En basit, hızlı ve etkili bir şekilde kilo 10 kg: yorumlar

Bir kız bir hedefi kilo vermek, o çizilir ile diyetler, fiziksel egzersiz ve ilaçlara. Arzu kısa bir sürede ulaşmak için en iyi sonuç, her yönden en etkili yoludur. Tabii ki, bu ekstra kilo atmak değil sadece güzel, ama aynı zamanda sağlık için iyi. Tek dikkat edilmesi gerekenler — kilo vermek gerekir, doğru, yerine, kullanımı, neden, vücudun zarar.

etkili bir yol

En iyi diyet hızlı kilo kaybı için

Ne olursa olsun, ne tür bir diyet seçer kız, hatırlamak gerekir için temel kurallar:

 • Dışarıda yarı mamul ve koruyucular;
 • Tüketmeyin yağlı, kızarmış, un ve şekerli yiyecekler;
 • Mutlaka tüketmek, sebze ve meyve.

Çoğu kişi bir durum karşısında, ne zaman diyet bittikten sonra mittite off ağırlık, sadece döner, ama yazdığınız iki kat daha hızlı. Bütün mesele, bu diyet sırasında vücut stres yaşar, onun için kullanılan tek yöntem, güç ve yeniden eğitmek için onun zaman ayırın. Bu nedenle, bir çıkış yolu diyet kademeli olmalı, olmalıdır, daha fazla sebze ve meyve, beyaz et ve balık.

Birkaç seçenek vardır diyet seçiminde dikkate alınmalıdır sadece bir arzu sonuç almak için, ama diğer anlar. Örneğin, sağlık durumu, varsa kronik hastalıkları, mutlaka başlamadan önce doktorunuza danışın. Ayrıca eğer seçilir diyet, kısa bir dönem için vereceği 10 kg kadar, o zaman dikkate almak gerekir, kendi başlangıç ağırlığı. Güç modu bu diyet gözlenen maksimum 10 gün sonra mutlaka bir mola. Obez insanlar için, bu bir seçenek değil, en iyi seçim kademeli sıfırlama kilo.

Hızlı ve etkili bir şekilde eksi 10 kg

Bu diyet şudur, diyet yapılır, böylece katıldığı minimum miktarda karbonhidrat, sonuçta, onlar en sık erir neden yağ mevduat. Çünkü vücut onları alır, o enerji için geri dönüşüme yağ doku (yanıklar), bu nedenle, ve sıfırlanır kilo.

diyet

Diyet bir hafta

Haftanın günü Kahvaltı/brunch Öğle/İkindi Akşam/gece
Pazartesi 1-2 rafadan yumurta, sebze salatası, terbiyeli, zeytinyağı, çay veya kahve, süt ile şekersiz/marul, az yağlı peynir (45g) Tavuk göğsü (2 adet, haşlanmış veya fırında) zeytinyağlı sebze salatası (1h.l.) kahve veya çay ile süt/Kefir (1), çilek (bir avuç) Balık filetosu ve pişmiş sebze, peynir/Yoğurt veya süt (1)
Salı Omlet, domates ve yeşillik (1-2 yumurta), yoğurt, kahve ya da çay/Çilek (bir avuç), yoğurt (1.) Fileto balık, sebze güveç/Pişmiş domates ve otlar ile krem peynir (45g) Dana biftek, sebze salatası, çay/yoğurt ya da süt.
Çarşamba Tekrarlanan diyet pazartesi
Perşembe Diyet, salı
Cuma Süzme peynir ile çilek, çay veya kahve/ Sebze salatası ve tavuk göğsü (2 adet.) Fileto balık çorbası (sebze)/Yoğurt, çilek Domuz fileto, lahana, haşlanmış, çay/kefir
Cumartesi Seçilmiş menü önceki gün
Pazar

Her zaman değiştirilebilir menü başka bir gün için.

Önemli! Bu diyet kontrendikedir insanlara yükselmiş kolesterol düzeyleri, karaciğer hastalığı veya böbrek hastalığı.

Lezzetli muz

Bu mükemmel aşk insanlar için bir muz ve arzu, bu ekstra kilo. Aslında muz değil sadece lezzetli yemekler ve zarif, bunların içerdiği çok sayıda yararlı ve vücut tarafından gerekli bir besin. Burada bulunan vitaminler, eser elementler, gerekli protein, karbonhidrat ve hatta yağ. Böyle bir diyet, vereceği 2,5 kg sadece 3 gün. Birkaç seçenek vardır, bir muz bir diyet ve herkes-ebilmek seçmek daha uygun.

üç günlük diyet

Z-x floresan

 • Diyet her gün bir sonraki: 3 muz ve 3 yk. yoğurt (yerine süt). Bu miktar ayrılır, birkaç porsiyon ve kullanılan gün. Kurtulmak sağlar 2,5 kg.

7 günlük

 • Günlük norm: 1,5 kg muz olarak, içecekler içmek, yeşil çay ya da su (coctum ve gerekir). Böyle bir beslenme vereceği 1 kg / gün, sırasıyla tüm diyet – 7 kg.

