Verimli bir gün oruç tutmak zayıflama

Birçok kızlar bazen gerekli gün oruç tutmak zayıflama önerilerini doğrudan internette bol. Ama bildiğimiz gibi, bu aynı online bir sürü bulabilirsiniz, yeterli sağlık açısından zararlı bilgiler.

Bugün biz özellikle sizin için açıklığa kavuşturmak için çalışacağız, ne olmalıdır, doğru tasarlanmış ve oruç günleri de hep iyi ve etkili seçenekler ve yararlı ipuçları verecektir. Başlayalım.

oruç gün

Birçok kişi yanlışlıkla inanıyorum bir boşaltma altındaki ya da hiç yok, ya da var, ama çok küçük porsiyonlar. Ancak, bu gün için boşaltma inşa edilmelidir bu diyet, sadece çok küçük. Eğer denemek üyesine vaziyette bir gün bir kelime, o zaman iyi bir uyum, kelime «mono -». Zaten adından gerekir, zorunda beslenmek, tüm gün sadece tek bir ürün ya da birden çok, ama tek bir grup. Ayrıca yemek zorunda daha fazla değil daha az beş kez bir gün.

Böyle bir günde olacak iş yardım için sindirim sisteminin aktif bir şekilde çalıştı çok uzun bir süre. Bu, tüm mono içerir son derece hafif ve kullanışlı ürünler (her ne kadar sen, belki, istiyorum, bütün gün yemek bir shawarma). Boşaltma vücudun ona yardımcı başlatmak için önemli biyokimyasal süreçler, kendilerini vücudun detoks. Bu kadar önemli, sonra ağır bir sindirim sistemi için bir gün geçirmek için oruç gün bile zayıflama ve temizlemek için. Peki, seçenekleri, yapılabilir, evde, biz şimdi size sağlayacaktır.

Taburcu vücut: elma

Başlayalım, belki de, çok tatlı ve sulu meyve – elma. Elma tutkuyla sevilen, ülkemizde yetiştirilen, onlar çok büyük miktarda, bu yüzden onları bulmak çok kolay, hem de ev satın almak kullanılabilir. Bazı elma büyümek bile, banliyö alanları. Hadi bakalım ne kadar iyi böyle bir elma mini bir diyet.

Artıları

İlk olarak, unutulmamalıdır harika tat meyve. Yiyerek onu bir gün değil, özel bir sorun gibi yemekleri elma oldukça çeşitlidir: yanı sıra en taze fetal içme suyu ile hamuru olmadan, yiyebilirsiniz püresi, reçel, hem de fırında elma, fırında. Ayrıca tat, elma bol bol yararlı, vitamin, demir, lif, karoten ve diğer maddeler sadece bir temizleyici vücut, ama aynı zamanda sıkılaştırıcı sağlık.

Eksileri

Ne yazık ki, eğer gerçek SİNDİRİM sistemi hastalıkları, o zaman sadece elma neden çok. Özellikle bu tezahür edecektir hastalıkları ile ilgili, yüksek asit mide.

Menü

Alın bir buçuk kg taze elma. Üçüncü meyve en iyisi fırında olduğu gibi pişmiş elma var, bileşiminde daha fazla pektin – yani adsorban. Geri kalanı ile yapmak için herhangi bir öğün. Ayrıca değer içme ve yaklaşık beş bardak meyve suyu, bir elma, ya da komposto şekersiz.

Kefir diyet

Kızların söyledikleri gün oruç tutmak zayıflama, onlar, listeleme, çoklu seçenekler, her zaman giden ve yoğurt. Bu, belki de gerçekten en popüler yolu bilen her üçüncü temsilcisi güzel bir seks. Yoğurt çok lezzetli, ve, satın alınabilir, birçok yerde şehir (bir köy, her şey daha da kolay). Hadi analiz daha.

Artıları

Kefir diyet çoğunlukla, daha kolay ve daha keyifli sadece vücut tarafından tolere. Size kolayca uzak bir gün yoğurt, o çok iyi besler, vücudu zorlamadan, açlık hissediyorum. Yararlı özellikleri, yoğurt unutulmamalıdır olur ne durdurma süreci çürüme oluşabilir bağırsak, hem de kurtulmak yardımcı olur son ürün metabolik, yani, kurtulmak vücut yardımcı olan bütün birikmiş gıda, kaldı gut. Kefir sindirim geliştirmek için yardımcı olur, yani sen-ecek değil duyumsamak şiddeti, karın ağrısı, ve ilgili tüm süreçleri ile endokrin sistemi geliştirmek işini. Size uyumlu bir rengi başlayacak ayrılmak yüz sivilce, döküntü ve hatta alerji belirtileri.

Eksileri

Sahipleri, bu hastalığın kendileri de biliyor, ama biz söylemek için değil, tüm süt ürünleri yasak tüketimi için insanlara laktoz intoleransı olan. Kefir alır bu kategori altında, bu nedenle, varsa, bu tahammülsüzlük ve almak istemiyorum büyük midede bir ağırlık ve güçlü bir gaz, yürütmek için gerekli değildir, bu mini bir diyet.

