Hızlı kilo vermek için evde diyet olmadan?

Sırasında görev yaptığı danışman doğru beslenme tanıştım bir sürü insan kilo vermek isteyen. Ama sadece kilo vermek ve hızlı bir şekilde yapmak! Bu pembe rüya her tam kız. Daha da iyisi var, ne istersen, ve kilo vermek. Eğer insanlar bu kategoriye ait, Sizi hayal kırıklığına uğratmak acele — sihirli bir hap yoktur! Kilo vermek için egzersiz yapmaya gerek kendisi, takip etmek için güç ve yapmak için en azından asgari bir fiziksel egzersiz.

düz bir karın

Ama bazı sırları, kilo yardımcı etkili ve hızlı! Saygı, bu kuralları, kilo vermek, 5 kg, bir hafta ve hatta daha fazla! Sonuç bağlıdır başlangıç kilo. Daha fazla ağırlık, daha hızlı gitmek ekstra kilo!

Hedef ise, şu an veda sıkıcı hacimleri için daha çekici bir görünüm veya sağlık durumunu iyileştirmek için, o zaman bu yazı Sizin için!

Nereden başlayacağınızı ev yapımı zayıflama?

Ve başlamak için gereken motivasyon! Hiçbir motivasyon var, ne yazık ki, hiçbir şey olmaz. Sadece istemek yeterli değildir. Görselleştirmek amacı. Örneğin, bir favori elbise (etek, kot pantolon vb.), zaten girmeyin. Hedefleri yine gösteriş yapmak için, bu harika bir şey. Ya bulun, fotoğraf nerede formda ve asmak belirgin (güzel kız resmi üzerinde istediğiniz gibi olmak). Bulmak için bir yol zorlamak için çalışır. Ve bugün kilo başlayın, hemen şimdi. Bekleme yarın, önümüzdeki pazartesi, bir sonraki yıl.

Temel kuralları hızlı zayıflama evde.

1. Su rejimi, metabolizmayı hızlandırmak.

Her gün içmek gerekir en az 2 litre temiz ve durgun su. Tam olarak su. Meyve suları, çorbalar, çaylar ve süt sayılmaz. Korkmayın içme, varsa şişme. Tam tersi, Eğer yeterli içme, aşırı sıvı vücuttan çıkışı olacak. Bu test birçok benim «kilo». Ve daha fazla miktarda su olmalıdır sarhoş olduğunu günün ilk yarısında. Uyandıktan hemen sonra içmek gerekir, bir bardak su, daha sonra başka bir bardak yemeklerden önce. Bunun için yarım litre zaten beklenir.

Neden bu kadar çok içmek gerekir, su sabah? Çünkü gece çok su kaybediyor vücut. Su çekip nefes, sonra, sabah idrar. Sabah kırmızı neredeyse 1 litre su için! Bu nedenle dolum su rezervleri hayati önem taşımaktadır.

Su, bağırsakları temizler, sonuçlanan, daha iyi sindirilir. Mutlaka günde bir bardak su için her yemekten önce, isterseniz hızlı bir şekilde kilo vermek. Her zaman yanınızda bir şişe su ve içki sık sık, küçük yudumlar öğünler arasında. Artış miktarı içecek su oluşmasına yardımcı olur stres hormonları çalıştırın ve süreç yağ yıkmak.

2. Azaltın miktarda basit karbonhidrat hızlı kilo kaybı için.

Ne ifade eder, basit karbonhidratlar? Bu bizim favori tatlılar, hamur işleri, patates, beyaz pirinç, makarna, un üst sınıf, tahıl erişte, tahıl gevrekleri, meyve suları, soda. Tüm bu ortadan kaldırmak için diyet, eğer hızlı bir şekilde kilo vermek. Bu madde en ağır çoğunluğuna göre, kilo. Çünkü birçok «cok tatlı», birçok sözde «düşük karbonhidrat bağımlılığı». Ne zaman böyle bir yemek yemek, karbonhidratlar çok hızlı bir şekilde sindirilir, kan şişlik, bol şeker ve, bu nedenle, pankreas salgılar çok fazla insülin bu şekeri hızlı bir şekilde kaldırmak için. Eğer şeker olacak uzun kan, başlayacak, sorunları gemiler.

Aşırı şeker hızlıca geri dönüşümlü karaciğer yağ. Değmez iddia bu şeker gereklidir beyninde. Beyin gerçekten glikoz gerekli, ama o kadar. Glikoz almak için yavaş karbonhidrat (kompleks). Yavaş yavaş bozulur ve kan yavaş yavaş yutulur şeker, gerekli bir yaşam için. Yavaş karbonhidratlar enerji verir hemen ve çok basit ama biraz uzun bir süre.

Sanmıyorum, o şekil bu diyet yemeğidir. Aslında, o aslında aynı basit karbonhidrat, şeker gibi. Pirinç var, kaba, kahverengi, siyah. Makarna var makarnalık buğday. Patates daha iyi onun dışında diyet.

Başka bir yol azaltmak için bir miktar karbonhidrat ve hızlı bir şekilde kilo vermek. Bu sözde fonksiyonel gıda, gıda bir bardak. Yani bir porsiyon böyle bir ürün yerleştirilir gerekli miktarda protein, mikro ve makro, biraz karbonhidrat.

Yiyerek böyle bir yemek, gettin tüm gerekli besinleri, gelir, tokluk hissi, ancak vücut alır daha az kalori ve karbonhidrat, daha sıradan bir yemek. Onu yemek yerine kahvaltı ya da akşam yemeği. Ama yerine sadece tek bir öğünde.

