Sırları mükemmel bel: hangi egzersizleri karın ve yan

Nasıl sil çirkin kıvrımlar ev yapmak onların yerinde kesim bel? İstenen etkiyi elde etmek için yardımcı olur sadece diyet değişikliği ve karmaşık egzersiz azaltmak için, yağ tabakası ve kasların güçlendirilmesi. Sadece bir diyet değil, eğer yapmak için takviye onu egzersiz için karın ve yanal, boş bir eğlence. Düz bir karın sadece yağ eksikliği, ama aynı zamanda güçlü karın kasları. Edinerek, özel bir programa ev alacak bir sürü güzel ikramiye:

 • yağ azaltma;
 • cilt elastikiyetini geliştirmek;
 • geliştirilmiş kan dolaşımı;
 • artan esneklik, kas tonusu.

Ayrıca, eğer egzersizleri karın ve yan genel eğitim kompleksi, ilk etkisi olacak fark zaten bir hafta sonra. İlk ders lazım dersleri, pilates ya da aerobik nerede yapabileceksiniz talimatlara göre profesyonel eğitmenler.

Yapmak mükemmel bir karın evde

Başlamadan önce çalışma egzersiz için bir egzersiz yanal ve karın, açıkça anlamak, elde etmek, kilo kaybı, herhangi bir belirli vücut parçaları için imkansız değildir.

İstenen etkiyi elde etmek için egzersiz yapabilirsiniz vurgu, belirli sorun alanları.

Çok yaygın bir yanlış anlaşılma karın yağ kaldırabilirsiniz, pompalama yaparak karın kasları.

ev

Kabul edilir, o karmaşık ders pondus yol hızlandırmak için bu işlem, ancak bu görüş yanlış. Gövde kaslarının güçlendirilmesi olacak egzersiz sırasında, ancak, bir miktar deri altı yağ çok az yansır. Eğer kullanmak ağırlıkları egzersiz sırasında, mide hacmi sadece azaltmak değil, artırmak pahasına kazanç kas kütlesi. Bu nedenle egzersiz sırasında amaçlayan zayıflama bel, uygulama herhangi bir ağırlıkları kesinlikle kontrendikedir.

İçin, istenen etkiyi elde etmek için gerekli bir yaklaşım, kapsamlı, yani birleştirmek için doğru bir diyet ve düzenli fiziksel aktiviteleri. Temel beslenme kurallarına şunlardır:

 • yemek küçük porsiyonlar 4-5 kez bir gün;
 • bol bol su için – 1,5-2 litre / gün;
 • alımını azaltmak, tuz ve şeker;
 • yemek düşük yağlı diyet.

Bu öneriler sadece elde ideal rakam evde, ama olsun, güzel bir ruh ve güçlü bir neşe.

Maksimum etki elde etmek için nasıl

Kanıtlanmış, bu sabah etkisi egzersiz zirveye ulaşır, hiçbir «güç» vücut başlar aktif yağ yakmak, birikmiş sorunlu alanlar. Böylece kaldırabilirsiniz kilo çok daha hızlı. Bağlı kalarak bu yönerge kompleksi yapılması ev kahvaltıdan önce ya da sonra 1,5-2 saat sonra yemek.

Egzersiz sırasında kas için yanal ve karın olarak, ağırlık taşıyan hareket etmelidir, kendi bedenini, aksi takdirde başaracaktır etkisi ters üründür.

Görünür bir sonuç elde edilir oldukça hızlı, ama sadece şartıyla düzenli egzersiz. Yapın kompleksi hissedene kadar, hafif bir yorgunluk, hem yoğunluğu ve süresi, ders dayanarak, kendi duygularını. Ama gerek yok kendinizi karşılığı: kendine acıyan, sen kaçırıyorsun şans kaldırmak için yağ mevduat ve satın alma şekli hayallerini. İçin yapmak için daha fazla tekrarlar ve daha iyi etkiyi elde etmek, değiştirmek genlik hareketleri egzersiz sırasında.

Bazı, hatta basit bir egzersiz neden olabilir acı hissi kadınlarda. İstendiğinde güçlü bir zonklayan bir ağrı acilen durdurmak dersleri.

İçin daha iyi etkiyi elde etmek evde egzersiz, gerek ihmal egzersiz. Hafif bir ısınma teşvik ısınma kas ve geri yükleme işlemini hızlandırır.

Kaldırmak için kıvrımları karın, yeterli egzersiz 2-3 kez bir hafta. Bir egzersiz açabilirsiniz 4-5 egzersiz 2-3 yaklaşım.

egzersiz

Kilo verme hulahupom

Nasıl Hula hop yaptığını, ya da ortak bir çember değil, basit ama etkili ve en uygun fiyatlı aracı için tek başına egzersiz evde. Sınıfları sırasında olur egzersiz, karın kasları, kalça ve kalça kadın. Rotasyon hulahupa sadece iş yapar kas, bu, kan dolaşımını artırır, doku, ne olur sil subkutan yağ. Dahası yaparak bu mermi bir ev, mükemmel cilt turgor, giderin selülit görünümünü.

Hangi çember seçilir?

