Nasıl kilo ünlüler: fotoğraf önce ve sonra

Kalın Hollywood – mauvais ton: yıldızlara karar fişi çekin kendinizi kol ve yenik zararlı alışkanlıkları, güvenli aşırı dikkat paparazzi ve tartışma tüm sorunları şekiller medya.

Bu yüzden şaşırtıcı bir şey yok ki, Hollywood hikayeleri ile doludur «mucizevi dönüşümler» birileri kaybetti, onlarca kilogram çalışırken, şöhret kazanmak, ve birisi tam anlamıyla alay, vücut zayıflama uğruna film rolleri.

Hollywood yıldızları önce ve sonra kilo kaybı

Natalie Portman

natalie portman

Natalie zorunda kaldı uzun bir süre meşgul bale, kilo vermek ve başarı ile yerine getirmek için rol kuğu (resim, «Siyah kuğu»). Yapımcılar önüne koyduk minyatür Natalie görev – dökümü hala 9 kg. olduğu göz önüne Alındığında, Portman büyüdü aile vejetaryenler, ona hayır büyük dağıtmak bu sorunu çözmek için.

Şimdi o ağırlığı sadece 48 kg ve onların ana hedefi bulur değil ağırlık azaltma ve bakım maksimum vücut sağlığı ve ruh. Unutulmamalıdır görüntü ince yıldız, ona yardım almak için «Oscar» en iyi kadın oyuncu rolü.

Sara Rue

34 yaşındaki oyuncu, yaklaşık on yıl oynadı kalıplaşmış rolleri la «şu tombul kız, yaşayan bir mahalle» (dahil olmak üzere televizyon dizisi «İyi»), kilo verdim yaklaşık 23 kg olma «yüz» diyet marka Jenny Craig ve başlıyor koşmaya sabahları. O zamandan beri, Sara iyice ağırlık izliyor – röportaj People aktris itiraf etti, kalıcı kilo vermek, onu sadece «sıkıldım».

Renee Zellweger

Zayıflama Rene uzun zaman oldu bir atasözü. Oynamak için rol Bridget Jones, aktris kazandı, 9 kilogram. Görünüşte çok fazla değil (ne de olsa, kış çok kazanıyor ve daha çok bahar başarılı bir şekilde kurtulmak «kış arkadaş»), ancak Zellweger toprak zayıflama sonunda biraz dağınıktı: geri çevirdi ve kendi «yerli» ağırlık, ama devam etti, kilo, kadar, ek olarak, ince rakam, geçmiş son derece itici görünüyor. Ve son başarısız plastik genel yaptı Rene tanınmaz.

Seth Rogen

Komik şişko Seth Rogen – nasıl mükemmel bir örnek zafer değişebilir, insanların daha iyi: kazandığı ün, 31 yaşındaki aktör yapmaya başladı bir kişisel antrenör ve 9 ay düştü, yaklaşık 14 kilogram.

Perez Hilton

En ünlü celebrity-blogger Perez Hilton aldı bir örnek bu, birinin kişisel yaşam doyum olmuyor tartışmak – ve arada bir, kilo vermek , 3 yıl için yaklaşık 30 kilogram. Perez ile başladı 30 dakikalık bir günlük yürüyüş sonunda geçti bir eğitim modu, haftada 7 gün – ve hatta başlattı başka bir site adını, FitPerez adanmış spor ve diyetler yıldız.

Janet Jackson

janet

Büyük bir şey her türlü diyetler, Janet Jackson, son zamanlarda özenle tutar, ağırlığı normal olmasına rağmen – için 47 yaşındaki şarkıcı, bu gerçekten zor bir iştir. Kilo vermek için önce çekim müzik klibi Love Will Never Do, Janet uyduğunuz ağır diyetler – günde o balıkların tek tek bir elma!

Charlize Theron

Rolü için film «Canavar» 2003 yılında Charlize Theron zorunda kilo için kısa bir süre, beslenme, çörekler ve diğer sağlıksız gıda, aktris kazandı, 15 kilogram görünüyordu, hemen hemen tanınmaz. Ama daha önce düzenlenen film galası, Theron radikal kilo verdim ve üstelik tam zamanında, çünkü bir kaç ay sonra Charlize verdi «Altın küre» ödüllerinde «en İyi aktris», «Canavar».

