Nasıl başlamak şişmanlık ile mücadele

Neden daha önce yapamadım, şimdi mutlaka dönecek

Nasıl başlamak şişmanlık ile mücadele

Bir kez karar verirseniz, şişmanlık ile mücadele, o zaman zaten psikolojik motivasyon: mutsuz bir görünümü ve istediğiniz sağlığını geliştirmek. Benzer arzuları övgüye ve her zaman için yardımcı olabilir, size hedefe ulaşmak için, ama sadece bu yeterli değil. Muhtemelen zaten kilo çalıştım, ama bu bir işe yaramadı. Bakalım temel hatalar ile mücadelede kilolu. Ne yazık ki, genellikle bu mücadele yapılıyor, sonuçları, ile başlamalı nedeni.

Etkili bir şekilde kilo vermek ve daha fazla korumak için her zaman kilonuzu normal, gerek yeniden düşünme.

Bu çok zor bir görev, ama bunu kendiniz için karar vermek bir kez ve herkes için.

Mesele şu ki, yiyecek bir tür ilaçtır vücut için. Modu geçmek için normal güç kaynağı uzun bir süre sonra, bol güç, zor gibi inveterate sigara içen sigarayı bırakmak için.

İlk başta cevap vermek zorunda basit bir soru: yemek için yaşamak veya yaşamak için var?

Kadar yaşamak için, var, var, var, var bir şey olmaz ortadan kaldırılması ile kilo. Çünkü açım, çünkü her zaman aç, ya da çünkü istiyorum kendinizi şımartmak için de geçerli, ya da ne bir ruh, ne kötü, ya da sakin ve gergin değil, ya da odaklanmak...

Düşüncelerini, yaptıklarını dünya. Olursunuz kim kendini temsil eder. Sokrates söylemişti mutlaka gereklidir düşünmeye nasıl üzerinde yaşadığımız ve sonuçlara varmak gerekiyor.

Geliştirmek, düşüncelerinizi ve hayatınızı artıracak.

Mücadele gereksiz güç gerektirir değişikliği sadece bir düşünce, ama aynı zamanda etkin bir arzu, ruhsal bir yaşam tarzı. Fark etmişsinizdir, manevi insanlar çok nadiren kalın.

Sadece görünür yüksek manevi çıkarları var olacak bir arzu bir sürü var ve zevk обжорством. Bu arada, ortodoks müminler kolay tahammül bile uzun ve sıkı oruç, çünkü tam bir açlık dönemi kendi düşünceleri onlar tanrı'ya adamak ve dualar, dağılmadan dünyevi baştan.

Daha az yemek için, davranışlarını inceleyin, cevap pa bir soru, peki ne zaman sizi çeker, bir kez daha yemek için. Bulun nedenleri ve hangi zamanlarda oluyor bozduğu güç. Anlayarak hatalarımı daha kolay olacaktır davranışlarını değiştirmek.

Sık sık ihlalleri ortaya kuruluşun bayramlar evde veya iş yerinde ziyaret ettiğinizde, restoran, kafe ve işletmeler, fast food türü "Mcdonald's".

Deneyin ve hayatlarını düzenlemek önlemek için sık sık düzenli bayramlar, özellikle öğretim alkollü içecek tüketen, ve eğer hala getiriyor, bu koşullar, o seçim için en uygun ve yararlı yemekler ve sadece "peck". Gerek her zaman hazırlıklı olmak, psikolojik bu durumlar olabilir çiziniz tüm iyi başlangıçlar.

Sık sık bir adam rahatlatıcı bir akşam tv izlerken yiyerek kendi geç öğle yemeği-akşam yemeği ve ileri gaining tüm bu korkunç kol altında, altında hızlı olay tv'de.

Yemeyin akşam can sıkıntısı. Evde olmamalı yemek tv: egzersizi, bisküvi, cips ve bira.

Yapmayın stokları yüksek kalorili gıda. Bu ürünleri satın almak zorunda sadece bir kerelik ücret ödemek ve en az miktarda.

