Kilo: 10 altın kural kurtulmak aşırı kilo

Sırrı zayıflama, çıkıyor, hiç sıkı bir diyet ve hatta artan fiziksel yük. Daha doğrusu, sadece onlara

1. ADIM: UNUTMAYIN BU ALINTI

«Olağanüstü sonuçlar gerektirmeyen istisnai bir eylem gerektirir, sıradan bir eylem, her gün işlenen» – bu sloganı Lee Jordan, amerikalı bir kişisel antrenör, konusunda uzmanlaşmış insanlara yardım aşırı kilo.Ona göre, bu temel hata, kim karar verdi, kilo vermek olduğunu yanlış bir şekilde düşünme. Düşünen adam: «İhtiyacım atmak için büyük miktarda fazla kilolu, ben mi götürmek kendinizi sıkı bir çerçeve». Ama bu hiçbir yerde bir yoldur.

Diyet

2. ADIM: SİPARİŞ BRÜKSEL LAHANASI TEREYAĞI

Evet, yemek yemek çok kalori. Ama bir restoranda yemek deneyebilirsiniz ürünler evde değil, neden en ufak bir iştah. Diyelim ki, pancar, sen nefret.Denenmiş, sağlıklı yemek altında oldukça sağlıklı soslu, size görüyorsanız tutum onu ve belki de başlayacak evde yemek daha diyet seçenekleri restoran yemekleri.

ADIM 3:BULUN VE BİR ANTRENÖR, ONUN EĞİTİM DÜZEYİNİ

bulun böyle bir antrenör ile çalışmış bir müşteri sizin fitness seviyesi. Yoksa size gelebilir, koç yükledim sizin için çok yüksek ya da çok düşük bir çıta. Yöneticisi sormak fitness merkezi size tavsiye iyi bir antrenör, kilo vermenize yardımcı

ADIM 4: TEK EN AZ KALORİ EŞİĞİ

En zor zorunda insanlar yüksek hedefler koymak. Ölçüde azaltarak, tüketilen kalori miktarı, eğer onarılamaz hasar kendi metabolizma. Sıkı bir diyet ve dramatik kilo kaybı kısa bir süre yol üstünde aşırı kilo, ve tam tersi sonuçlar.Ciddi bir hata – yeni başlayanlar kendilerini getirmek için aç bayılma. Azaltın kalori miktarı 500 veya 1000 her zamanki miktarda, taksitli kalori bir gün ve çıktısını alın aritmetik ortalama. Karşılaştırmak tanıklık hafta içi ve hafta sonu. Sizi şaşırtacak kadar çok farklı rakamlar.

ADIM 5: SİZİN EĞİTİM OLMALIDIR SIKMAK TÜM SUYU

Lee Jordan diyor ki, başlangıç için yeterli ve bir kaç dakika bir gün. Sonra Ekle 30 saniye boyunca her egzersiz. Ve unutmayın, en büyük yararı getirmek bu egzersizleri gerçekleştirmek isterim. Bu belki sıradan bir yürüyüş. Yük eklemler bu çok az ve her zaman, hızını artırmak için, eğer hazır hissediyorum bu konuda.Kendi yürür iki üç kez bir hafta, yavaş yavaş zaman artan ve yük. Ama başında bir koyun, gerçek amaç.

6. ADIM: YAVAŞ YAVAŞ KİLO GİBİ SORUNLARI ÖNLEMEK İÇİN, SARKMA DERİ

Normal bir kişi mi giderici 250 gram ila bir kilogram haftada bir, daha fazla değil. Kendinizi tartın, her hafta aynı gün ve aynı saatte.Eğer sen kaybetmek daha fazla kilo haftada, üzerinde düşünmeye değer kalori bir artış. Böyle bir düşünce gibi görünebilir günahkar, ama ani kilo kaybı olduğunu göstermektedir kaybetmek değil, sadece yağ, aynı zamanda kas kütlesi. Sonuç olacak büyük sarkık deri kıvrımları karın, göğüs, kollar.Eğer kaybetmek en az 250 gram, haftada iki kez kendi hesaplamaları. Belki unuttunuz geçirmek için üniversite kredisi vermek kalori çikolata vazo masanın üzerinde senin bir sekreter.

ADIM 7: ATIŞTIRMALIK YATMADAN ÖNCE

Gıda almak gerekir, her üç-dört saat. Eğer yemek yedik 6, şimdi 10 oldu, inkar etmiyorum kolay bir aperatif gibi bir yoğurt. Bu sizi sakin ve sabaha kadar, sen uyanmak gecenin bir yarısı, acı, açlık, kahvaltı olmazlar saldırmak jambon ve yumurta.

8. ADIM: AZALTIN, ARTIRIN

Yerine sayısını azaltmak, tatlı, sebze artırın, istediğiniz yemek yemekte, bu korur, tokluk hissi uzun bir süre. Eğer kullanılan içme suyu ya da soda, başlayın, daha fazla su içmek, ve sonra zaten sadece mümkün değil, içme, bir önceki sayıda zararlı şekerli içecekler.

Egzersiz kilo kaybı için

9. ADIM: YOĞUN EGZERSİZ DİNLE

15 dakikalık egzersiz ile basit hareketleri ve katılımı büyük kas gruplarını çalışan, haftada üç kez (o günlerde, ne zaman var için planlanan yürüyüş, yürüyüş), mükemmel sonuçlar olabilir. Zamanla başlar egzersiz yapmak, daha yoğun, daha derin bir ağız kavgası ve lunges ve yükseltmek için, daha ağır bir dambıl.

10. ADIM: HER ZAMAN ÖNCE EN BASİT

Başlangıç için diyet ortadan kaldırır, daha kolay sadece bir parçası, örneğin soda içtiğiniz yemekte sadece alışkanlık değil, çünkü aşk soda.Başarı, yapılan küçük adımlarla, ilham, daha ciddi başarılar.