Jared Leto

Başka bir profesyonel ekstra sınıf için hazır sinema – Jared Leto, rolü için katil John Lennon filmde attı, rekor 30 kilogram. Böyle hızlı bir değişim kilo var Yaz sağlık sorunları yaşamaya başladı, ve sonra geri dönmek için hala bir ağırlık, onu neredeyse bir yılımı aldı. Bundan sonra Jared yemin ettim bir daha asla tombul – hatta uğruna film rolleri.

Kelly Osbourne

Gibi değil bir kez tanındı kendisi Kelly, ana, onu, sorun «sıkışma» stres – tanıdık geliyor, değil mi? Ancak, olma, partinin popüler tv programı «yıldızlarla Dans» (Dancing with the Stars), Osbourne-genç bu alışkanlığı bıraktım ve kilo 23 kg!

50 Cent

Rap sanatçısı 50 Cent kanıtladı, hatta skandal ünlü rapçiler bazı durumlarda gitmek için hazır: uğruna rolü filmde «Farklı şeyler» 2011 yılında 38 yaşındaki 50 Cent kilo verdi neredeyse 25 kilo sadece 9 hafta!

Matthew Mcconaughey

Ünlü aktör Matthew Mcconaughey çok kez kariyer değişti onun görünüyor ve kilo uğruna rolü. Olarak tanınan kendisi Matthew, kilo almaya çok daha kolay ondan kurtulmak.

En çile haline gelmiştir hazırlanması, rolü filmi «Dallas alıcılar kulüp». Aktör vardı kilo 64 kilo. Bunun için o, oturdu, çok sıkı ve dengesiz beslenme. Onun ideal bir diyet oluşuyordu, iki yumurta akı, birkaç parça tavuk ve bir diyet kola.

Christian Bale

Bir yetenekli aktörler nesil, Christian Bale için geçerlidir rolleriyle çok daha ciddi, daha onun arkadaşları sette. İçin başrol filmi «Makinist», Bale kilo vermişsin neredeyse 30 kilo ve sonunda tartılır sipariş 55 kilogram (ve bu büyüme ile bir metre seksen!). Ama tek bir feat alanında zayıflama Christian durdu – birkaç yıl önce onu yeniden zorunda kaldı ve hızlı bir şekilde ağırlık atmak uğruna rolü eski bir boksör filmi «Savaşçı».

Jennifer Hudson

Mucizevi dönüşümü Jennifer Hudson oldu önemli bir tartışma birkaç yıl önce. Lady prim «Grammy» ve «Oscar» başlangıç kilo, 2009 yılında, doğumdan sonra aşkına filme film «Winnie Mandela» (Hudson kalmış karısı rolünü Nelson Mandela). Böyle bir motivasyon sonucu elde edilmiş ve birkaç ay içinde – Jennifer azaltılmış hacmi 10 boyutları (amerikan 16 ila amerikan 6).

Mariah Carey

Bu şarkıcı her zaman kilo , ama giderek ağırlık kazanmaktadır. Hamilelik sırasında kilo aldı yaklaşık 30 kilogram daha sonra oldukça sıkı bir diyet ve dersleri sunmaktadır.

Jessica Simpson

simpson

Bu şarkıcı iddia, o da basit bir ölümlü kadın. Zaman gebeliklerin o çevirdin ekstra kilo, yok yok sadece bu yüzden, sihirli bir şekilde. O çok çalıştı ve utanmadan karşımıza kamuoyunda.

Christina Aguilera

O da olanlar arasından anne için gebelik geçmedi iz bırakmadan şekil için. Cristina uzun mücadele, kilo, ve sadece zaman aldı, kendini böyle, ne var, 25 kg. zayıfladım

Alec Baldwin

Nasıl anlattı, kendisi de bir aktör, o iyileşti, çünkü çok yedim tatlı ve sevilen dondurma. Ama sonra, 2011 yılında söylendi var işte diyabet gelişebilir, ve Baldwin ciddi ... ... figürü ve yine de kilo vermişsin.