Evde olması sadece low-calorie gıda.

Evde tek olmalıdır малокалорийная gıda

Değil tutmalı, evde bira ve alkollü içecekler. Bira verir kilo - vücut ağırlığı artar, çarçabuk, bkz. Herhangi bir alkol içeren boş kalori ve yok sağlık. Göze çarpan bir yerde olmak zorunda değil herhangi bir yiyecek, ne oda, ne de mutfakta. Görünürde belki sadece bir şişe su.

Olsun, maç ne zaman buzdolabına buluşacak büyük bir yazıt:

Bırak beni, bitirdin.

Amatör ev "gags" eskort açma kapı buzdolabı ses rahatsız edici bir siren veya abusive bir ifade, bir произнесена konuşan elektronik.

Korkmayın, bu geçiş ile başka bir güç var gücü tükendi.

Aslında adam lazım gün içinde çok az yemek, sadece o olmalı, kaliteli ve sağlıklı veren bir vücut için gerekli olan tüm yaşam ve çalışma. Emin olun her türlü şarküteri tuhaflıklar.

Geçiş güçlendirilmiş güç daha küçük porsiyonlarda kademeli olmalı, aksi takdirde çok zor olacak yeniden yeni bir şekilde.

Yeniden güç başlamalıdır psikolojik yükleme:

"Ben Artık overeat, ben sağlıklı olmak istiyorum, ben yemek orta ve sadece üç kez bir gün."

Ve sonra yemek sadece günde üç kez ve hiçbir "snack" tatili.

Başlamak, kurmak, kendi güç modu gerektiğini tam olarak durdurmak için öğün aralarında yemeyi. Bazı insanlar başlangıçta gerekebilir dört gıda, toplam gıda olmalıdır three-time seçeneği.

İçin daha az yemek zorunda приучиться küçük porsiyonlarda. Bu bilgiyi elde etmek için aşağıdaki basit yollar.

Yapmak yerine, büyük bir yemek tabak küçük ve çok derin olmayan bir tabak.

Kaşığı olmalıdır dessert çatal olmalıdır küçük. Eğer yeteneğine sahip, var, ahşap, bıçak, ana yemekler, daha iyi tam olarak chopsticks. Sopa bir fırsat yakalamak çok küçük bir porsiyon ve daha uzun bir kaşık ya da çatal. Bir kişi yiyor ve daha az daha fazla doymuş daha hızlı.

Daha iyi için senin çatal olarak, güzel ve neden onun çizimleri sevinç. Giderek basit ve sağlıklı gıdalar verilmelidir güzellik sunulan yemekler. Güzellik yemek ve çatal ofset yardımcı bir şey daha önce verildi gourmet görünüm ve tat gıda kalori.

İştah bastırmak: var yüksek kalorili gıdalar ve düşük kalorili, bol lif içeren.

Orada-meli, çok yavaş, sonra doygunluk gelir daha hızlı ve sindirim daha tam yardımcı olacak daha az.

Yemek içmek değildir. İçme daha iyi çok daha sonra yemek yedikten sonra. İsterseniz yemeklerden önce, sonra yirmi dakika kadar yemek içmek için yarım bardak ya da daha az ekşi veya sourish taze meyve suyu veya meşrubat seyreltilmiş meyve suyu için.

Eğer dayanamaz tatili öğün aralarında, yani yemek bir herhangi bir meyve. Sadece! Ya da içiniz yavaş yavaş yarım bardak oda sıcaklığında su. Açlık hissi kaybolur. Kime bu yeterli değil, lütfen bir-iki hap microcellulose (МКЦ), onlar şişme, mide, ve sen-ecek var olmak bir duygu, ne bir şey yedim. Bu hapları da yardımcı olacaktır vücudunuzun temizlemek zararlı toksinler.

En sık modern insan için yeterli ekstra bir şey yemek, oturarak televizyon izlemek veya bilgisayar başında, hatta bazen yemek yiyor ve kahvaltısını onlarla. Hiçbir durumda tutmak için televizyon mutfakta.

