Kullanım talimatları Dietonus

Kullanım özellikleri kapsül Dietonus

Uygulama yöntemi Dietonus

Yanı sıra, yüksek verimlilik, zayıflama kapsülü Dietonus farklı ve sade bir uygulama. Tüm insanlar bundan sipariş için bu aracı yaparken kendiniz için en uygun grafik alma, verilen bir mod, bir yaşam ve bir yol güç.

Maksimum etkiyi elde etmek için üreticilerin tavsiye uymak için, böyle bir düzen ilacı:

  • beyaz bir kapsül alarak değer ile 8 ila 11 saat sabah kahvaltı sırasında;
  • kırmızı kapsül tercihen takınız 12 ila 15 saat (öğle yemeği yemek);
  • mavi kapsül içmek gerekir ile 17 ila 20 saat akşam yemeği servisi yapılmaktadır.

Süresi tedavi kurs ilacı – 1 ay. Eğer ihtiyaç duyulursa, tekrar ders yaparak 2-3 haftalık bir duraklama.

Dietonus doğal bir kompozisyon, bu nedenle, uzmanlar hariç, herhangi bir kontrendikasyonlar ve yan etkileri. Tek sınırlama, tahammülsüzlük malzemelerle kompozisyon. Hamile kadınlar ve emziren anneler değerinde itina ile kapsül almak. Bunun için önce ders alma gerektirir gitmek için ön danışmanlık, doktora (diyetisyen, endokrinolog).

Eğer birleştirmek kapsül kullanımı Dietonus fiziksel egzersiz ile spor salonu ve özel bir diyet, yüksek sonuçlar elde etmek. Üretici iddia ediyor, 1 ay bile çok çaba olmadan kişi kilo 10 kilo. Ama bu tür göstergeler arasında sadece insanlara aşırı yüksek vücut ağırlığı (100 kg). Eğer aynı ağırlığı en fazla 90 kg, ağırlık azaltma biraz daha kötü, ama yine de parlak görünür. Ve bu daha çok saygınlık, kapsül Dietonusdaha bir dezavantaj, çünkü kritik bir reset kilo zararlı hareket, insan vücudu üzerinde bir tür olarak, stres. Bu yüzden doğal bir kilo kaybı rejimi daha mantıklı.