Halk ilaçları zayıflama

Uygulama halk ilaçları azaltmak ve kilo için etkili bir yoldur kilo vermek olduğunu defalarca kanıtlanmış birçok kişi. Tek dezavantajı bu yöntemin, gerek uzun süreli infüzyon otlar, bu görünür bir sonuç gelecek yakında. Bilmeli uygulama, şifalı otlar, zayıflama sağlayabilir güçlü bir ilaç etkisi var ve kontrendikasyonları. Bu nedenle uygulamadan önce, ilaçları, halk hekimliği gidermek için kilo gerekir bir uzmana danışmalısınız.

Her ilaç çim vardır, belirli özelliklere sahip, bu yüzden kilo kaybı için kullanın otlar, kapsamlı bir şekilde uygulanan vücut ve kilo kaybı teşvik.

Otlar, iştah bastırmak, katkıda doldurmak mide (gerilmek) veya oluşturan mukoza film onun duvarlarında. Buraya bağlanabilir bazı deniz yosunu (spirulina), keten tohumu, althea kökü, angelica officinalis.

otlar

Otlar, elverişli, ortadan kaldırılması toksinler ve aşırı sıvı vücuttan. Onlara atfedilen kırmızı yabanmersini yaprakları, dulavratotu, at kuyruğu, ayı kulağı, huş ağacı yaprakları, vb unutulmamalıdır alırken, otlar, sahip olan, idrar söktürücü özellikleri, daha fazla sıvı içmek gerekir, önlemek için, dehidratasyon.

Otlar etkileyen uyarıcı etkisi sindirim sistemini. Bu tür bitkisel çaylar sahip bir müshil etkisi ve teşvik temizliği, bağırsak toksinler ve diğer maddeler vücut için zararlı, engeller, kabızlık, kalıcı bir arkadaşı oturmuş bir diyet. Bu otlar dahil, akdiken kabuğu, anason, kimyon, rezene.

Otlar, elverişli işçiliği safra. Bu bitkiler neden normal bir iş, safra kesesi ve karaciğer uyarır, sindirim sürecini (karahindiba, karamuk, Bupleurum, helichrysum, mısır çubuklar).

Çim artıran bir harcama kalori vücut tarafından (zencefil, zerdeçal, biberiye). Ancak bu durumda uygulama, bu tür otlar artmasına neden olur iştah. Eksi uygulamaları, artan iştah.

Karahindiba kökü ve dulavratotu kökü canlandıran değişim sürecini vücutta.

Halk yemek tarifleri bitkisel infüzyon için zayıflama.

Dökün, iki çorba kaşığı bitkisel karışım civanperçemi ve sarı kantaron alınan 10 yılında, 500 ml kaynar su. Kapağını kapatın, bir havlu ile sarın ve ısrar otuz dakika. Böyle bir infüzyon almalı, gün içinde bölünerek üç veya dört doz.

Mix üç bölümden akdiken kabuğu ve kişniş, dört parça meyan kökü ve yaprak seine, iki adet çim highlander biber, menekşe, üç renkli ve yapraklı ayı üzümü. Almak için bir çorba kaşığı bitkisel karışım ve gece demlemek kaynar su. Sabah bu infüzyon süzün ve içecek. Bu yordamı yapmak gerekir bir ay boyunca her gün. Böyle bir infüzyon vücut temizler ve azaltmaya yardımcı olur iştah. kişniş

Almak ve karıştırmak için 25 gr huş tomurcukları, çiçek, papatya, st john's wort ve ölmez otu, sonra öğütmek havanda. Daha sonra bir çorba kaşığı elde edilen toz brew porselen bir kapta yarım litre kaynar su, on beş dakika. Bu tür bir infüzyon içmek gerekir sabahları ve akşamları 200 ml ilavesi ile bir çay kaşığı bal. Akşam içtikten sonra böyle bir tentür, bir şey yemek ve içmek yasak.

Karışımı 20 gr hindiba kökü, 15 gr akdiken kabuğu, meyve, maydanoz, karahindiba, mısır 10 gr nane ve civanperçemi. Elde edilen karışımı, öğütmek, çekmek, bir çorba kaşığı hammadde ve gece dökmek için yarım litre kaynar su. Sabah infüzyon süzün. Aşırı derece obezite bu infüzyon içmek gerekir yarım bardak günde 3 defa yarım saat önce yemek. Yönetim süresi ise bir buçuk iki ay kadar.

Almak eşit oranlarda çiçekler, siyah mürver, papatya, ıhlamur çiçeği, rezene meyve, nane yaprakları koyun, emaye tencere, sonra kaynar su dökün 1 oranında bir kısmı hammadde üzerine 20 adet su. Koymak için bir su banyosu üzerinde 15 dakika sonra suyu süzün ve serin. Kabul, böyle bir suyu izler 200 ml 2-3 günde bir kez. Yönetim süresi ise sekiz-on hafta.

