Egzersiz hızlı kilo kaybı için evde

zayıflama egzersiz

Her bahar başlıyoruz mücadele ile kilolu. Derste sıkı bir diyet ve egzersiz «aşınma». Bazı tatil bile mucize geldiği. Ama hatta bebeklere bilinen, ana rolü, savaş, nefret kiloyla çalış, tabii ki, egzersiz hızlı kilo kaybı için.

Harika, eğer katılmak spor kulübü sürekli olarak. Ne yazık ki, pek çok zaman yok/para/sabır. Güzel bir sonuç verecektir egzersiz evde.

Optimum (tavsiye edilen doktorlar) süresi ders – 20-30 dakika.

Deneyin alttaki kompleksi, egzersiz ve sürpriz tanıdık gösterişli bir sonucudur.

Isınma ve egzersiz hızlı kilo kaybı için

Her egzersiz ile başlamalıdır ısınma. Kas ve eklem olmalıdır hazır. Bu sizi kurtaracak burkulma ve yaralanma değişen yerçekimi.

Isınma için tavsiye edilir ilkesi, «yukarıdan aşağı». Diğer bir deyişle, ilk püre boyun, omuz, el ve benzeri. Bitirmek ısınma egzersizleri için ayak.

Pekala, işte başlıyoruz. Önce şiddetle ovmak avuç içi kadar sıcak. Sıcak bunları yüz, kulaklar ve boyun. Sonra bir çift dönme hareketleri, her bir eklem her iki tarafında.

Püre omuz ve kol. Biz dairesel hareket omuz ileri birkaç kez, ve sonra geri. Kollar düz, avuç içi yere paralel ve izlerken karşı taraf (sanki yapıyorsunuz penguen). Peşinden bükülme farklı yönlere dirsekler, kam.

Dik dur, sırtını dikleştir.. Yap katlanmış karşı taraf bırakarak, alt vücut sabit. Kafa her zaman bakar, önünde. Şu 25 tekrarlar.

zayıflama egzersiz atlama

Daha sonra buna ek olarak, bazı dairesel hareketlerle gövde. 10 döndürme, her yönde. Ayakları hala hareketsiz.

İleri püre ayak. Her bir çorap koymak, zemin ve bükülme farklı yönlere. Sonra hareket onun ayak üzerinde yukarı ve aşağı. Topuk yere temas gerekir.

Egzersiz hızlı kilo kaybı için ev

Egzersiz için uyum kalça

Ayaklarınızı biraz daha geniş omuz, dirsek, onların kucağında (en verimli açıyla). Durun bu pozisyonda çok uzun gibi.

Egzersiz «Ağız Kavgası»

Buna ek olarak, bazı 2-3 yaklaşım 25-35 tekrarlar. Sırasında squat diz olmalıdır üzerinde doğrudan durakları.

Egzersiz «Atlama»

Otur kıçının üzerine. Bu tür hükümler atlama üzerinde mümkün olan maksimum yüksekliği ve geri başlangıç noktasına. Tekrar 20 kez.

Egzersiz «Makas»

Sırt üstü yatın, bacaklarınızı düzeltin, yukarı, el koymak, altında alt sırt. Bacaklarınızı çapraz ve onları ayırın en yaygın. Sadece 10 tekrar.

Egzersiz için ince bacak

Dizlerinin üstüne çök, ellerini uzattı önüne. Hızlı bir tempoda oturun her kalça eğerek kasa için denge. Tekrar 20-30 kez.

Egzersiz «Medium-amplitudo»

Ayağa kalkın, bacaklarınızı ayırın biraz daha geniş omuz, çorap dağıtılır karşı taraf. Buna ek olarak, bazı yarı-consumandam yavaş bir hızda, kalan aşağıda mümkün olduğunca uzun süre. Aynı hızda geri orijinal konumuna. Şu 20 reps için 2 yaklaşım.

Egzersiz «Mahi ayak»

Uzan bir tarafa. Bükün ayak bulunan aşağıda. Üst bacak yapın, yumuşak iniş ve maksimum genlik. Buna ek olarak, bazı 20 Mach. Tekrar karşı tarafa.

Egzersiz için karın

Sırt üstü yatın, ellerinizi altına ense, bacak doğruldu. Sıkın, dizlerinizi göğüs, omuz ve başınızı yırtın, cinsiyet ve çekin dizinde. Geri orijinal konumuna. Şu 20 kez 2 yaklaşım.

Egzersiz «Eğik büküm»

Sırtüstü yatarken dirsek, diz, ayak. El yap geri. Şimdi geriye doğru ... ... dirsek karşısında diz. Tekrar 20 kez. Şimdi karşı taraftan.

Egzersiz için alt basın

Devam ederken sırt üstü yatmak, çekin, düz ayak bir açıyla 450 yere tutun ve mümkün olduğu kadar çok. Buna ek olarak, bazı yaklaşımlar 10.

Egzersiz için tetkik tüm karın kasları

Başlangıç pozisyonu aynıdır. Ellerini yönlendirin yan ve bitişik zemin, avuç içi aşağı. Bacak düzeltin kesinlikle yukarı. Yavaş yavaş düşürmek bacak aşağı, geri çevirme, yukarı, düşürmek dönüşümlü olarak sola ve sağa. Buna ek olarak, bazı 12 kez tüm yönlerde.

Egzersiz «Dimidium-pontem»

zayıflama egzersiz büküm

Devam sırtüstü yatmak. Ayak, diz bükük bitişik zemin, ellerinizi çekin, vücut boyunca. Kaldırın leğen gibi yüksek ve indirin. Yapın hareketi 20-30 kez.

Egzersiz sırt kasları

Sırtüstü yerleştirin kollar ve bacaklar yere dik. Dönüşümlü çek denemesi yerden kalça ve kürek kemikleri gibi sanki çalışırken ele almak, bunları tabana pencereler vardır. Buna ek olarak, bazı 20 tekrarlar.

Egzersiz «Kırlangıç»yalan

Teslim karın. Kaldırın, aynı anda düz ayak ve el için maksimum yüksekliği. Geriye doğru ... ... karşı yön. Tekrar 30 kez.

Egzersiz «Şınav»

Ayağa kalk «bar». Dip, yere diz. Basın yerden 10 kez.

Egzersiz «Geri itmek»

Ayağa kalk, sırtını sandalyeye. Kenarına oturun ve bitişik kenarlarında kollarınızı gövde. Ayak, dirsek dik açıda ve onun topuklu koyun yere. Pelvis ileri sürülen 5 cm kenarına sandalye, sırt düz kalmalıdır. Bükün dirsek 900. Rise up. Dirsek kesinlikle kabul edilemez cins farklı yönlere. Tekrar 15 kez.

Bir el egzersiz

Dik durun lütfen, ellerini kaldırsın önünde. Öyle böyle bir duruş, mümkün olduğunca uzun süre.

Egzersiz «Hitch»

Tamamlanmış egzersiz mutlaka bir afiş. Yere oturun, ayak parmaklarınızı maksimum genişliği; sorunsuz bir şekilde geriye doğru ... ... gövdeli, ileri, sola, sağa. Yalan yere ve geriye doğru ... ... kolları ve bacakları çapraz, karşı taraf (yani çekin, sol kol ve sağ bacak, ve tersi).

Egzersiz kilo kaybı için ev destekler tonda kas ve kalitesini artırır çalışma, vücudun genel olarak. Eğer elde hızlı bir sonuç, eğer gerçekleştirmek için bir dizi düzenli olarak.

zayıflama egzersiz kırlangıç