Oruç gün zayıflama: en iyi en iyi

Oruç gün zayıflama görünümünde birçok kız ve kadın bu tür «sihirli değnek», bir geri yardımcı olur, şekli ve ağırlığı normale döndü sonra gastronomik bir alem, kelimenin tam anlamıyla bir gün. Ve onlar yanlış değil – gerçekten vardır, yemek tarifleri, oruç günü için zayıflama kadar kaybetmek izin 3,5 kg eleştirel kilo en kısa sürede.

Diyet

Bir ürünü seçerken en etkili bir atölye uzunluğu, bakın kendi tercihleri, beslenme alışkanlıkları, yanı sıra potansiyel bir sonucudur. Örneğin, sevilmeyen salatalık verebilir etkileyici bir efekt kaybı 3.5 kg, o zaman tüm favori buğday kapsamında atölye uzunluğu kurtulmak için yardımcı olabilir en fazla 1,5 kg.

Yararları nelerdir oruç günü için zayıflama


Oruç gün zayıflama genellikle uygulanan üç kez:

  • bir süre sonra zengin bir oburluk, ne zaman fiziksel olarak hissedilir etkisi tıkınırcasına yeme;
  • bakımınızın son adımı olarak, uzun süreli bir diyet ya da detoks programı;
  • ve son olarak – düzenli uygulama hortumu ağırlığı, demek bir tür önlenmesi için aşırı kilo.

Söylemek mümkün değil, şu ya da bu tür makinelerin bakım gün daha fazla ölçüde uygun çeşit biri bu hedeflere ve daha az – tüm geri kalanı. Aksine, güdümlü tekniği seçerken edilmelidir dayanarak beslenme alışkanlıkları – aşk kefir, «oturun» buğday, uzunluğu değil yaşamak, sebze olmadan seçin boşaltma gün salatalık vb

Ayrıca, gelir ve sonucu – eğer, örneğin, sıfırlamanız gerekir mümkün olduğunca çok sayıda aranan kilo almak en iyisidir boşaltma üzerinde salatalık veya elma.

Ancak, anlamak önemlidir – zayıflama ile atölye gün oluyor hiç pahasına yağ kaybı, hemen hemen %95'i için hesap çıktı aşırı sıvı ve hapsedilmiş «gıda» çöp (bozunma ürünleri madde, toksinler, öğrendim gıda, birikmiş ev sahibi bağırsak, vb.).

Oruç gün zayıflama salatalık – eksi 3,5 kg


Popülerlik tüm diyetler yf juehwf[, gibi, aslında, kendisi bir atölye gün salatalık üzerine inşa edilmiş ve iki benzersiz nitelikleri bu sebze — öncelikle içerdiği ihmal edilebilir kalori miktarı. Ama en değerli kilo vermek isteyen için bu ne salatalık mevcut bir madde büyük ölçüde yavaşlatır dönüşüm süreci karbonhidrat yağ. Göz önüne alındığında salatalık kaybedebilirsiniz 3.5 kg - bu tür boşaltma ve temizlik çağrılabilir en etkili tahliye öğleden sonra.

Özellikleri. Salatalık oruç gün – en düşük kalori, genellikle günlük kalori miktarı bu modda, zorlukla ulaştığı 300. Bu nedenle en iyisi, bu gün geçireceksiniz ev olmadan, fiziksel ve zihinsel yükler.

Artılarını ve eksilerini. En net ve hoş bir artı atölye gün salatalık – yüksek verim, bazı durumlarda, kaybetmek kadar 3,5 kg kilo kaybı.

Menü bir gün. 1,5 kg taze güçlü salatalık dağıtmak için 5-6 öğün. Tüketilen tuz, soslar ve baharatlar, ancak ekleyebilirsiniz 1-2 yemek kaşığı kepek 2 yumurta bir gün.

Boşaltma günde bir elma – eksi 3 kg


Avrupa microbiologists kanıtlamıştır sık kullanımı elma katkıda bağırsakta özel bir tür bakteri önlemek çürüme süreci ve teşvik daha iyi emilimini gıda. Buna göre, oluşur eğitim sözde «gıda» çöp, doğrudan önlenmesi, oluşması, aşırı kilo. Ve amerikan meslektaşları gibi bilim adamları, deneyleri sırasında, sonucuna kadınlar yiyip 3 elma bir gün (otel modu diyet) kilo vermek çok daha hızlı olanlar yok sayar bu meyve onun günlük diyet.

