişastalı besinler ilk acı, yan kısımları, vücut ve göbek. Olur fark nedeniyle ortaya çıkması, vücut yağ gerçekten bozan bir kadın figürü. Bu nedenle bir miktar yüksek kalorili gıdalar diyet için gerekli en aza indirmek için. Ayrıca, gözden geçirme için önerilen diyet genel olarak, yavaş yavaş zayıflama kalori çalışırken, menüsü hafif ürünler.

Temel kurallar güç için zayıflama yanları

Kilo vermek için sadece bu yanları kullanarak doğru beslenme mümkün değildir. Azaltarak kalori sırasında, dengeli bir beslenme sıfırlayabilirsiniz sadece birkaç kilo, ama yan yağ mevduat, ne kadar çok, hiçbir yerde yok. Bu nedenle bir sadece doğru beslenme yeterli olacaktır, onu birleştirmek için egzersizler ile zayıflama yanal.

İçin ekstra inç kurtulmak karın ve sırt tercih edilmelidir taze sebze ve meyve, bol su içmek. Mutlaka sıkı bir kahvaltı ve öğle yemeği, ve akşam yemeği için iyi yemek için bir şey, düşük kalorili. Son yemek – en geç 6-7 saat.

Egzersiz

Zayıflama egzersiz yanal evde

Spor veya aerobik mutlaka spor merkezleri. Bazı adil seks için değil, dersleri, spor salonları ve fitness merkezleri yürürlüğe gerginlik, yokluğu, zaman veya finans. Orada birçok egzersiz zayıflama yanal evde, hangi oldukça basit vermek için özel bir rakam istenen bir form. En yaygın olarak kabul edilir: büküm, eğim, iniş, hem de bazı öğeleri pilates. Onlar güçlendirmek düz kası, oblik ve transvers karın kasları.

Yeterli 10 dakika bir gün kaslarını güçlendirmek için basın ve azaltılması yan yağ mevduat. İşte temel egzersizleri zayıflama yanal.

En etkili elemanları – tenteli. Başlangıç pozisyonu – ayakta dik, ayaklar omuz genişliği. Yaptığımız eğim her yöne 50 kez. Yavaş yavaş sayısını artırmak için 100. Daha sonra yaptığımız tenteli ileri dönüşümlü kaçının çorap her bacak.

Bir başka önemli egzersiz büküm gövde. Orada onları bir sürü çeşidi var. İşte bunlardan bir tanesi. Sırt üstü yatarken bacaklarınızı bükün diz. Gövde yükseltmek gerekir ve 5-10 cm yerden ve dönüşümlü streç her bir bacak. Gerçekleştirmek için 2 yaklaşım 20 kez ara ile 30 saniye arasında. Karın mutlaka olmalı, karmakarışık.

Kurtulmak için yanal gerekir girmeleri daha ve bacaklar. Uyumak için yere, bacaklar 90 derecelik bir açıyla. Kaldırın ve kürek kemikleri yaylı hareketleri çizilmiş bu basına. Çok etkili bir «çıta» – yan ve ters, burada dahil tüm vücut kasları. Yan çıta gerçekleştirilir: uyumak için yan ayak - dirsek. Birlikte ayaklarınızı yere bastırdı. Kendisi olmadan yardımcı ücretsiz bir el kaldırın yerden pelvis. Tekrar sayısı – 20-30 kez. Gerçekleştirmek için her tarafı.

Ters plank. Bu egzersiz için yere oturun, bacaklarınızı bükün diz, alın vurgu eller. Kalça kaldırın ve kilitleyin bu durum. Sonra başla dönüşümlü yetiştirme bacak, bükük diz. Gerçekleştirmek 10-15 kez.

Ayrıca kompleks etkili egzersiz zayıflama yanal mutlaka dahil edilmelidir çember. Onu bükmek için 20 dakika bir gün, düzenli olarak, kolayca satın, ince bir bel ve güzel eğrileri şekil.

İnce

Basit egzersizler zayıflama yan ve sırt

Peşinde mükemmel bir rakam, her kadının çok önem veriyor bel ve basına unutmadan, sırt. Bir kilo ile diyet özel dikkat gerekir, bu alanda, burada kalabilir, kırışıklıklar ve gevşek cilt. Buna ek olarak, çünkü yanlış duruş görünebilir bir karın olmaz kaldırmak için herhangi bir egzersiz. Doğru seçilmiş egzersizleri zayıflama yan ve arka değil, sadece derece akıllı ve cilt yapacak, bu bölgeyi daha çekici, ama aynı zamanda güçlendirmek sırt engelleyici durum pek çok hastalıkların omurga.

Egzersiz kilo kaybı için yan ve arka olmak zorunda değil, çok yoğun ve karmaşık olduğu bile olmadan tanıdık bir fiziksel yük, bu alanı kolayca omurga zarar. İşte basit öğeleri sırt için:

  • Oturup, yere ayaklarınızı düz tutun. Eğilerek ellerini yükseltmek tüm gövde ve üzgünüm bu pozisyonda. Yürütmek, 20 kez.
  • Yüz üstü yatan, başını aşağı yukarı aynı anda gövde ve bacaklar. Gerçekleştirmek için 20 kez.
  • Uyumak göbek, tutmak ellerini başının arkasında bir kale, bakmak, önüne ve başlıyor yavaş yavaş yükseltmek kasa kalan yüksek konumda.

Bu egzersiz en fazla 10 dakika sürer, bir gün ve bir sonuç görünür olacak çok yakında. Önemli tüm egzersizleri yaparken yavaş değil, çok gergin, sırt, olası yaralanmaları önlemek için.

Tamamlayarak özel egzersizler bir dizi, ve ilkelerine bağlı kalarak, sağlıklı beslenme, olumlu değişiklikler yaşayacaksınız onun vücudunda.
Eğer 3-4 hafta sonra fark ettiniz ilerleme azaltma, kilo, tavsiye, dikkat egzersizleri aerobik. Bu kompleks aktiviteler yapmak mümkün, sizin ince ve gergindir.