3. Önemli ölçüde azaltın yağ alımını hızlı kilo kaybı için.

yağlı gıda Acil kilo azaltmak, diyet yağ miktarı 30 gr. Ama değmez bunu yapmak için uzun bir süre, vücudun başlayacak özledim yararlı yağ yapımı için

hormonlar, hücre yenileme, vb Çekin, menü için hayvansal yağlar: tereyağı, domuz yağı, yağlı et, sosis. Sınırlayın yağlar bitkisel. Bir çorba kaşığı 17 gram ayçiçek yağı, eşittir 153 bu ekran yakınlaştırma!

Bir şey yemiyorum kızartma. Pişirin, buharda, fırında folyo, kol, yağ eklemeden pişirin. Ben de tavsiye satın almak için balık yağı tabletleri korumak için vücudun döneminde zayıflama.

4. Kesirli beslenme için ev zayıflama.

Tavsiye yemek fraksiyonel. Sık sık, ama azar azar. Yiyin her 2-4 saat. İlk kahvaltı olması gerekir uyandıktan sonra. Eğer büyük yapacak aralıklarla öğünler arasında, bir sonraki sefer bu riski daha fazla yemek gerekli. Ayrıca, eğer uzun süre var, vücudu görüyor, bu bir tehdit olarak alındığında, güç büyük bir kısmını göndermek için çalışacağız «rezerv», yani yağ.

Bu seçeneği gerçekleştirmek oldukça zor, eğer çok meşgul ve rüzgar şehir bütün gün. Ama önceden düşünmek, kendi menüsü günlük, stok, gerekli gıda ile sabah bütün gün.

5. Tam reddi için alkol etkili bir kilo kaybı.

Karar verirseniz, hızlı bir şekilde kilo vermek, alkol ile veda etmek zorunda olacak. İhlal hormonal arka plan, bir şey olmaz Size hızlı bir şekilde kilo vermek. Ve aynı zamanda alkol çok kalorili.

6. Hızlı kilo vermek için — tuz miktarını azaltın.

Günlük norm tuz — bir çay kaşığı olmadan üst. Bu bir parçası olarak, tüm yemekler. Bu sebeple tuz, daha az. Tüketmeyin hazır gıdalar, onları her zaman çok fazla tuz (peynir, sucuk, hazır yemek, mayonez, soslar, konserve).

Tuz, su tutma vücutta. Yol açan ödem, selülit ve ekstra ağırlık. Tuzu azaltma, diyet ve artan su götürecek çok iyi bir sonuç kilo kaybı.

7. Hızlı kilo kaybı sayısını artırın protein diyet.

lor

Protein temel yapı malzemesi için, bizim kas hücreleri, hormonlar, enzimler. Bir kilo vermek için çeşitli diyetler kaybı, yağsız kas kitle, bunun sonucu olarak, hızlı Bir şekilde kilo geri. Artırın menüsünde bir miktar az yağlı peynir, balık, yağsız et, soya ürünleri (tofu, soya sütü, soya fasulyesi). Soya kendi protein bileşimi aşağı değil et, ama daha iyi emilir gibi bitkisel protein vardır kısa zincirli amino asitler. Hakkında daha fazla protein bu makaleyi okuyun.

8. Bir günlük tutun zayıflama.

Mutlaka yazın tüm yemek boyunca. Ayrıntılı gram. Kaçırmayın bir şey. Bazı düşünüyorum kaşığı reçel veya ketçap zarar vermez. Ancak hızlı kilo kaybı bu yemek hemen yatırmış yağ, büyük ölçüde yavaşlatmak için sonuçlar. Sonra ulaşmak istenilen sonuç, gözden geçirmek gerekir diyet. Olacak kendinizi şımartmak için de geçerli. Ama bunu yapmak için dikkatli, bilmek, ne zaman ve ne miktarda olabilir kendinize izin vermek günah. Ama sürece belagatı, karın ve boca çekilmeye diyet olamaz.

Mümkünse taksitli kalori miktarı günlüğüne. Onların olmalı 1200-1500, bu bağlıdır, başlangıç kilo, aktivite, cinsiyet.

9. Yapmak için basit bir egzersiz.

Hızlı kilo vermek gerekir daha fazla hareket. Mümkün değilse, yürümek fitness veya içinde spor salonu, egzersiz, yürüyüş. Gün geçmesi gerekiyor en az 10 bin adım. Bu adım sayısı hızlandırmak, metabolizma ve yapılandırır, vücudu zayıflama. İsterseniz zevk için, bu yararlı bir buluş, bir pedometre. O-ecek göstermek ne kadar gün adım attığınızı ve ne kadar kalori kaybetti.

Egzersiz yapın, uygun bir zamanda. Temizlik sırasında bulaşık yıkama dans, kenara ayak partiler vb Daha fazla hareket ve daha hızlı yağ gidecek, çünkü Sen-ecek harcamak daha fazla kalori. Çünkü temel kural zayıflama iptal edilmedi: kalori harcamak gerekir daha fazla alırsın.

Ama isterseniz güzel bir vücut değil, sadece kötü bir şey yapmak için egzersiz, bel ve karın.

10. Güzellik ev tedavileri için daha etkili bir kilo kaybı.

fiz-egzersiz

Hızlandırmak için bir sonuç, ne yapmak gerekiyor evcil tamamladı. Onlar cilt durumu geliştirmek için yardımcı olur, selülit kurtulmak. Çok iyi yapmak için bal şal. Başlamak için, cildi temizlemek ile fırçalayın. Sonra smear biraz ısıtmalı bal ve gıda şal film. Tutmak için, yaklaşık 40 dakika sonra su ile durulayın. Yürütmek için şal düzenli olarak, en azından her 3-4 günde bir. Hala var diğer yollar gibi evde geçirmek sargı ile yağ, kil, şifalı çamur.