On sabah alışkanlıkları, kilo yardımcı

Etkileyen önemli bir faktör kilo, yanlış alışkanlıkları oluşturulan uzun yıllar boyunca. Onları terk etmek kolay değil, ama eğer bir kez bir çaba ve bakış değiştirmek güç, sonuçlar uzun süre beklemek zorunda değilsiniz. Takip sabahtan beri basit kuralları, kolayca kurtulmak aşırı kilo ve fiziksel uygunluk korumak.

1. Uyanın, aynı zamanda

Mod uzunluğu — ana koşullardan biri doğru tüm vücut sistemlerinin işleyişi, bu yüzden onu hafife almayın. Uyanın, aynı zamanda, daha iyi iştah kontrolü, ve bu nedenle kilo.

2. Uyku yeter

Bu madde ile doğrudan bağlantılı olan önceki. İsterseniz sabah geçirmek için iyi bir sağlık ve şekli önemli değil, sadece gözlemlemek, uyku modu, ama yine de uyumaya. Aksi takdirde vücudunuzun çevirirse, güç tasarrufu modu ve aşırı kalori anında yatırmış olarak deri altı yağ.

Surgere simul

3. Kendinizi tartın aç karnına

Biz teşvik odaklanmak ağırlık, ama düzenli olarak kontrol etmek, yine de gereklidir. Bu anlamanıza yardımcı olur vücut tepki sizin tarafınızdan seçilen modu güç, bu sebeple kahvaltıdan önce kendinizi tartın ve kilo kaydedebilirsiniz. Bu kullanılabilir, örneğin, telefonunuzda bir uygulama.

4. Unutmayın su

Su içmek gerekir gün boyunca, ama sabah özellikle önemlidir bardak, basit bir durgun su için vücudu nihayet uyandı. İsteğe bağlı olarak eklemek için bir oraya bir dilim limon, bir dal nane ve bir kaşık bal. Bu yardımcı olur, metabolizmayı hızlandırmak ve sindirim geliştirmek, bir doğrudan etkileyen bir süreç zayıflama.

5. Pes etmeyin kahvaltı

Bilim adamları, insanlar düzenli olarak akışı, kahvaltı, yemek, gün boyunca. En sık tepe açlık muhasebe, akşam, zaman, tüm bu ekstra kalori artık zaman harcamak ve yatırılır bel veya uyluk yağ olarak. Basit bir kahvaltı daha iyi yardımcı kontrol beslenme ve aşırı yemekten kaçınmak.

6. Unut tatlı pişirme, kahvaltı

Eğer uygulama sürekli olarak kahvaltı fransız tarzı, oluşan bir kruvasan ya da diğer tatlı hamur işleri ve bir fincan kahve, sonra zamanla bu bir alışkanlık değil, en iyi şekilde etkileyecek bir rakam. Ayrıca bundan sonra kahvaltıdan bir kaç saat sonra tekrar olacak aç.

Parare Prandium in antecessum

7. Kahvaltınızı hazırlayın önceden

Biri, sık sık bir bahane kim sevmez kahvaltı, bu hiçbir zaman. İçin tasarruf değerli dakika sabah, kahvaltı hazırlamak, değer kaybetti. Bu olabilir, yulaf ezmesi, sırılsıklam, su, meyve suyu veya süt. Sabah kalacak sadece çıkarayım dolaptan ekleyin ve biraz çilek veya fındık. İsteğe bağlı püresi ısıtılmış mikrodalga fırında.

8. Yemek daha fazla protein, kahvaltı

Başka bir sır, incelik — bu kahvaltı, zengin bir protein. Omlet, sebze, peynir, fındık ve ayçiçeği tohumu ya da bir dilim tam tahıl ekmek ile слабосоленой семгой vermek için yeterli enerji verimli bir, güne başlamak, ama zarar vermez bel.

9. Göz ardı etmeyin, baharatlar ve baharat

Çok hafife etkisi, çeşitli baharat ve baharat metabolizma, ama nafile. Sadece biraz ekleyin kırmızı biber ve taze çekilmiş karabiber omlet veya sandviç, bir tutam tarçın ve hindistan cevizi püresi, yoğurt ya da süzme peynir ve bir tabak değil, sadece yeni renklerle ışıltı olacaktır, ama yardımcı metabolizma artırmak.

10. Değiştirin sabah kahvesi yeşil çay

Yeşil çay, canlandırır, kötü kokulu bir kahve, ama yüksek içeriği nedeniyle kateşinleri teşvik yağ yakma ve metabolizma hızlandırma. Böyle basit bir ipucu yardımcı olacaktır, daha etkin kalori yakmak için gün boyunca. Ve eğer sen istemek daha süreci hızlandırmak için, o zaman ekleyin yeşil çay biraz limon ve zencefil.