Şimdi yediğiniz masada sadece mutfakta! Hoş bir sessizlik içinde ya da altında sessiz, yumuşak müzik, düşünürken manzara pencere dışında ve keyfi bir görünüm, meyve ve diğer sağlıklı gıda.

Eğer yine güle harcayın tv, yeterli zaman ve çok sizi çeker yemek sırasında tv izleme, kullanın, dikkat dağıtıcı, fiziksel egzersiz. Eğer sırasında reklam arası verdik kaçıp mutfağa yemek için bir şey gerekir bunun yerine, sesi kapatmak için, tv'nin ve sırt üstü yatmak mat, diz bükme. İlk önce yapılmalıdır yükselişi pelvis yukarı odaklanan iki ayak. Üst konumda olmalıdır, oyalanmak ve sonra başlangıç pozisyonuna dönün. Bir поднимании pelvis yapılmalıdır nefes alın, geri dönerken, başlangıç pozisyonu, nefes. Bunu birkaç kez, ve sonra gidin yükselişin pelvis odaklı bir bacak, diğer bacak bu tutar doğrudan bir açıyla böylece bir taraftan görünüyor, netice taban ayak. Nefes koordine benzer. Dizi izleyerek bu tür egzersiz için bir reklam duraklama yakın, ne hasta var.

Yemek sağlıklı olmalı ve tam teşekküllü bir kompozisyon. Çaba göstermelidir takip etmek doğal bir yaşam tarzı. Daha yakın, yaşam tarzı, beslenme ve fiziksel stres, karşılık doğa amaçlanan kişi, daha sağlıklı olmanın.

Hiçbir şekilde olmamalıdır "kendinizi açlıktan". Sürekli yetersiz beslenme (genellikle yokluğunda vitaminized gıda) sadece zarar verir ve vücut çalmaktadır onu zorlar. Bu yol tüketilmesi vücudun. Ayrıca, bazı fanatik недоедающие insanlar edene kadar kendini distrofi.

Doğru bir şekilde kilo alınmalıdır beslenme, doyurucu ve sağlıklı gıda.

Sürecinde aktif doğal zayıflama var olmalı, sadece pozitif düşünce, yavaş yavaş lose weight, olacak, çekici olacak? kendimi daha iyi hissediyorum. Tedavi kendinizi sevgi ile. n

Bu insanlar kendileri için düşünmek nefret, hor, vücudunuzu ve kendinizi azarlayarak birikmiş yağ, şirketlerin olumlu sonuçlar doğal kilo kaybetme.

Yararlı telkin kendime:

"Benim kilo biraz daha normal ama yine de sürekli giymek için kendinize beş kilogram halter, bir daha giymek istemiyorum aşırı bir yük".

"Benim kilo çok fazla norm, ve bu hala sürekli giymek kendinizi puddy (dauphud veya daha fazla) weight. Üstümde gereksiz bir kargo 365 gün bir yıl, her yıl. Yani daha fazla olamaz."

"Benim vücut yorulur gereksiz aşırı yük ve hasta olabilir. Ben kendimi seviyorum, ben pişman kalbini istemiyorum, hasta olmak ve kilo vermek istiyorum".

Unutulmamalıdır ki giymek için canlı yükü çok daha kötü weight. Canlı yükü gerektirir, ek güç, çünkü bu bölüm, vücudun bir çok gerektirir.

Tüm düşünce ve eylemler pozitif olmalı. Yemek kitabı sadece mutlu ne say goodbye ile geçen durumu ve gidin yeni, daha iyi bir görünüm ve daha iyi olmak.

Karar verdiğinizde, kendiniz için, ne yemek için yaşamak ve yaşamak için değil, yemek için yapılabilecek üretimi равнодушного ilişkisi göz önünde yiyecek. İşte örnekler psikolojik eğitimler için olan insanlar, belirli bir irade gücü. Eğer başarılı bir usta böyle bir tutum yiyecek, o zaman size çok daha kolay olacak yaşamak. Yani, yaptığımız şu.

