Bütün özünü korurken kilo kaybı diyetler

Günümüz dünyasında, yeterli akut sorun, aşırı kilo, ve bu etkiler erkek, kadın ve çocuklar. Kötü ekoloji, dengesiz beslenme, sedanter çalışma, stres ve bir dizi diğer nedenler neden bu sorun. Zaman zaten sorun görünür, aramaya başlamak ve uygulamak için çeşitli yollar ve yöntemler çözmek için. Böyle bir çözüm, genellikle bir diyet, aşırı kilo değil sadece görünümünü bozan, ama aynı zamanda olumsuz sağlık etkiler.

Önemi diyet

Sebze ve meyve zayıflama karın

Diyet çok popüler oldu son zamanlarda. Ama çok kilo sersemce, düşünmüyorlar sonuçları. Diyet bu tür bir test için herhangi bir organizmanın, çünkü bu dönemde gider kısıtlaması, beslenme, yani, vücut var öğeleri, vitamin ve mineraller kullanılır, normal bir diyet. Bu yüzden başvurmadan önce diyet, ideal danışmanlık, bir doktor ve bir maç daha kabul edilebilir bir seçenektir.

Temel kural, herhangi bir sistem zayıflama - kalori kısıtlaması. Birçok kadın düşünün ki kilolu yağ, ama değil. Ana kaynak subkutan yağ - karbonhidrat. Tüketilmesi, aynı yağ bir diyet yapabilirsiniz, ama sadece bitkisel kökenli.

Olumlu ve olumsuz yönlerini diyetler

Analiz özünü diyetler, görünür hale, onlar yararlı ya da değil:

Protein diyeti

Ana bileşeni protein (protein gıda): yumurta, az yağlı süt ve süt ürünleri, balık, et. Meyve ve sebzeler küçük miktarlarda izin verilir

Avantajları: kolay yapıştırılır, diyet sırasında eksik açlık. Rahatladım ağırlık iade edilmez.

Dezavantajları: kilo kaybı oluyor yavaş yavaş. Diyet içermez gerekli madde dengesi, uzun süre kullanımı tavsiye edilmez vücudu başlayacak eksikliği, mineral, karbonhidrat, vitamin, yağ sağlık için gerekli. Böyle bir diyet verir yükü böbrekler ve karaciğer ile ilgili büyük bir protein. Önerilen bu diyet en fazla iki hafta.

Yağlı diyet

Ana ürün gıda hayvancılık dahil olmak üzere organ etleri, süt ve süt ürünleri (yağlı), yumurta. Dışarı çıkabilir, lif ve karbonhidratlar (tatlı, ekmek, tahıl ve kepek). Meyve ve sebze izin verilir sınırlı oranlarda. İçmek gerekir çok temiz bir su.

Avantajları: oldukça etkili bir diyet, yağ ve hayvansal proteinler sindirilir, vücudun iyi bir enerji kaynağı.

Dezavantajları: kompozisyon çok kolesterol, yük, böbrek, kabızlık olmaması nedeniyle lif. Yetersiz içerik, vitamin ve mineraller.

Düşük karbonhidrat diyet

Karbonhidrat değil, ana bileşenler diyet ve sıkı bir şekilde kontrol edilir. İzin verilmez böyle bir diyet şeker, nişastalı yiyecekler gıdalar, sebze ve meyve içeren şeker, ekmek, beyaz un. Diyet oluşturan «yavaş» karbonhidratlar – tahıllar (karabuğday), makarna, kepekli ekmek (kepekli). Aynı şekilde tüketilebilir bitkisel yağlar, hangi yağı diyet izin veya yasak bağlantıya bakınız.

Gıdalar ile karbonhidrat

Avantajları: iyi hazırlanan zengin bir diyet, hızlı bir şekilde atmak kilo ve harika hissediyorum koruyarak kilonuzu normal.

Dezavantajları: Eğer menü, dengeli bir olumsuz tarafı eksik, ama öğrenmek gerek olmadan tatlı.

Sağlıklı olmak ve iyi görünmek için – diyet-meli var olmak bir yaşam biçimi ile birlikte düzenli bir rejimi uzunluğu, sağlıklı ve dengeli beslenme.