Bağlamak için 40 g kılıç otu 20 g alg Cystoseira eski oluruz ki, bundan sonra iki yemek kaşığı elde edilen karışım demlemek, 500 ml kaynar su koymak için su banyosu. 15 dakika sonra kaldırmak için kaynatma ve bırakmak için zerk bir saat sonra suyu süzün ve almak için 200 ml 3-4 kez bir gün.

Bağlamak için 50 gr ot civanperçemi, 25 gr Cystoseira eski oluruz ki, 20 gr akdiken kabuğu ve 5 g meyve ardıç. Almak için iki çorba kaşığı elde edilen bitkisel karışım ve çay demlemek yarım litre kaynar su. 15 dakika koymak için su banyosu. Sonra infüzyon soğuduktan sonra, süzün ve almak için 200 ml bardak 3-4 kez bir gün. Alma böyle bir infüzyon birleştirmek kullanımı ile patlıcan, patlıcan havyar, salatalık, lahana, kabak, elma.

Almak 10 gram mısır ralec bir bardak dökmek kaynar su, ısrar etmek, drenaj ve içme sabah aç karnına yarım saat önce yemek. İnfüzyon mısır ralec katkıda safra salgılanmasını sağlar, idrar söktürücü etkisi, şişme ortadan kaldırır. Kolesterol düşürücü, kan içmek önerilir mısır yağı 1 çorba kaşığı günde 3 kez, üç hafta boyunca.

Banyo etkisini artırmak için zayıflama.

Daha etkili bir sonuç kilo kaybetme ek olarak almak bitki banyoları. banyo

Küvet, beşparmakotu kaz zayıflama.

10 litre su gerekir 50 — 100 gram beşparmakotu kaz kuru olarak. Koymak için bir kova ateş, on beş dakika sonra kaynama ateşten alın.

Küvet, bitkisel toplamak için zayıflama.

Mix üç adet paket üç renkli menekşe ve akdiken kabuğu, iki adet meyan kökü, köksaplar buğday çimi ve çim highlander biber. Almak için dört yemek kaşığı elde edilen bitkisel karışımı dökün ve kaynar su bir litre, ateşe koyun. 15 dakika sonra kaynama ateşten alın ve süzün. Eklemek olurdu infüzyon her gün pişmiş bir banyo. Ders verme gibi vannes ise 10-15 prosedürleri.

Huş küvet zayıflama.

Böyle bir küvet için yeteneğine sahiptir erime yağ mevduat. Ayrıca, cildin su-tuz metabolizmasını artırır ve kılcal kan akımı. Banyo için kullanabilirsiniz, böylece yaprakları ve genç sapları ve meyve suyu. Hazır olarak huş ağacı yaprakları eczane alınabilir. Eğer karar hazırlamak hammadde kendiniz için yapılacak en iyi şey bu bahar. Banyo için gerekli 600 gr ham huş dökün, üç litre kaynar su ile ateşe koyun ve bir taşım kaynatın, sonra süzün ve banyo ekledi.

Küvet ile kekik zayıflama.

Küvet ile kekik teşvik kan dolaşımı da artırır süreci terleme, bu yüzden onu kullanarak etkili bir kilo kaybı. Hazırlamak için banyo gerekir 400 gram kurutulmuş kekik dökün, beş litre su ile ateşe koyun ve bir taşım kaynatın. Daha sonra ateşten alın ve süzün. Eklemek için günlük banyo alma. Etkili sayısı vannes ise on ila on beş.

Kireç küvet zayıflama.

Böyle bir küvet vardır harika terletici bir eylem, görüntüler, tuz ve yağ yakma teşvik. Hazırlamak için limon suyu gerekir 300 gr herhangi bir kısmında ıhlamur (kabuk, tomurcuk, tohum, kurutulmuş çiçekler, yapraklar) dökün, beş litre su ile ateşe koyun. Sonra suyu kaynar, kaldırmak, yangın, drenaj ekleyin ve bir banyo. Böyle bir banyo almak en iyisidir yatmadan önce ve en fazla on beş dakika. Ders ise 14 prosedürleri.

Tuzlu.-soda küvet zayıflama.

Yemek için böyle bir banyo yeterli karışımı 100 gram kabartma tozu ve 300 gram tuz ve suya ekleyin. Yapmak için böyle bir banyo daha iyi yatmadan önce. Bir banyo alarak en fazla on beş dakika sonra yıkayın vücut ılık su ve yatmak için sıcak bir battaniye altında. Yaparsanız böyle bir banyo değil, yatmadan önce, yatakta olması gerekir, sonra bir banyo ve en az bir saat. Böyle bir küvet için etkili bir zayıflama ve diyet gözleyerek yardımcı olur, vücuttan toksinler.

sinapi küvet zayıflama.