Daha önce mutlaka kilo denedi kullanarak, çeşitli bir diyet, ama bu işe yaramadı. Sadece, bir süre sonra kilo bile arttı. Şimdi d bu sizinle olmayacak. Doğal bir şekilde zayıflama vücudun sağlıklı bir hayat yaşıyor, tüm fizyolojik süreci içinde yavaş yavaş gelişiyordu, ve hissediyorum, ağırlık aynı, yavaş yavaş azalır.

Diyet zayıflama dayalı küçük tüketiminde herhangi bir ürün grubu, uzun bir süre, neden sadece kötü sağlık. Kilo kaybı kaybı sonucu vücutta su ve kas protein, yağ aynı bu gibi diyetler tüketilen nispeten daha az. Kaybetmek aynı protein kas yapısı ve güçlü обезвоживать vücut için son derece sağlıksız. Kas kaybı getiriyor halsizlik ve ilgisizlik, bu yüzden istediğiniz herhangi bir ek fiziksel yük. Çünkü zaten zar zor başa çıkıyor, kendi iş ve ev işleri. Böyle bir diyet korumaya yardımcı olur ve hatta birikimi, aşırı kilo. Kaybı protein yapılarının kaybına neden önemli maddeler, enzimler, aktif olarak katılan, sindirim. Sonuç olarak, sindirim süreçleri kırık daha. Ama enzimler izin hala aktif bir şekilde yağ yakmak için vücut.

Sanki kilo biraz düştü, ama ne pahasına, bilmiyorum. Ne kadar gerçek, vücutta yanan yağ - terazi sıradan değil size söyleyecektir. Ama sen-meli bilmek ne çürük monoton diyet zayıflama sağlık için zararlı ve ağırlığı azalır sonuç olarak, sıfırlama vücut tarafından ihtiyaç duyulan maddeler, çünkü gıda çok gerekli bileşenleri uzun süreli eksik. Böyle bir beslenme, vücutta oluşur güçlü bir açlık, bir işkence. Sonuç olarak, atmak, bu gıda ve başlar daha var, sonuç olarak her şey boşa gidiyor. Ve psikolojik sonucu böyle bir diyet berbat - sen inancını kaybetmiş, kendi güçleri ve yetenekleri ile durumu düzeltmek için fazla kilolu olmak daha iyi. Bu neden olur, ne kötü bir ruh hali yine başlar bir sürü vardır, sonuç olarak, kilo artar daha da.

Şimdi size bir yemek için izin tüm ürünleri, sizin için yararlı, makul miktarda gün boyunca. Duygular akut açlık var oluşmaz, bir çok hareket ve ağırlık yavaş yavaş azalır tanımladığınız sınırlar. Düzenleyen beslenme ve fiziksel aktiviteler ulaşmak normal bir ağırlık tutarak ve sıkılaştırıcı kendi n sağlık ile uyum içinde kendi fizyolojisi.

İştah bastırmak olabilir

Herhangi bir diyet ve beslenme takviyeleri önermek hızlı kilo kaybı, ve hatta hızlı yağ yakma, sağlık için tehlikeli. Bu modda, vücutta oluşan zararlı maddelerin bir sürü - neden olan serbest radikallerin doku hasarı ve yaşlanma. Eğer vücutta yağ kaybolur çok ü hızlı bir şekilde geliyor bir tepki dönüm parçaları, protein, yağ. Bu durumda, vücutta protein metabolizması bozulur ve gelir acı bir durum, çok kötü bir duygu. Sonra benzer zayıflama yöntemleri çok zor sağlığını kurtarmak.

Başvurmadan doğal yöntemlerle zayıflama, kaybetmek, kilo yavaş yavaş, zararlı maddeler yok edilir ve vücuttan nedeniyle yüksek fiziksel bir aktivite. Yemek gibi, güçlerinin sadece eklenir ve sağlığınızı geliştirir, arka plan, kilo kaybı. Bu yüzden bu sefer bir azalma ile kilo alacaksın. En önemlisi, emin olmak için kendinizi itmek amacı ve atmak değil mesele yarım.