Dışarı diyet yavaş yavaş tanıtarak, bir kaç tanıdık bir gıda.

Bilmeniz gereken bu diyet kontrendikasyonlar mevcuttur. İnsanlar, kendilerine bir hastalıklar, kullanmayın bu diyet. Hastalıklar:

 • Bağırsak;
 • Gastrointestinal sistem;
 • Karaciğer;
 • Böbrek;
 • Safra yolları;
 • Obezite;
 • Dolaşım bozuklukları;
 • Alerji bir ürün.

Varsa diğer sağlık sorunları, bir uzmana danışmak gerekir.

Eczane ilaçları

Serbestçe mevcut seçim hazırlıkları ve araçları için tasarlanmış zayıflama. Onlar değil sadece farklı bir fiyat kategorisi, kompozisyon bileşenleri, aynı zamanda bir eylem. Bu yüzden en iyisi kullanmadan önce bir uzmana danışmalısınız. Ayrıca, kuru kalmak; aktif tutmak, doktor danışma, varsa hastalıkları, dahil olmak üzere, kronik. Ayrıca unutmayın her aracın vardır kontrendikasyonları.

Egzersiz

Birçok spor salonları da sadece çalışmaz, çünkü bu gerekli bir sürü boş zaman, aynı ve atık finansal araçlar. Ama bir çıkış yolu hala var — bu, ev yapımı dersleri. Eğer bir kişi kilo vermek istiyor ve sonucu kaydetmek, o zaman o-meli bilmek bir fiziksel yük için surest yoludur. Bunun için mutlaka kendinizi hızı ve düşmeye yükler, her zaman gerekir ile başlamak için en basit egzersiz ve yavaş yavaş yük. Eğer düzenli olarak yapmak ve bu haftada 3 kez, en temel ve etkili egzersizler, zaten kısa bir süre için görünür olacak sonuç.

egzersiz

Isınma

Mutlaka önce bir meslek vücudun ısınmak:

 1. Değişim elleriyle.
 2. Adımlar yerinde.
 3. Döner.

In riveting

Bu egzersiz için ihtiyacınız yayıldı yerde halı, vb:

 1. Sırt üstü yatmak, bacaklar düz, kollar yukarı çekmek başının üzerinde.
 2. Biraz kaldırın elleri ve ayakları.
 3. Çekme ellerini, ayakları, bacakları yükseltmek. Takip etmek için ayak flecti diz.
 4. Almak başlangıç pozisyonuna.

İlk kez yapmana gerek yok en yüksek, yapmak kadar çıkıyor, sonra her seferinde sayısını artırmak.

Ağız kavgası ve atlama

 1. Olmak gerekir ve düz, kollar, sahibi, baş, ayaklar omuz genişliği.
 2. Biraz oturmak ve bu hükümler yapmak için atlama, çok yüksek.

Yapmak için arzu edilir ve 10 kez ara vermeden, ama eğer doğru ilk kez alamadım, sen-ebilmek başlamak ile daha küçük bir miktar.

Twists

 1. Oturup arkama dönmeye biraz geriye doğru eğik, ayak viraj biraz diz ve yükseltmek için (onlar çıkmış yerden) ellerinizi çekin, dosdoğru.
 2. İleri gövde döner: sol, başlangıç pozisyonuna doğru.

Bu egzersiz için yeterli olacaktır 15, ama sen-ebilmek başlamak ile 10.

Atlama

 1. Bu egzersiz için ihtiyacınız olacak yüksek tabure (ya da ev yapımı yücelik).
 2. Ayakta mesafe 30cm mesafede yayla gerekir atlayıp onu.

Yeni başlayanlar için, yücelik belki birkaç santimetre. Bu tür tekrarlar olmalı 10, okuduğun için gerekir 5.

Ne zaman yapılır, egzersiz, mutlaka su tüketilmesi.

Tehlike hızlı zayıflama

tehlike hızlı zayıflama

Ne güzel bir diyet değil, o etkilemedi vücut için ve bazen bu sadece olumlu bir etkisi, ama olumsuz. Daha önce belirtildiği gibi – öncelikle stres ve her organizma gibi değişiklikleri farklı şekillerde tepki verir. Olamaz kendinizi hızı açlık, vazgeçmek için tam bir diyet, protein, vitamin, mineraller, karbonhidrat ve yağ gibi, bu yeteneğine olumsuz etkisi sağlık.

Ne zaman vücut alır, onu gerekli maddelerin ihlal hayati süreci, bu hastalığa neden olabilir. Bu nedenle çok önemlidir, önce bir diyet başlangıcı, ilaç, egzersiz, doktorunuza danışın, güvenlik hakkında, seçilen yöntemi.

Güzel görünmek için – bu, her şeyden önce sağlıklı, enerjik ve mutlu, olası böyle bir durum, yalnızca, eğer konu ile zayıflama yaklaşım ile tam sorumluluk. Sağlıklı bir vücut almak gerekir tam ve doğru beslenme ve bu dikkate almak gerekir için kendine zarar verme. En doğru seçenek tedavi olacak uzman bir yardım almak doğru bir seçenek zayıflama.