Yemek için böyle bir banyo çözünmüş 100 gram kuru hardal litre su, sıcaklık 36-38 derece ekleyin ve su banyosunda. Bir banyo alınmalıdır, en fazla on dakika ve tercihen yatmadan önce. Ardından iyice durulayın vücut ılık su ve battaniye altında yatmak. Bir saat sonra, sırasında şiddetle öne ter gerekir kurulayın silip vücut ve yatmak. Böyle bir banyoda etkili bir şekilde yapmak ve üst solunum yolu hastalıkları ve soğuk algınlığı.

Halk yemek tarifleri zayıflama.

Kilo yardımcı olacak keyifli bir ananas iksir hazırlamak için hangi sen-meli almak bir ananas kesmek için onun ucu. Daha sonra eti ve kabuğu kıyma ile karıştırın, 500 ml votka. Bu karışımı yerleştirin tencere ile kapak ve buzdolabında iki hafta. Böyle bir infüzyon tüketilmesi, günde üç kez yemek sırasında. En önemlisi, bu ekstra kilo kilo kaybı sonra dönmedi.

Etkili bir zayıflama için her gün içmek için bir bardak su ilavesi ile iki çay kaşığı elma sirkesi. Kabul edilmelidir yemeden önce.

Her sabah yemekten önce ve akşam yatmadan önce bir ay boyunca içmek için yarım bardak sıcak kaynamış su ilavesi ile bir yemek kaşığı bal. Bu sabah iki saat sonra kabul, hiçbir şey var olamaz. Sonra toplantı bir ders yapmak için iki haftalık bir ara vermek ve tekrar ders almak.

Yaygın bir kocakarı ilacı dayalı bir kilo kaybı elma ve kereviz. Bunu yapmak için, aşağıdaki üç parça rendelenmiş elma ile karıştırın bir parçası kök kereviz ekleyin, ince rendelenmiş turp ve yoğurt dökün. Biraz tuz olabilir. Böyle bir çanak gerekir orada bir hafta boyunca her gün, akşam yemeği için.

Rowan da etkili bir mücadele ile kilolu. Taze rowan suyu veya toz onu meyve yemeye, onlar yeteneğine sahip iletişim karbonhidrat.

Mısır püskülü olarak bilinen halk ilaçları iştahı azaltmak ve kurtulmak için aşırı kilo. Kaynatma hazırlamak: 10-15 gram mısır ralec parçalanmış durumda dökün 300 ml kaynar su koymak, su banyosunda yarım saat. Daha sonra suyu süzün ve içecek soğutulmuş üç yemek kaşığı ile her üç saat önce gıda alımı.

Deniz yosunu da azaltmaya yardımcı olur, iştah, çünkü dolum mide, bağırsak, o hızlı bir şekilde formüle edilmiştir vücudu. Ancak, yüksek içeriği, onun bileşiminde iyot, bu kontrendikedir insanlar yeşim, bazı endokrin hastalıklar, hemorajik diyatez, yüksek bir duyarlılık iyot.

Kabak çok lezzetli bir sebze, aynı zamanda yararlı. O normalleştirmek için yardımcı, metabolizma ve vücut temizler birikmiş zararlı maddeler. Yemek için bir mucize ilaçlar kabak almalı üç kilo kabak, onu temizlemek kabuğu ve tohum ve parçalar halinde kesilmiş. Bundan sonra da iki ekleyin. kıyılmış portakal ve limon kabuğu rendesi ile birlikte. Ekle zevkinize göre şeker ve kaynak iki doz kısık ateşte. Olsun çok lezzetli bir yemek zayıflama.

Reddi tuz, ve günlük duşlar (beş ila on beş dakika arasında değişen, her 30 ile sıcak ve soğuk su) da yardımcı olabilir bir kilo kaybı.

Banyosu da kullanışlı olabilir kilo. Ama önce oraya gitmek yememelidir ağır yemek. Hava sıcaklığı geçmemelidir 90°C düşer, küçük bir nem. Sonra buharlı değil, derhal soğuk su dökmek, çünkü ateşkes süreci terleme. Banyosunda, içecek ve meyve çayları ve meyve içecekler, bitkisel çaylar, otlar, yeşil çay, alkolsüz içecekler veya bira vermek daha iyidir. İlk batışı taze dal ile uygulanacak kuru kafa. Başka bir yüz için buhar banyosu yapmak için, önceden smear vücut bal ile tuz oran 6:10 ve sarılmış, çarşaf, orada oturup beş dakika. Bundan sonra yirmi dakika oturup çıkarmadan çarşaf, ve sonra yıkayın bal-tuz karışımı. Böyle bir şal yapmalıyım ziyaret her zaman buhar odası vardır.

Uygulama verilen yemek tarifleri ve ipuçları ile birlikte sağlıklı bir şekilde yaşamın boyunca ekstra ağırlık kurtulmak sonucunda, sağlığını ve görünümünü iyileştirmek.