Özellikleri. Birçok profesyonel diyetisyenler tavsiye edilir, yanı sıra taze meyve, içinde elma atölye gün tüketilmesi de ve pişmiş elma.

Artılarını ve eksilerini. Elma sadece zenginleştirmek, vücudun demir ve vitaminler, aynı zamanda teşvik düzeyi düşük “kötü” kolesterol. Buna ek olarak, flavonoidler sarı ve naringin, bolca bulunan elma, yardım korumak hücre akciğer malign tümörler. Eksilerini malik boşaltma bağlanabilir özelliği elma iştah teşvik edebilirsiniz.

Menü bir gün. Günlük kullanım için stok 1,5 kg elma asitli veya nötr çeşitleri (ama tatlı!). Gün boyunca kullanın, bilinen bir formül: eğer aç – bir elma yiyin, isterseniz elma demektir, aç değildir. Meyve dışında, gün içinde de gerekli içme 1,5 litre temiz su, herhangi bir gaz.

Boşaltma bir gün yoğurt – eksi 2 kg

Kefir

Bu tür boşaltma ve temizlik – en popüler biri, her kadın hayatında bir kez olsun, evet, «oturmuş» bir gün-diğer bir yoğurt. Mayalı ürün sıfırlamak için ortalama 2 kg kilolu ve normalleştirir, bağırsak (dahil olmaktadır kolay aperient etkisi).

Özellikleri. Çünkü kefir kendisi bir sıvı sırasında günlük kullanım bu ürün mutlaka içme “değerli” ve bir o kadar gerekli her diyet 8 bardak su için. Oldukça sınırlı 0,5 litre maden suyu, gaz olmadan.

Artılarını ve eksilerini. Kefir çok faydalı bir ürün, ve açısından değil sadece kilo kaybı, ama aynı zamanda sağlık. O, kan basıncı normale artırır, bağırsak mikroflorası, güzel önlenmesi diş çürümesi, ve genellikle doktorlar tarafından tavsiye edilir gibi önleme, meme kanseri. Eksilerini atölye gün yoğurt isnat sadece müshil özelliği bu ürünün en iyisi, ne plan, bu gün, iş toplantıları ve uzun yolculuklar.

Menü bir gün. 1-1,5 litre yağsız yoğurt (%1'den fazla değil) içme 5-6 yaklaşımlar bir gün. Yani yaklaşık her 2-3 saat.

Boşaltma bir gün buğday – eksi 1,5 kg


Her tahıl buğday kavrami ağırlık yararlı vitaminler ve iz elementler. Yani oruç bir gün buğday – bu hoş bir kuralın bir istisnası, çünkü her mono -, hatta bir günlük, bu her zaman korkunç bir dengesizlik vücut tarafından gerekli bir besin. Bu durumda buğday – dengesizlik kadar korkutucu.

Özellikleri. Ana özelliği, buğday boşaltma – pişirme yöntemi bu ürün. İrmik hiçbir şekilde pişirmek gerekir. Sadece buğulama! Örneğin, bir akşam siz alırsınız bir parçası karabuğday iki parça dik kaynar su ve şişmeye bırakın sabaha kadar. İçin diyet beslenme ve oruç gün buğday uygundur kepekli tahıllar.

Artılarını ve eksilerini. Artılar atölye gün buğday için de geçerlidir, ilk etapta yüksek kullanım ürünün kendisi. Buna ek olarak, karabuğday zayıflama olmak «yavaş karbonhidrat» mükemmel formüle edilmiştir, ancak, kan şekeri artar – yani size tokluk uzun bir süre. Bu arada, bir nedeni yüksek popülaritesi böyle bir diyet. Bu dezavantajları değil mi en etkileyici kaybı kilogram fazla 1,5 kg bir gün gitmek olası.

Menü bir gün. Teorik olarak mümkün olduğu kadar karabuğday, ne kadar «giremez». Ama olmak zorunda çünkü tuz, yağ, süt ürünleri, soslar ve diğer çeşniler olun merhum, çok pek giremez. Tercihen yemek 1 bardak haşlanmış karabuğday her 2-3 saat. Ayrıca, bir gün içmek gerekir yaklaşık 2 litre temiz su, herhangi bir gaz.