Pierce Brosnan

Tahmin edilebileceği gibi, aktör başladı, bir buçuk sene gibi sadece bitmiş oyun James Bond. Ama sonra o baktı kendini tarafında resim, «Mama mia!», düşündüm, o şişko ve yaşlı bir. Demek Brosnan yapan, kick boks, yoga, tenis ve pilates.

Val Kilmer

Başka bir aktör, bir rahat oynadı sonra da Batman. Onun ekstra kilo bile sonra lakabı — şişko. Ama hazırlanırken, yeni bir film hakkında Mark Twain, aktör, tüm çok şaşırtıcı, sayfanın yeniden oldukça incedir.

Gerard Butler

Aktör vurdu tüm çok iyi bir pres ile altı zar bir film 300 spartalı, çünkü sadece o kendisi verdi bol şeyler mide, hemen konuşmaya başladı, o şişko. Gerard gerçekten gol oldu kilo, ama sonra döndü bir form olmasa da, böyle bir etkileyici gibi şerit «300».

Kelly Clarkson

Bu amerikalı şarkıcı tanındı gösteriden sonra «American Idol». Zaten o zaman o konuştu, ne denir kalın. Kelly sık sık değişti ağırlığı, kilo , çevirdin, ama kendisi her zaman söyledim, bu onun için bir sorun değildir.

Steven Seagal

Bu aktör, bir zamanlar yıldız, tüm militanların da bir şey olmamış gibi davranıyorsun sonra daha küçük filmler. Şimdi daha fazla üretim yapan, silah ve dostluk ilkeleri.

John Travolta

Travolta yavaş yavaş ivme kazandığı ağırlık, ve bir kez değil tercih edilir, daha iyi gitmek arayışı içinde dükkan geniş ve rahat giyim daha gitmek bir tür laik bir olay Hollywood. Zamanla o çekti onların ekstra kilo ile ideal ve geniş donanımlı tenisi ve halter.

Mike Tyson

Söylediği gibi kendisi bir zamanlar şampiyon boks, okulda alay, çünkü o kalın. Tamamladıktan sonra profesyonel kariyerine, Mike tekrar kazanmaya başladı, ağırlık ve için değil, vermek için nedenler yeni hakaret, oturdu bir vejetaryen diyet ve buraya gereksiz.

Mickey Rourke

Tüm bilinen, ünlü aktör başardı kariyer inşa etmek ve daha profesyonel bir spor. Daha beş yıl o, benimle ringde. Zaman onun spor kariyeri Mickey aldı, çok sayıda yaralanma ve yardım istedi, mutlak güç bunları düzeltmek için sonuçlar. Doktorlar, geçirdiği birkaç başarısız operasyon, sonra aktör, depresif başlattı. Rourke, luke neredeyse 20 kg. gereksiz

Son zamanlarda Mickey Rourke dönmeye karar verdi, büyük bir spor ve bunun için gerekti ediyorsanız, onun spor şeklidir. Sayesinde sıkı bir diyet, eğitim ringde ve günlük egzersiz koşu aktör sıfırlamak başardı 15 kilogram ve bir dönüş şekli.

Rob Kardashian

Bu adam yıldız bir aileden herkesi şaşırttı çok iyi bir görünüme sahip bu yıl. Kadar kız övünmek seksi figürleri, o şimdi çok uygun değil onların tarzı. Bu kırgın, bu ağ denilen kalın.

Matthew Perry

Aktör kilo almaya başladı mezun olduktan sonra filme tv dizisi «Friends». Ama bu küçük bir fiyat için uzun bir mücadele ile ona bağımlı. Aynı şekilde, Matthew gibi bir şey söyledi, fotoğraflar, nerede o yalın, zorlamak, onu hatırlamak, onun bağlı.

Russell Crowe

russell crowe

İtiraf gibi, kendisi bir aktör, o rahat, ne zaman ona ihtiyacım vardı, iyi bir rol. » Ben durdurmak spor, bedenim ulaştığında kilo».

Marlon Brando

Sonra star, rol, aktör, sadece başladı bir sürü var, ve bir sonucu olarak aşırı kilo var diyabet gelişti. Geldiğinde ne zaman öldü, bir milyondan fazla tartışılan değil, onun yetenek ve onun büyük bir ağırlık.