Kuralları, sağlıklı beslenme hızlı kilo kaybı için

Kilo kaybı için sağlıklı yemek yardımcı olacaktır bakmak uygun ve güzel. Ama ne, nasıl ve ne zaman yediğiniz, sürekli takip etmek. Temelinde böyle bir sistem yatıyor iyi hazırlanan ve zengin bir menü, bir hafta içeren tüm gıdalar, katkı ve verimli ayrılık ile gereksiz kilo alırsın. Doğru diyet ve çeşitli yemek tarifleri – sağlık güvencesi.

Bugüne kadar birçok kişi kurtulmak için istekli, aşırı kilo ve başvurmak için çeşitli yollar. Ama unutulmamalıdır ki kilo vermek doğru, onların sağlığına zarar vermeden. Ve sonuç olmalıdır uzun. Bu nedenle, daha iyi değil yıpratmak, vücudun farklı diyetler, kendilerini sınırlayan bazı ürünlerde, yetkin ve verimli bir şekilde yemek. Böylece ekstra kilo gitmiş olacak, sağlık olacak, normal.

doğru beslenme

Temel beslenme ilkeleri,

Orada bazı ilkeler ve beslenme kurallarına uymak zorunda. Onlar boyunca hedeflerine ulaşmak için ve yol için iyi bir sonuç. Ayrıca onları sürekli takip edilmelidir.

Beslenme ilkeleri.

 • Enerji değeri ürünlerin menü olmalıdır enerji maliyetleri vücutta. Çoğu durumda, bu koşul ihlal;
 • Tüm maddeler giren organizma, kimyasal bileşim gerekir ihtiyaçlarına uygun insan.
 • Diyet olmalıdır çeşitli ve ürünleri – faydalı.
 • Modu yemek de doğru olması gerekmektedir. Yani yemek gerekir düzenli olarak. De önemlidir çokluğu ve yemek zamanı.

Doğru beslenme zayıflama olmalı, değil sadece lezzetli, ama sağlıklı ve yararlı. Bunu yapmak için, farklı yemek tarifleri, çeşitlendirmek yardımcı olacaktır menü. Diyet bulunmalıdır gerekli tüm vücudun vitamin. Ve kontrol etmek için bu işlemi oluşturabilir ve haftalık menü eklemek için yemekler ile ilgili favori tarifleri.

Öneriler zayıflama

Doğru beslenme kuralları, kilo vermek ve iyi bakmak için, aşağıda özetlenmiştir.

 • Temelinde olmalıdır diyet meyve, sebze. Son yemelisiniz, çünkü onların bir parçası olarak daha az şeker. Sebze içeren gerekli miktarda lif, yararlı vitamin ve mineraller. İşte meyvelerin bu amaç için uygun değildir. Elma, armut ve muz çok kalorili, bu yüzden onları başka bir ölçü. İşte narenciye tüketilebilir sınırsız miktarda. Portakal, ananas, greyfurt hile yapacak.
 • Sık sık içecek. Su yaşam kaynağıdır. Ama çok unutmak onu içmek için doğru miktarlarda. Söz konusu temiz su, meyve suları, çay veya diğer içecekler. Tüketilmesi gereken mümkün olduğunca fazla, yaklaşık iki litre. Her biri ayrı ayrı. Eğer arzu tüketilmesi daha fazla su kullanabilirsiniz. Ama unutmamak gerekir hakkında ödem, mümkün görünebilir. Ama zararlı gazlı içecekler unutmak en iyisi. Onlar sadece yararlı değil, aynı zamanda zararlıdır. İyi içmek için doğal kompostolar, jöle ve meyve içecekler.
 • Kahvaltı için harika bir yerdir kaş. Onu kaynatın, su olmadan yağlar. Farklı yemek tarifleri kaş alabilirsiniz zevkinize. Harika bir seçenek – yulaf, pirinç, buğday. Onlar demlenmeye yardımcı, vücudun enerji ve açlık hissetmeye.
 • Daha az menü, tatlı ve karbonhidrat içeren. Her türlü güzellikler zorunda olacak hariç diyet, bir arzu varsa, bir zevk, ince bir bel ve güzel bir rakam. Kek, çikolata, hamur işlerinden kaçınılmalıdır. Ama haftada bir kez bir istisna yapmak ve kendinizi şımartmak için daha bir geçerli. Ama, daha fazla değil. Ve ruh geliştirmek için, greyfurt yiyebilirsiniz.
 • Hareket daha. Özellikle bu, önerilen olanlar, sedanter yaşam tarzı. Mutlaka bulmak gerekir zaman jimnastik ve egzersiz, en az haftada birkaç kez. Yararlı aktiviteleri arasında yüzme, koşu, aerobik, fitness. Her biri ayrı ayrı. Ancak, kimi spor gibi değil ya da uygun değil herhangi bir nedenden dolayı, tercihen daha fazla yürüyüş yapmak.
 • Alkol kullanmayın ya da en aza sayısını en aza indirmek. Her hafta tüketilmesi önerilmez.
 • Hariç tüm zararlı gıdalar, diyet ve bunları değiştirmek için yararlıdır. Bunun için incelemek ilginç yemek tarifleri sağlıklı yemek pişirme ve denemek için yeniden favori yemekleri.
 • Azaltmak için porsiyon yemek. Denemek için küçük olanları vardır. Bu bilgiyi kurnaz: yemek küçük tabak. Öyle olacak gibi görünüyor, ne yemek daha fazla;
 • Değil yürümek dükkanı aç karnına. Böyle bir durumda, her zaman satın almak istiyorum daha fazla gereksiz ürünler.
 • Diyet olmalıdır farklı. Bunu yapmak için, orada her türlü, yemek tarifleri. Yararlı teşkil hafta menüsü.
 • Akşam yedi sonra yemek için iyi değildir. Tabii ki, bu kural her zaman uymak mümkün. Zaten akşam yemeği-meli var olmak çok daha kolay.
 • Çok yemek zararlıdır. Daha iyi atılmak için masadan biraz aç, vücudunuzun gıda sindirmek daha kolay.
 • Takip etmek için duygusal durum ve stresten kaçının. Sinir çok zararlı, sonra zor iyileşir. En iyi yemek tarifleri için iç uyum – dinlendirici bir uyku, olumlu bir tutum ve iyi hissediyorsun.

İçin doğru beslenme kilo vermek isteyenler, içermelidir elma, zencefil, armut, salata, sebze, greyfurt, incir, bitkisel çay, yeşillik, havuç, çilek, sarımsak. İlk başta karmaşık görünebilir oluşturmak için yeni bir diyet vazgeçmek ve eski menü ve alışkanlıkları. Ama bir hedef var, onun için çaba gerekir. Bu doğru beslenme hissediyorum yardımcı olur tam bir enerji ve sağlık. Ve sürekli geliyor farklı bir menü bir hafta, yeni yemek tarifleri, olacak hala merak ediyorum. Böylece daha iyi öğrenmek için kendi tat ve tercihi vardır.