Menü

İyi bir atölye kefir uzunluğu size değer stok buçuk litre yağsız yoğurt (ya da yoğurt). Bu litre bölün beş porsiyon ve sakin bir şekilde yiyin gün boyunca.

Bir gün yoğurt ile

Başka bir mayalı ürün, layık olduğu dikkat çekiyor. Bazı söyleyerek, oruç gündür zayıflama seçenekleri sunuyoruz su, sanki herhangi bir gıda olsun hatta daha etkili bir sonuç. Ancak, bu son derece tehlikeli bir öneri. Aynı zamanda, yerine, böyle bir zorbalık üzerinde bedeni, geçirebilirsiniz, çok lezzetli bir gün yoğurt. Deneyin, beğeneceğinizi umuyoruz.

Artıları

Unutmayın her şey yukarıda anlatıldığı hakkında bir yoğurt? Biz aynı çatısı altında çok hoş ve tatlı bir tat. Bu yüzden yoğurt günlerde çok sevilen kız için dünya çapında. Yoğurt mükemmel bir karışımını sunmaktadır, çeşitli meyve ve çilek, ve bu da oynamak için size bir el.

Eksileri

Eksiklikleri var, bu mini bir diyet ile aynıdır ve bir önceki seçenek. Ancak, bu durumda bazı sorunların kurtulmak, sadece bir satın alma olmadan bir ürünü, çeşitli katkı maddeleri, lezzet arttırıcılar ve lezzet.

Menü

Toplantı olanakları uzunluğu boşaltma karın size yeter, sadece üç bardak yoğurt ve iki meyve meyve, en iyisi, eğer bu meyve yeşil tatlı ve sulu bir elma. Yoğurt bu durumda tüketilen ana öğün: kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Peki, aralarındaki takınız ve bullseye.

kilo nasıl

Taburcu vücut: lor

Olabilir biz geçici bir parti ve bu süt ürünü, yaygın olarak enerji, gelince, hakkında, kilo kaybı. Peynir – oldukça özel bir ürün, hem tadı, hem de kendi özellikleri, bu nedenle dikkate değer benzer bir peynir diyet biraz daha fazla.

Artıları

Lor sahiptir, ancak daha sahip değil, önceki tüm seçenekler bol protein. Bu garanti sadece eksikliği açlık hissi, ama aynı zamanda yağ yakıcı bir kütle iken, kas, ters, normale dönüyor. Ancak, unutmamak gerekiyor ki, tamamen yağsız lor peyniri sırasında oruç gün olur, güçlü baş belası metabolizma, neden biz hiçbir şekilde izin veremeyiz.

Eksileri

Zaten tahmin edebilir, ne dezavantajı var peynir mono. Özellikle kadınlar açısından, zaten geçmiş otuz beş yıl. Doğru, onlar için bir yol var: yeterli satın almak için tam olarak süzme peynir ile desteklenmiş, meyve ve kurutulmuş meyve daha iyi.

Menü

Günlük kullanım için üzerinde süzme peynir ihtiyacınız olacak dört yüz gram peynir, yağlı değil, az buçuk, en fazla yüzde 1.8 ve taze yeşil tatlı elma. Her öğünde yiyin, onun bir porsiyon peynir, bir dilim elma.

Buğday veya pirinç, hanımefendi!

Başka bir popüler yolu bir gün oruç diyet hapları çeşitli seçenekler üzerinde buğday veya pirinç. Burada zaten zorunda hazırlamak ve yemek, yanı sıra almak ve diğer ürünler. Her iki seçenek de sık sık yazılır, tek bir madde gibi var yaklaşık aynı özellikleri, avantajları ve dezavantajları. Hadi analiz bu mini-diyet.

Artıları

Her iki tahıllar iyi yardım sağlanması ve vücut için gerekli tüm besin alamıyorlar eser elementler ve maddeler. Ben buğday lapası küçük bir avantaj karışımı ile yoğurt, son derece iyi temizler, tüm SİNDİRİM sistemi kötü bozunma ürünleri ve kaldırır herhangi bir şiddeti, karın ağrısı. Ama pilav daha iyi karabuğday vücut görüntüler su ve tamamen ortadan kaldırır zararlı toksinler.

Eksileri

Buna, belki, alerji herhangi bir ürün, görülür bazı durumlarda dünya çapında, özel kusurları var bu diyetler bulunamadı. Tek seçenek hangi bir değer değil yürütmek için bu tür gün oruç vardır, kabızlık sorunları, doğrudur, böyle bir durumda yasa sadece pirinç günlerde, buğday aynı yemek olabilir.

Menü

Gün için buna ihtiyacınız olacak bir bardak karabuğday, önceden doldurulmuş bütün gece iki bardak kaynar su ve bıraktığı kapalı sabaha kadar, ve bir litre %1'lik yoğurt, bir şekilde tüketilebilir. Bu diyet yemek sadece günde üç kez alınan, buğday, yoğurt.

Pirinç günlerde de gerekli su bardağı pirinç, ama zaten sırılsıklam su bardağı kaynar su, pişmiş bir dakika, süzülmüş ve yine demlenmiş, ama zaten iki bardak su ve tam hazır. Yemek ihtiyacı da üç öğün.