En etkili zayıflama egzersiz yanal

Eşekarısı bel her kadının hayalidir. O verdiği rakam kadınlık, kırılganlık ve incelik. Doğru kadın figürü ile ilişkilidir kum saati.

zayıflama yanal egzersizleri

Eksikliği, bel neden olabilir, yanlış beslenme, bir yaşam biçimi. Yatkınlık yağ tabakanın kenarlarında sık sık neden genetik faktörler. Bu bir cümle değildir. Rulman egzersiz eğik karın kasları verecek olumlu bir sonuç.

Tabii ki, yağ kurtulmak bel zordur, ama mümkündür. Gerek yok kendimizi aldatmak, eşekarısı bel yapılamaz bir hafta. Zayıflama yanal - bu uzun süreli ve zahmetli bir süreçtir.

Egzersiz kuralları

Bir sonuca ulaşmak için kurallara uyun egzersiz:

 • Olması gerekiyor en az haftada 5 gün. Aksi takdirde görmezsiniz etkisi nedeniyle, mide ve boca yerde kalacaklar.
 • Dikkat edin doğru beslenme. Yemek için çalışın, bir saat kadar sonra egzersiz.
 • Egzersiz öncesi mutlaka yapın ısınma. Bu atlama ip, çember, küçük bir koşu.
 • Var efsane: daha fazla tekrarlar ve yaklaşımlar, daha hızlı nakachatsya basın. Seçin ve kendiniz için en uygun egzersiz yoğunluğu için yırtık kalp kası.
 • Çok güzel bi basın doğru: yatar pozisyonda, bel gerek doğru yere. Bel tehlikeli salıncak ile sapma.
 • İçin çalıştı, alt kısmı basın, yükseltmek ve düşürmek gerekir bacak değil, gövde.
 • Dikkatli olun! Büküm, yükselir sadece gövde için tehlikeli olabilir bel.

Etkili zayıflama egzersiz yanal

Elde etmek için görünür bir sonuç lazım tam teşekküllü egzersizleri, karın kasları için. Ağırlıklı olarak meşgul olmalıdır eğik karın kasları. Stok azim ve sabır. Eğitim sorun alanları yapılacak, her gün.

Çember. Bu etkili bir araç oluşturmak için bir yaban arısı bel kullandık hala bizim büyükanne. Çember zemin kaybetme değil şimdi. Her gün onunla harcama dersleri 20-30 dakika. Bir ay sonra mutlaka başaracaksınız görünür sonuçlar.

Sırrı? Sırasında dönme çember gergin tüm karın kasları. Olur yük bütün sorun alanı. Karın kasları sıkılır, gelir sesi. Sırasında dönme çember masaj, böler yağ mevduat sahip mekanik etki. İçin egzersiz hiç de sıkıcı değildi, açın güzel bir müzik. Rotasyon çember de birleştirebilirsiniz izlerken tv dizisi.

Masaj. Bu güzel bir şekilde kaldırmak boca. Ama değer tevekkül ne bir masaj kursu kurtaracak yağlı tabaka. Yaklaşım karmaşık. Masaj için iyi bir kazanç olacak fiziksel egzersizler ve diyet beslenme.

Beyaz. Orada birçok ilginç ve yararlı bir egzersiz aliquam ball.

Beyaz kullandığı kas grubu, hemen hemen tüm vücut parçaları. Yük tırmanma topa nazik, tesis bünyesinde değil, yorucu.

Eğlenceli ders — atlama aliquam ball. Almak gereklidir topu ve üzerine atlamak için kaldırmadan kalça top ve ayak — seks. Neler güçlendirilmesi, karın kasları ve bacaklar.

zayıflama yanal

Oturan topa, devam ortadan kaldırmak aşırı yağ bel. Sadece bir cins, ayak, yüz, ayaklar yerden tutmak. Daha sonra yapmanız gerekir, derin katlanmış bir gövde sağa, sonra sola.

Daha sonra yatmak için arka zemini. Ayaklarıyla beyaz, gerekir yükseltmek ve düşürmek için pelvis. Zayıflama egzersiz yanal kadınlar için bu «büküm». Onları da kullanarak gerçekleştirebilirsiniz gymnastic ball. Bunun için aynı pozisyonda ayırır gövde yerden. Ellerini başının arkasında. Uzanmak sol dirsek sağ diz, geri zemin. Değişiyor doğru.

Zayıflama egzersiz yanal evde

Dikkat kapsamlı bir eğitim verilmelidir eğik karın kasları. Yani:

 • Yatar pozisyonda, bacaklar birlikte (hafifçe bükülmüş diz), ellerini başının arkasında «kale». Dağıtmak ayak sağ tarafa spin bu yalan tam olarak. Nefes. Nefes – dönüş başlangıç konumuna getirin. Tekrarlayın egzersiz genişleterek diz sol tarafını. Doğru yaparken bu egzersizleri göreceksiniz gerilim oblik karın kasları. Buna ek olarak, bazı 2 yaklaşım 30 tekrarlar.
 • Uzan sol tarafında, sol elini koy, önünde, sağ elini başının arkasına koy. Bükerek, diz, başınızı kaldırın ve ayak. Dirsek ulaşmak gerekir bir kenara. Önce u dönüşü sağ tarafında ve tekrarlayın. Buna ek olarak, bazı 2 yaklaşım 30 kez.
 • Ayak koymak, omuz genişliği, eller, gövde boyunca. Eğimli sırayla sağa ve sola. Eğilip çalışın mümkün olduğunca düşük. Buna ek olarak, bazı 40 eğimli her tarafı. Yükü artırabilir, toplayıp giri. Giri yerine, plastik şişeler, dolu, su.
 • Kollar omuz genişliğinde. El bağlı kaleye sol kalça. Mümkün olduğunca derin oturmak. Eller bu yapmak için bir yarım daire üzerinde kafa tarafı sağ kalça. Buna ek olarak, bazı iki yaklaşım 30 kez. Bu egzersiz, zayıflama, yanal kadınlar için.
 • Sağ yana yatmak topu. Bacaklar düz, sağ el yerde. Sol bacak yukarı 25 kez. Arkanı dön sol tarafında, şu 25 asansörleri sol ayak.
 • Bisiklet için etkili bir egzersiz zayıflama yanal. Yalan yere. Hafifçe bacaklarınızı kaldırın ve pedal taklit, bisiklet. Daha düşük bir zemin üzerinde ayak, daha fazla yük.
 • Yavaş koşu yerinde. Ayak yükseltmek için gerekli olacaktır. Bu egzersiz karın kasları ve kalça. Dikkat edin doğru nefes.

Yağ yakma şal egzersizler ile birlikte artacak verim zayıflama süreci. Yağ yakma yanlarda ve karın daha hızlı gidecek, eğer smear onları anti-selülit krem, ve daha sonra gıda şal film. Isı etkisi yapacak, başarılı bir mücadele ile olur kenarlarında.

Mutlaka bir fitness merkezi ya da spor salonu, tur için mücadele azlık gelecek için egzersizler zayıflama yanal evde. Unutmayın vücut kullanılmış yağ hücreleri yakıt olarak, meşgul etmek gerekir, en az 30 dakika. Düzenli egzersiz için yanal – başarının anahtarı.