ZAYIFLAMA İÇİN MİDE VE YANAL: ETKİLİ BİR YOL

Öncelikle, neden mevduat gereksiz kilogram sorunlu alanlarda, kişinin kendisi, onun tembellik ve arzu değil anlamak için temel yasaları.

Beslenme, zayıflama, karın ve yan

Herhangi bir diyet ve komplolar değil vermek mümkün bel ve kalça oranı azlık ve çekiciliği vardır. Belki de istenilen sonucu elde, ama bir süreliğine. Bir kez yönlendirilirsiniz zamanki beslenme, tüm kilo tekrar size geri. Çıkış - ana bileşenlerinden biri kilo kaybı için, karın ve yanal - doğru beslenme.

Dikkat edin ve çok sık tüketimi, bize yiyecek bir sebep olabilir şişkinlik ve gaz oluşumu. Fermantasyon bağırsak kabızlık neden olabilir, bu da bir işaretidir, ne yemek doğru değil ve herhangi bir kilo unutmak, bir kez ve sonsuza kadar. Ne yapmalıyım? Ne ve nasıl düzgün yemek için güzel bir bel ve yanal?

Öncelikle, olamaz, eğer amaç her ne pahasına olursa olsun kilo. Her ne kadar bu kurallar olmalıdır aksiyomatik ve ince insanlar, aşağıdaki gıda kimseye fayda ettiler.

Zayıflama karın ve yan silinmelidir diyet:

  1. tüm fırın ürünleri (bisküvi, makarna, ekmek vb.);
  2. tüm pasta, şeker içeren (kek, çikolata, kek vb.);
  3. alkol (aktive işlemi fermantasyon bağırsak);
  4. patates ve pirinç;
  5. tereyağı ve margarin;
  6. gazlı içecekler ve meyve suları.

Ne diyet dahil?

karın

Ürünler ve zayıflama göbek ve yan

Normalleştirmek için iş, gastrointestinal gerekir yenen az yağlı süt ürünleri: kefir, yoğurt, .. Yerine tatlı tercih edin kuru kayısı veya elma. Bu ürünler bir lif kaynağı olduğu için yardımcı olur hızlı bir şekilde itmek için yiyecek. Bu çok önemlidir, çünkü kilo kaybı için, karın ve yan ağırlıklı olarak inşa edilen bir protein olarak. Bu tür ürünler içeren maksimum miktarda protein ve neredeyse yok karbonhidrat, şehirde hızlı bir şekilde kaldırmak için yağ mevduat sorunlu alanlarda. Ama, bilindiği gibi, proteinli gıdalar çok zor sindirilir ve vücut tarafından atılır. Bunun için var lif. Yiyin bir elma 11 ve 16 saat. En iyi tercih vermek için yeşil sert cinse. Muz tamamen ortadan kaldırmak gibi bir meyve kavrami, tüm günlük oranı kalori.

Gelince kuru kayısı, bunu yiyip yemekten sonra içinde bir miktar 5-6 çilek. Kuru kayısı, çok tatlı, bu yüzden yerine size bir tatlı.

Biz dizildi doğru iş, bağırsak, şimdi düşünün nasıl bir işlem başlatmak yakma deri altı yağ. Bu konuda bize yardımcı olacak bir protein yiyecek. Sır değil, bu enerjiyi vücut ilk etapta alır hızlı karbonhidrat bize geliyor, aşağıdaki ürünler, makarna, yağlı, sosis, bisküvi, kek ve çok daha fazlası. Yediğiniz protein ürünleri, sağladıkları uzun karbonhidrat, yani bu, sindirimi önemli ölçüde daha uzun süre hızlı karbonhidrat. Bu nedenle, hatta yedikten sonra vücudumuzun alamaz, yeterli miktarda enerji ve başlar "zevk" zaten birikmiş kaynakları - sizin gereksiz kilo. İşte bu şekilde başlar, iş kaybı, aşırı kilo. Dengeli beslenme (ağırlıklı olarak) protein tabanlı yardımcı olur kısa sürede birkaç kilo. Genel olarak söylemek gerekir ki, böyle bir güç olmak için değil, sadece yön ve yaşam biçimi.

Kilo kaybı için, karın ve kalça anlamına gelmez oruç, karşısında, yemek takip, sık, ama küçük porsiyonlar. Başlangıç için birisi gelebilir burkan, ama çalışmalar, insan alışıyor yeni rejim için güç için 5-7 gün.

Örnek menü uzunluğu olabilir derleyen şöyle:

Kahvaltı - omlet (1-2 yumurta), dilimlenmiş tavuk veya hindi, iki dilim peynir ve doğal yoğurt (herhangi bir katkı maddesi), - kahve veya çay şekersiz.

Atıştırma - yeşil elma ve yoğurt.

Öğle yemeği - bir bardak et suyu ile bir parça haşlanmış et, salata, salatalık, domates ve biber ile yağ (mayonez vermek daha iyidir), şekersiz çay ile kuru kayısı.

Atıştırma elma ya da dolmalık biber.

Akşam yemeği - haşlanmış balık ya da et ile lahana turşusu. Eğer bu az yemek kolay salata haşlanmış kalamar ve midye. Çay şekersiz.

Geç akşam yemeği - bir açlık hissediyorum, gerek yok onun tahammül. Mutlaka bir gece bir bardak kefir (o daraltmaya yardımcı olur mide ve kaldırmak şişkinlik) ya da yiyin bir dilim et.

Sabah da yemek, haşlanmış fasulye veya buğday. Bir porsiyon veya daha az olmalıdır 200 gram, yani bir bardak. İkindi kalorili gıdalar düşmesi gerektiğini.

Böyle bir beslenme garantili kaldırmak yardımcı olabilir ekstra kilo sorunlu alanlarda, aynı zamanda bu diyet yapar açlıktan, bu yüzden çok hızlı bir şekilde alışmak böyle bir yaşam.

zencefil

Egzersiz için karın ve yan

Hakkında unutmayın, ve egzersiz. O enerji, aldığımız gıda, gerekir, sizin çıkış yolu bulmak. Eğer bu gerçekleşmezse, o yerleşir, karın, yanları, kalça şeklinde vücut yağ. Bu nedenle çok önemlidir, düzenli fiziksel aktivite, özellikle eğer oturmuş bir yaşam tarzı.

Bunun dışında tavsiye ve ders çember. Eğer eğitilmiştir, bir satın alma modeli ile plastik çivili içinde, eğer sadece dışarı başlıyor, mücadeleyi bir basit metal kasnak gibi olacak sizin için. Daha kolay çember, daha karmaşık bir büküm ve daha fazla harcama onun için bir çaba. İstismar etmeyin, bu bir meslek. En iyi seçenek - büküm çember üzerinden bir gün en fazla 30 dakika.

Sarar zayıflama göbek ve yan

Hızlı bir şekilde yakmak için yağ mevduat boyunca ev yapımı şal hardal.

Yapmak için tavsiye, bu yordamı önce dersleri sunmaktadır ve bilgi hardal boyunca ders. Fiziksel aktive terleme ve gözenekleri genişletmek, böylece yararlı maddelerin hızlı bir şekilde nüfuz cilt altında. Oluşturulan sözde sauna etkisi bir yardımcı olur ve istenilen sonucu elde etmek.

Önerilen yöntem, kilo vermek için birçok uzman tarafından tanınan, en etkili ve doğru. Kendine işkence etme anlamsız diyetler ve fahiş fiziksel aktivite. Doğru beslenme ve düzenli şarj - ana başarının anahtarı. Diliyorum tüm iyi!