İçin öğrenmek için bir eğitim ile hulahupom gerekir ile başlamak, hafif bir alüminyum ya da plastik mermi. Onunla kolayca ana teknik hareketleri, ekstra kalori yakmak ve temizlemek karın.

Eğer güvenle egzersizleri ile daha kolay çember geçebilirsiniz ağırlıklı seçenekleri kışkırtmak için daha fazla kas gerginliği ve üretmek için iyi bir masaj etkisi. Bu içi boş plastik çember kullanılabilir uykuya kum ve satın alınabilir nasıl hula hop yaptığını masaj rahatlama. Kullanarak bu egzersiz, size odaklı bir şekilde çalışmak ve sorunlu alanları, vytachivaya mükemmel bir rakam, her gün.

Egzersiz çember ile zayıflama

İlk egzersiz çember ile ev almak zorunda değil, en az 5-10 dakika. Artırın süresi eğitim her zaman 2-3 dakika getirerek, toplam süre 45 dakika.

Nasıl doğru bükün nasıl hula hop yaptığını? Kaldırmak için çirkin kıvrımları karın ve bel gerekir büküm çember çevirerek alt vücut parçası ile küçük genlik. Koyun, ayaklarınızı omuz genişliği, biraz dizlerinizi bükün. Yaparken hareketleri kasları bel ve basın tutun, gerginlik, dikkat tekdüzelik nefes.

Ayrıca normal bir rotasyon vardır, özel egzersizler, kapsamlı bir uygulama sağlayacak yeniden hızlandırmak için bir zayıflama etkisi.

Egzersiz 1

Ayakta, bacaklar birlikte durmak. Ellerini kaldır kale arkasında baş, dirsek gerekiyorsa cins farklı yönlere. Yaparak, düzgün dairesel hareket, gövde ve kalça, yavaş yavaş tanıtmak çember. Teneffüs, gelecek arabalar, nefes 2 daire, nefes vererek, en ileri sürüş karın. Yapmak 50 tekrar bir ve ikinci tarafı. Her geçen gün ekleyerek, 5 reps, getirin bu miktar 100.

Egzersiz 2

Ayaklarınızı birbirlerine yakın, el – kale arkasında. Tanıtmak çember saat yönünde çevirin. Yaparak, ivme, başla c; sıcaklık, bundan sonra hareketlerine çember, kendi ekseni etrafında. Buna ek olarak, bazı 10 tekrarlar sağa ve sola.

Egzersiz 3

Bu eğitim, yüksek verimlilik, ancak gerektirir, kendinden emin bir beden eğitimi beden kadınlar. Tırmanın çorap, başınızın üstünde kollarınızı kaldırın ve deneyin imkanlar germek. Kendinizi gergin dize. Bu poz tanıtmak çember değil, nefesini tutarak. Yürütme zamanı 5 dakikadır.

Egzersiz 4

Kilitleme ellerini başının arkasında tutun, ayaklarınızı birbirine. Spin çember için o dönemde sadece kasa. Bölge kalça ve uyluk elinizi sabit tutmanız gerekir. Buna ek olarak, bazı 50 tekrarlar her taraf.

Yapma, ders planı, evde dikkat hissediyorsun. Unutmayın: bir çember kaldırmak için uzak menstruasyon sırasında, akut hastalıklar karın organları.

kasnak

Zayıflama egzersiz

Kaldırmak için karar verirseniz nefret kıvrımları karın kullanmadan spor kabukları, o-ebilmek yapmak için aşağıdaki etkili egzersizler evde:

 • Lütfen «pozisyonu bacaklar omuz genişliği». Kaslarınızı sıkın basın ve biraz dirsek, diz, ayak. Dikkat omuzları doğruldu. Artık düzgün döner gövde yandan, aşırı noktasına mümkün olduğunca çabuk arabaya binelim bir kaç saniye. Yeni başlayanlar için optimum yük — 2-3 yaklaşım 10 kez her tarafı.
 • Egzersizleri yapmak için bir «çıta» kabul etmek gerekir odak el ve ayak sabitleme, vücut pozisyonu, paralel bir yerde. Eğer bu ders sanki çok karmaşık, pratik poluplanku, denge tutulur kullanarak eller ve dizler. Tutun vücut ağırlığı 20-30 saniye içinde, giderek artan süre ve eğitim.
 • Vakum tarafından oluşturulan ve karın kas gerginliği basın, tanınan biri, etkili sınıf yağ ortadan kaldırmak için. Eğer bu uygulama her yerde, ayakta ya da yatarken. Nefes azami hava miktarı, tüp mide. Deneyin tutun bu pozisyonda mümkün olduğunca uzun süre. Yapmak için 5-6 deneme boyunca egzersiz.

Tabii ki, egzersiz amaçlı şekillendirme, güzel bir bel, evde çok daha fazla. Size tavsiye için profesyonel fitness eğitmenleri genişletmek için bir eğitim kompleksi ve oluşumu bireysel bir program. Sizin kendinizi göstermek gibi etkili eğitimler, deadlift düşük doğum ağırlığı, ve statik squat, yardımcı olacak daha fazla kalori yakmak ve hızlandırmak metabolizma süreci.